Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma jaz s čakanjem nisem nič zajebal, ker mi je ortoped po novih izvidih iz MR rekel, da sem očitno nek zdravstveni fenomen, ki se mu je križna vez čudežno zarastla nazaj. Še dobro, da sem čakal, ker na prvem pregledu mi je rekel, da je operacija nujna in bi trajala ca. 8 ur za komplet !! (križne vezi + hrustanec), razen če bi se odločil it 2x.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Ma kaj ces da mu je dej..

 

Ce lahko hodi in ne rabi protibolicinskih tablet..

 

Malo mu je zateklo od udarca, ce bi bilo kaj hujsega bi bil ze na urgenci.

 

Kaj je tip nogometas, da more h specijalistu, da mu resi krizne vezi za zadnjih 10 let kariere

 

 

Človek pravi, da že dolgo časa ne more hoditi in je tu že pred meseci pisal, da ne more niti po stopnicah v bajti in da zraven celo komaj diha. Ne vem od kje tebi, da je to normalno. To traja že mesece in je tudi padel zaradi nekega drugega razloga kot od pijače (2 pirov in 2 jegrov).

Povezava do prispevka

Realno, ko človeku hočeš dobro z nasveti in jih konstantno zavrača... lahko gladko rečem BMK... kaj mu bo, mu pač bo... dobrega ziher nič v naslednjih par letih.

 

Ne vem, če me kaj bolj razpizdi kot to, da nekdo misli, da ve več od vseh drugih in celo doktorjev. Tako si gladko mislim na koncu: ko te jebe :D (za take osebe)

 

lp

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

@uros678: imam te zadeve, da. Kardiolog mi je rekel, da je povezano z ožiljem in kao popuščanjem srčne mišice.
@tomazek: ma saj ne zavračam nasvetov. Brez skrbi, da jaz vse to spremljam, si celo v notepad zapisujem itd.

 

To je isto kot, da jih zavračaš, ker je to že par let isto. Ničvredno realno pogledano :D  Povej koliko nasvetov si do sedaj poslušal glede doktorjev, stanje pa se po tvojih lastnih navedbah praktično samo slabša?

 

Isto kot, če zdravnik reče, da moraš jemat te tablete in ne pit alkohola... ti si to zabeležiš in greš gladko na 6 pirov s katerimi poplakneš tisto tableto.

Povezava do prispevka

 

@tomazek aja ne spremljam jaz njegovega zdravstvenega stanja.. 

 

jah ne vem.. vsak more sam zase skrbet.. najlazje je drugim pametovat kako je prav..

 

Ce ga ne spametujejo taki dogodki, ga bodo morali hujsi. Na boljse ne bo slo kar tako samo od sebe. Kaj je treba naredit pa itak vejo vsi.

 

Moj oce je tudi tak, da noce h zdravniku.. je vse zastonj.. da ne govorim o moji mami, ki je umrla zaradi raka ker se ni hotla zdravit z uradno medicino.. lahlo vam izgleda neumno in tle pametovat, ma vsak se odloca sam zase. Jebiga. 

 

A kar se tuce @DaCapo ce tezko diha oziroma se hitro upeha, je to ozilje. Pomaga dieta in sport. Preberi si knjigo Ultraman Rich Roll.. lahko ti jo tudi jaz posljem za motivacijo, povej naslov v zs

 

 

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Ne pretiravaj, @tomazek. Vsak dan jemljem raznorazne vitamine in prehranska dopolnila. Pa kdo sploh govori o 6 pivih, če sva s kolegom spila vsak samo 2 in 2 micena jegra? Jutri grem tja v kafič in jim bom zatežil, da so mi neke droge nastavli. 

 

Sploh ne razumeš kaj hočem povedat. Ti piri nimajo veze s tvojo situacijo, ker sem napisal čist brezeveze random primer kako ti upoštevaš naše nasvete. Vitamine pa si tudi lahko v rit vtaknes :D Jaz jih tudi pijem, ampak je to čist Blažev zegen... Malenkost pomaga mogoce ob drugem zdravljenju. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Sploh ne razumeš kaj hočem povedat. Ti piri nimajo veze s tvojo situacijo, ker sem napisal čist brezeveze random primer kako ti upoštevaš naše nasvete. Vitamine pa si tudi lahko v rit vtaknes :D Jaz jih tudi pijem, ampak je to čist Blažev zegen... Malenkost pomaga mogoce ob drugem zdravljenju. 


No ja, lahko je res placebo, ampak mi recimo kalcij, magnezij in D načeloma kar pomagajo. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

@tomazek: 100x sem ti že napisal, da si dejansko nek moj spletni prijatelj in da si vedno dobrodošel v živo na obisku. Zdaj me pa tu nekaj hecaš. Ti, ti, ti! ;) 

 

Saj te jaz isto jemljem :D Me pa razpizdiš, ker ne narediš nič več za zdravje. Ne trigerajo me že dolgo več ne na gnoju , ne v beli tehniki... tu pa me zdaj si. Saj v resničnem življenju frendom tudi direkt povem, če so tako trmasti... naj grejo v kurac. Oni meni tudi lahko.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

...da si vedno dobrodošel v živo na obisku...

 

Ko pridem prvič v MB, pridem na pivo in po X files knjige, ker me res zanima prebrat. Zdaj sem na zadnji knjigi trilogije, ki berem in bom potem videl kaj bom naprej bral. Mogoče kaj menjama al pa kupim kot sma takrat rekla in rečema kako ob pivi.

 

Rabiš mogoče to spodaj? Sem dobil ob nakupu miške in mi bo itak poteklo, ker ne rabim. Brezveze nekaj za 1 mesec ali 2 meseca free. Mogoče pa tebi kaj prav pride, ker vem, da občasno delaš kaj v teh programih...

 

"When you buy an MX series product from Logitech*, you get as Bonus one free Adobe Creative Cloud Photography for two months** (value: 23.98€) or Adobe Creative Cloud All Apps one month free*** for one month (value: €61.95). This offer is valid until to 30.11.2024."

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...