Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 uro:

Jaz ne razumem kaj vidite na xbox kontrolerju, sicer primerjam z ds4, sam je playstationov en nivo višje. Natančnost gobice, kvaliteta plastike, ... Meni to sploh ni ista kategorija, ne vem pa za dualsense kakšen je.

ce ze predpostavimo da ni bullshit vse kar si napisal imajo xbox controlerji prednost pri bateriji, ki traja 5 mesecev ne pa 5 ur kot pri sonyevih kontrolerjih

Povezava do prispevka

pr xboxovem sm mel problem k ma BT ful latence napram wireless receiverju in mi je neki vn metal (al mam pa za kurac BT na lapyu), predvsem takrat k sm mogu na polno dodgeat v Souls pizdarijah in sm posledčno znal mal popizdit

 

od kar sem kupil dongle ni nobenih težav 

 

drgač pa položaj v rokah, natančnost gumbov, boljše baterije (imaš lepo polnilne baterije pa daš nafilat, ne pa da moram cel pad dat filat)  in ta postavitev gobic ga delajo superiornega v mojem pogledu napram DS

Povezava do prispevka

Lažje je ven jemat baterije in jih dajat v drugo napravo ter to priklapljat v elektriko... Kot pa samo priklopit cel aparat na polnilec?  Načeloma pa itak kar pač komu paše :D Zgrešil ne bo z nobenim od teh (Sony al MS). Sam imam tudi Xbox, ampak zaradi navajenosti na znake bolj kot na črke, ga že dolgo nisem uporabljal. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 20 minutami:

Lažje je ven jemat baterije in jih dajat v drugo napravo ter to priklapljat v elektriko... Kot pa samo priklopit cel aparat na polnilec?  Načeloma pa itak kar pač komu paše :D Zgrešil ne bo z nobenim od teh (Sony al MS). Sam imam tudi Xbox, ampak zaradi navajenosti na znake bolj kot na črke, ga že dolgo nisem uporabljal. 

zdej če bi mogu to delat vsak dan pol bi mi šlo na organ tko pa k to moram naredit enkrat na 4 mesece mi je pa vseeno

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 57 minutami:

Lažje je ven jemat baterije in jih dajat v drugo napravo ter to priklapljat v elektriko... Kot pa samo priklopit cel aparat na polnilec?  Načeloma pa itak kar pač komu paše :D Zgrešil ne bo z nobenim od teh (Sony al MS). Sam imam tudi Xbox, ampak zaradi navajenosti na znake bolj kot na črke, ga že dolgo nisem uporabljal. 

če maš ločen polnilec, imaš lahko več baterij in jih sam zamenjaš k crknejo (in daš polnit medtem ko igraš naprej)

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

ce ze predpostavimo da ni bullshit vse kar si napisal imajo xbox controlerji prednost pri bateriji, ki traja 5 mesecev ne pa 5 ur kot pri sonyevih kontrolerjih

Sem ultra team xbox zaradi gamepassa, doma imam xbox series peaSant edition in mi je res tole okolje microsoftovo milina, vse dokler ne pridem do kontrolerja. Zraven sem dobil kontroler, ki mi je bil res tko zelo povprečen napram sonyevi ps4 beštiji, sem naknadno nabavil še enega in je ista kvaliteta, tako da očitno je to default pri microsoftu. Kar se baterij tiče imaš pa v vsakem primeru 2 kontrolerja, ko en crkne vzameš drugega, no pri moji starosti itak ne igram več dlje kot 3 ure v kosu in mi je čist ok tud tak battery life :D 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

če maš ločen polnilec, imaš lahko več baterij in jih sam zamenjaš k crknejo (in daš polnit medtem ko igraš naprej)

 

Ja, saj vem. Samo realno sploh nimam doma enega polnilca, niti polnilnih baterij. Nimam kakega gadeta, ki bi kuril baterije, da bi rabile redno menjavo. V daljincih pa itak držijo tako dolgo, da že davno pozabim kdaj sem jih sploh menjal in mam v predalu paket AA in paket AAA za zelo dolgo časa. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...