Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 7 minutami:

ja sam slučajno pač nisem fotograf in ne bi se rad vrgu v en hobi samo zato, da konzumiram produkte, ki bi lahko bli na voljo sicer.

 

sem razumel de si pošiljata svoje fotke, ki jih najdeta na podstrešju :lol:

 

drugač pa kwa češ bit fotograf, moja ima ful hudo tradicijo, da 1x letno nese razvit fotke, večinoma so to s kakšnim kompaktom, dosti tudi z unimi za enkratno uporabo, in je res carski recap leta

 

samo ajde meni tudi ful dogaja ta trash 1999 estetika

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 18 minutami:

 

sem razumel de si pošiljata svoje fotke, ki jih najdeta na podstrešju :lol:

 

drugač pa kwa češ bit fotograf, moja ima ful hudo tradicijo, da 1x letno nese razvit fotke, večinoma so to s kakšnim kompaktom, dosti tudi z unimi za enkratno uporabo, in je res carski recap leta

 

samo ajde meni tudi ful dogaja ta trash 1999 estetika

:online2long:

Povezava do prispevka

To z DaCapom me je spomnilo na eno sestrino sošolko, k se je 14-letna v OŠ skoz hvalila, da pozna in ful henga s Fudo Fudexom, in da je Fudo enkrat, k se mu je mudilo, prišel iz LJ v Koper v dobrih 20 minutah

 

Povprečna hitrost 300+ km/h :D

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 27 minutami:

k se mu je mudilo, prišel iz LJ v Koper v dobrih 20 minutah


Sicer ni tako fantastično kot v zapisu zgoraj, ampak me pa spomni na bivšo sodelavko, ki je iz MB v LJ pripeljala v točno 60 minutah.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

in zakaj bi blo to kaj takega? Center-center je točno 130km (in najverjetneje ni šla to), od BTC do tebe še ca 7km manj, pa ogromna večina ti je AC

 

nimaš glih občutka, kaj je popolnoma nemogoče in neresnično, kaj pa nič takega

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 uro:

To z DaCapom me je spomnilo na eno sestrino sošolko, k se je 14-letna v OŠ skoz hvalila, da pozna in ful henga s Fudo Fudexom, in da je Fudo enkrat, k se mu je mudilo, prišel iz LJ v Koper v dobrih 20 minutah

 

Povprečna hitrost 300+ km/h :D

to smo mel tud na gnoju enga leta nazaj k se je vračal v preteklost v bratovem bemflu

Sharky al kaj je bil že nick

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 uro:

To z DaCapom me je spomnilo na eno sestrino sošolko, k se je 14-letna v OŠ skoz hvalila, da pozna in ful henga s Fudo Fudexom, in da je Fudo enkrat, k se mu je mudilo, prišel iz LJ v Koper v dobrih 20 minutah

 

Povprečna hitrost 300+ km/h :D

Te so kr klasične gostilniške kolk je kdo rabil do morja. Povsod k so šel računat je bila povprečna 250+ :)

Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 uro:

je Fudo enkrat, k se mu je mudilo, prišel iz LJ v Koper v dobrih 20 minutah

Boldal sem zelo pomemben podatek. :D

 

DaCapo reče pred 1 uro:

Fotka je nastala poleti 1996. 
Fotoaparat: analogna Beiretta. Skenirano na nekem random skenerju.

Gengsta fotografi, shooting with their Beirettas n shit.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...