Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 8 minutami:

Oreščki kaj to jaz berem majkemi.


Oreščki mi dajo kompleten obrok, ki me povsem nasiti in po katerem se nikoli niti najmanj ne počutim kakorkoli slabo. Jaz prisegam na oreščke! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 24 minutami:

Mislim da moraš googlat "kompleten obrok" ker pač studentfutr to ni. 


Ne, saj so mešane variante. Plus to, da oreščki & arašidov namaz ni edina hrana, ki jo dnevno konzumiram. Rad imam npr. tudi zelenjavo. Dočim pri mesu se pa striktno izogibam mastnega, pohanega in pikantno začinjenega. Še najbolj mi recimo sede kak goveji chop-sui. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 11 minutami:

zdej ne vem kako ti narediš chop suey, sam v restavracijah je uno meso pečeno v fajn velik olja pa kitajska ne slovi glih po pomanjkanju začimb

torej je ocvrt (sam ne paniran), masten in pikanten :rofl:


Lokalni kitajc me še ni razočaral. :) Nič olja (vsaj ne, da bi jaz karkoli okusil), nič cvrtja, odvečne pikantnosti... Pač, odličen okus govedine, ki se topi v ustih z obilo pravilno pripravljene zelenjave in s konkretno porcijo odličnega riža. Ni da ni. Pa še ca. največ 7 € stane porcija, ki je več kot dovolj za 1 lačno osebo.
Doma se mi dejansko ne splača delati tega.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Galko evo tudi bog je proti astrazenici

 

Slovenska škofovska konferenca podpira cepljenje proti covidu-19, vendar katoličanom odsvetuje cepljenje s cepivom AstraZenece, ker je, kot so prepričani, izdelano na etično sporen način. Katoličani naj bi se tako cepili le s cepivoma Pfizerja in Moderne.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

@Galko evo tudi bog je proti astrazenici

 

Slovenska škofovska konferenca podpira cepljenje proti covidu-19, vendar katoličanom odsvetuje cepljenje s cepivom AstraZenece, ker je, kot so prepričani, izdelano na etično sporen način. Katoličani naj bi se tako cepili le s cepivoma Pfizerja in Moderne.

A to je legit al trump news? K pizda če je legit, a se lohk ta pedo-moralni kompas neha vtikat v vse živo.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 8 minutami:

A to je legit al trump news? K pizda če je legit, a se lohk ta pedo-moralni kompas neha vtikat v vse živo.

Mal sem vzel izven konteksta, ampak res samo malo :D. Uraden statement je, da dokler sta na voljo Pfizer in Moderna, da se cepijo s tem. Če pa slednjega absolutno ni/ne bo na voljo, pa se lahko z Zeniko

 

Fora je, da so za Zeniko uporabljali replicirane celice splavljenega otroka iz sedemdesetih, ki ni moral dati privolitve in posledično je kršeno njegovo 'človeško dostojanstvo'. Zaradi tega se Cerkev opredeljuje tudi proti raznim cepivom za chicken pox itd.

 

Povezava do prispevka

Ma men je tko top, da neka organizacija (ajde, semantika), ki je kurla ženske na grmadi zarad čarovništva, par folka je moral zgubit glavo, da so priznal, da je Zemlja okrogla, v aktualni zgodovini prestavlja od prič potrjene pedofile po državah kot da jih skrbi, da jim bo zmanjkal sedemletnikov še kar gladko komentira znanost in moralo. Vztrajni pa so.

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 30 minutami:

Ma men je tko top, da neka organizacija (ajde, semantika), ki je kurla ženske na grmadi zarad čarovništva, par folka je moral zgubit glavo, da so priznal, da je Zemlja okrogla, v aktualni zgodovini prestavlja od prič potrjene pedofile po državah kot da jih skrbi, da jim bo zmanjkal sedemletnikov še kar gladko komentira znanost in moralo. Vztrajni pa so.

 

V komentiranju morale mislim da imajo kar ene 2000 let zgodovine za sabo oz jim je kot družbeni inštituciji to eno od glavnih poslanstev, tko da to ti TBH ne bi smelo biti neki nenavadnega

 

Komentiranje znanosti v 2021 je pa kr lol ja. Meni je bil tudi cool lajn, ko so odkrili na Marsu sledove življenja in je Cerkev dala uradni statement, da ga priznavajo tudi oni in da vse, izrečeno od Boga in Jezusa, velja tudi za Marsovce. Kaj, a če Cerkev ne bi "priznala" življenja na Marsu ga pa kar ne bi bilo al kaj :D  Da ne omenjamo, kok je kakšen marsovski paramecij balls deep v Božji besedi, m m mmm, sweet Galileja so beautiful, I wanna die there

Povezava do prispevka

Jaz se spomnim nekega carskega youtube-dokumentarca o evangeličanskem muzeju v ZDA, ko so končno dobili dinozavrovo okostje v vrednosti več kot 2 milijona USD

 

Pod njim pa so gladko dali tablico z napisom, da so dinozavri izumrli pred cca. 5000 leti v vesoljnem potopu, ker niso prišli na Noetovo barko. In zraven cel epic story, da so skušali preživeti in pobegniti na vrh hribov/gora, ampak je vesoljni potop "potopil" tudi najvišje gore. Zaradi tega pa so tisto okostje tudi našli na vrhu hriba, kar je pač dinozaver želel pobegniti na hrib pred potopom

 

To je to v lajfu. Dobiš okostje dinozavra v vrednosti dveh milijonov, da potem v legit muzejski zgradbi razlagaš, da je specifično ta dinozaver pred 5000 leti splezal na hrib, ko je bežal pred vesoljnim potopom, ki je uničil njegovo vrsto :D 

Povezava do prispevka

Sem našel dinota

 

Over half of the skeleton, including a nearly-complete 3 feet (0.91 m) long skull with 53 teeth, was recovered from the northern Colorado portion of Morrison Formation. The Elizabeth Streb Peroutka Foundation of Pasadena, Maryland, purchased the skeleton and donated it to the museum, and AiG paid an anonymous expert based in Utah to restore it before displaying it. The skeleton is presented as evidence of Noah's Flood.

 

Creation_Museum_Allosaurus_skeleton.jpg

 

Prav na faci mu vidiš, da si misli dafuck 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

a misliš da je bila taka scena kot v FRP-ju, pač pred okostjem stoji NPC "Museum historian" s questom.

 

pa je najprej prišel Scientist expert Šim Sala Min z INT 21 in z key itemom: carbon age test certificate, ampak žal z grbo, sladkorno in s Charisma 5. Persuasion check failed, call guards, death.

 

Potem pa pride Evangelican priest Galko, INT 10, WIS 18, Charisma 20, special perk: God's eye. S perkom ugotovi da ima Musemu historian NPC terminalnega raka, užge pogovor na to noto, persuasion check pade ko šus, pa lep dinozaverski LP :D  

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...