Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ko greš malo laufat in se rekreirat in žena zraven pokaže na enega na bajku v bližini "a ni to tisti iz televizije, ko se včasih dobite" in valda na bajku domnevni ex-uporabnik Mefisto. Kaj to dela TV slava, pol pa Lizzard še poflexal, da se ravno pelje od prijateljice. Samo še malo bolj tesno majico bi rabil, pa bi že bil jelly :D

Povezava do prispevka
Denny Crane reče Dne, 29. 6. 2021 at 22:09:

To sem videl, ampak bom vseeno pocakal na uvodnjak te stevilke, da vidim kako se bo urednik izjasnil. Drugace pa tudi pomen teh risarij... V prejsnji stevilki so imeli na zadnji strani pogreb, tule so na spodnjem delu vsi poklani/obglavljeni in zgoraj jazbec, ki ga boli kurac za cel svet.

 

Kdo slučajno že videl uvodnjak? :)

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 9 urami:

Prej bi rekel, da je bil nakup bolj iz firbca, ko se je pa izkazalo, da so edini izkazali interes so pa pač nabavl.

Kok pa je s temi nakupi stečajnih zadev? 
Ponudbe se dajejo na slepo al je postavljena kakšna začetna cena?

Če daš najvišjo ponudbo, si lahko še kasneje premisliš (brez obveznosti?) - po hitrem premisleku bi lahko vsak nažical še nekoga, da ponudi neko semi-pretirano ceno, ki pa na koncu itak lahko odstopi, ko se razkrije dejansko stanje?

Povezava do prispevka

Drgač en znanec, ki je delal tudi za Rockstarse, ma uno življenjsko željo, da nek star IP pripelje nazaj. In že par let hunta gaming IP-je, da bi naletel na kakšnega res dobrega, kakšno pozabljeno NES igrico npr. in naredil sequel/remake. Ampak res ostanejo samo smeti na koncu, enkrat je bil v pogajanjih za nek IP, ki ga je potem SEGA kupila. 

 

Loh bi se mn3čarji zmenili in kupili nek IP/stečajno zadevo. Tako 100 lastnikov idemo 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Drgač en znanec, ki je delal tudi za Rockstarse, ma uno življenjsko željo, da nek star IP pripelje nazaj. In že par let hunta gaming IP-je, da bi naletel na kakšnega res dobrega, kakšno pozabljeno NES igrico npr. in naredil sequel/remake. Ampak res ostanejo samo smeti na koncu, enkrat je bil v pogajanjih za nek IP, ki ga je potem SEGA kupila. 

 

Loh bi se mn3čarji zmenili in kupili nek IP/stečajno zadevo. Tako 100 lastnikov idemo 

Transport Tycoon naredi remake po možnosti za telefon in se lahko kopa v bogastvu do smrti.

Povezava do prispevka
dreknapalci reče pred 3 urami:

Kok pa je s temi nakupi stečajnih zadev? 
Ponudbe se dajejo na slepo al je postavljena kakšna začetna cena?

Če daš najvišjo ponudbo, si lahko še kasneje premisliš (brez obveznosti?) - po hitrem premisleku bi lahko vsak nažical še nekoga, da ponudi neko semi-pretirano ceno, ki pa na koncu itak lahko odstopi, ko se razkrije dejansko stanje?

Pojma nimam, najbrž so določena pravila (bid je obvezujoč, omenjeno goljufanje s pretiranim cenam prepovedano,...) in najverjetneje postavljena začetna oz. minimalna cena, pod katero trenutni lastnik ne gre.  Lahk pa da se motim in začetna cena ni določena.

Povezava do prispevka

Evo pismo, danes ob 18h imam en sestanek dobesedno zraven McDonaldsa, to si bom pa prav privoščil en proper prigrizek

 

Okoliščine:


— Nisem bil v McD že ene 3-4 mesece, ko sem jedel mccountryja, moj najljubši MCD burger


— Hočem pojest toliko, da sem zelo sit, ampak da mi še ni slabo (ponavadi mi je najbolj optimalno 1 velik (sezonski) burger, 1 majhen burger za sidekick sladico po taglavnem, pečen krompirček, omako za krompirček in kokakolo)

 

Kaj se kaj trenutno priporoča, MCD majstri? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...