Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma ja nebi rad nacenjal teh debat, ki nikoli ne ves dokler nisi sam tam. Sam se mi zdi zanimivo. Imam kolega in kot sem cu pravit ima njegova zena tudi neke kolekcije dildotov razlicnih oblik in velilosti.. pa tako zanimivo mi je ce pomislim.. sam pol raje ne pomislim vec.. pa dobro sej stekam da nekaterim pase dodatna stimilacija sam pol treba se bprasat kaj stoji zadaj oz boljse ne, ali pac 🤔

 

Mislim ne vem, ze ce smo tle med kolegi in itak ta tema je ultra cringe, jaz glede tega imam sekar sreco.. moja je precej klasik ima enega dildota, ki je manjsi kot moj kurac in se tega uporablja, ko se skregamo, tako da imam sreco. Mislim ne bomo sli neke teorije zarot v kirem predalu ima skritega unega crenskega od pol metra in kdaj ga vse uorablja... sam ja.. hocem rect......... tezko tudi rect kaj je boljse konc koncev ce pomislis 🤣 

 

V glavnem kaksen krat boljse ne razmisljat prevec 🤣🤣

Samozavest kar veje iz tebe stari. Kolk cm maš? 14 in pol? 15? :D

 

(Drugače to pravim, ker imam sam iste bojazni. Ti si moj brat od druge mat.)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

 

Galko reče pred 52 minutami:

pizda bisex swinger couple je pa res epic megamix :D:D mata pa MEGA srečo da sta se našla imo, po moje je to kar ultra redek combo. Uno skoraj na nivoju da dobiš Ronaldota v FUT card packu :D

med swingerji je precej več ljudi k so si ok s stikom z istim spolom kot v splošni populaciji

odprtost pa pripravljenost na eksperimentiranje je praktično del definicije

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 32 minutami:

Samozavest kar veje iz tebe stari. Kolk cm maš? 14 in pol? 15? :D

 

(Drugače to pravim, ker imam sam iste bojazni. Ti si moj brat od 

 

Ne vem sploh ce ti odpisat ki pol bos s5 reku, da se zajebavas krneki 🤔

 

Drugace samozaves valda od ljubezni haha oz na splosno od tega ker se drzim takih, ki jim je moj kurac dovolj in ze samo, ko nas vidijo so mokre. Z unimi, ki jo imajo ko lavor in jim tezje pride pa sw pac ne druzim rad 🤣

 

Aja in v teorije zarot ne verjamem rad 😜

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

 

Ne vem sploh ce ti odpisat ki pol bos s5 reku, da se zajebavas krneki 🤔

 

Drugace samozaves valda od ljubezni haha oz na splosno od tega ker se drzim takih, ki jim je moj kurac dovolj in ze samo, ko nas vidijo so mokre. Z unimi, ki jo imajo ko lavor in jim tezje pride pa sw pac ne druzim rad 🤣

 

Aja in v teorije zarot ne verjamem rad 😜

 

Ma dobro, valjda se zajebavam. Samo štekam šentiment :D. Pač valjda ti je nelagodno, če ženska uporablja nadomestke, ker imaš filing, da ji nisi dovolj. Sam to so pač samo neke nesmiselne bojazni povezane z egom.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

 

Ne vem sploh ce ti odpisat ki pol bos s5 reku, da se zajebavas krneki 🤔

 

Drugace samozaves valda od ljubezni haha oz na splosno od tega ker se drzim takih, ki jim je moj kurac dovolj in ze samo, ko nas vidijo so mokre. Z unimi, ki jo imajo ko lavor in jim tezje pride pa sw pac ne druzim rad 🤣

 

Aja in v teorije zarot ne verjamem rad 😜

 

 

Ti si frišno zaljubljen (ker prej sploh nisem vedel, da maš babo :D )... Zato tako gledaš na to. Čez pol leta al pa leto dni, ko bi rad malo bolj popestril sex lajf pa mi piši na ZS... al pa pač Berbasecksu. Fafat znaš?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Damn, včeraj so dobili zalogo novih ps5 v BB in so pošle v manj kot treh urah, jaz pa itak prepozen. Njihovo e-obveščanje o novih zalogah ne dela. Še vedno je ogromno zanimanje. Kok je težko dobit novo plejko, jao. Upam, da dobijo nove zaloge do božiča. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka

Zdaj jih več ni, so pa večkrat ble tu slike kako počivajo na policah. Kdor ni bil len... je že komot dobil v tem letu :D

 

Ne vem kje si videl, da so non stop po trgovinah ;)

 

Tudi od vseh sem dobial maile že vmes (ampak sem že mel), da je na voljo. Če si se prijavil na njihove mail liste za artikel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
violaMB reče pred 7 minutami:

Upam da je prava tema. 

Zanima me če kdo ve. Če na PSN kupiš špil s psn naročnino in koristiš dvojni diskont, a lahko potem to igraš ko ti psn naročnina poteče?
Hvala za pomoč 

Tukaj je bolj tema, če se hočeš pogovarjati o clit suckerju ali pa hrenovkah na pici, ampak sem prijazen in ti tudi na to odgovorim: ja lahko igraš tudi po preteku naročnine

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 42 minutami:

Tole bi lahko pisal pred pol leta, danes pa moraš bit res precej lesen da je ne dobiš

Mislim, ce si naredis life mission da bos dobil PS5 je to res relativno easy. Ce pa mas v lajfu se kaj drugega za pocet rabis pa mal srece al pa kaksne part-alert-ish scene. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:


Saj vem, da je šala. Ampak iskreno: tudi če mi plačaš, ne pridem. ;) 

 

Kaj? Ne ni šala... Ej pubec, zresni se malo. To gre tudi za tvojega sina. Se ne bi boril za sina? Za nas "stare" prdece bolj al manj že vseeno, za prihodnost mladine pa malo manj vseeno. Pa še sobota je. Pravi dan za spiti six pack al pa dva pa še malo gužve narejiti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...