Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 20 urami:

To je mislim da edina pizzerija (imajo samo dostavo) v MB, ki že 25 let dela pizze na t.i. debelem testu. Dejansko so res unikatni. Pizze sicer niso velike (vsaj na videz), ampak ena je več kot dovolj za eno osebo (razen za uporabnika Fegeta, ki ni bil navdušen). Normalna ima deklariran premer 27 cm. V bistvu je pač finta v tem njihovem testu. Silno mehko je, ampak vsekakor odlično zapečeno in če ostane kak kos, ga komot poješ tudi naslednji dan. Ker enostavno ne postane trdo ali gumijasto, kot se to rado dogaja pri klasičnih pizzah na tankem testu. Testo pripravijo vsaj en dan prej, zato imajo vedno omejeno zalogo. Ko testa namreč zmanjka, pizze ni možno dobiti (niti slučajno ga ne pripravljajo sproti). Sprobal sem že vse njihove pizze, eni sem celo dal ime in zato dobil 3 pizze gratis (Štajerski burek). :) Cene  za standardno pa so povprečno od 8 do 9 € na pizzo. Odličen je tudi dodatek mozzarela v robu (možno na vsaki pizzi).
Relativno je sicer govoriti o okusih, ker pač ima vsak svoje preference, ampak jaz, ki pravzaprav obožujem tudi pizze na klasičnem testu, to pizzerijo vseeno postavljam na stopničko višje. /end of commercial break :)

Isto ponuja picerija Limbo, pri Celju. Že več kot desetletje ponujajo isto. torej, manjšo pico, iz debelim testom (ki je puhko, okusno), so bogato obložene. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Men pa je mleto meso na pici res ogabno. Kategorija ananas imo.

Če bi si zaželel neki tazga, pol bi raje jedel lazanjo.


A lazanjo z ananasom? :) No, meni je pa mleto meso dobro v čisto vseh jedeh. Lasagna itak, pa špageti, ocvrti kaneloni, na pizzi (tukaj mi je t.i. "mehiška" odlična, ker je gor še nacho sir),  v bureku (veliko raje imam mesnega kot sirnega), kot razne polpete, pleskavice in mesne kroglice, v sarmi in polnjeni papriki, tudi kot nadev za kakšne tortilje... Ni da ni. Pa to sem samo najbolj take splošne jedi napisal. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

A lazanjo z ananasom? :) No, meni je pa mleto meso dobro v čisto vseh jedeh. Lasagna itak, pa špageti, ocvrti kaneloni, na pizzi (tukaj mi je t.i. "mehiška" odlična, ker je gor še nacho sir),  v bureku (veliko raje imam mesnega kot sirnega), kot razne polpete, pleskavice in mesne kroglice, v sarmi in polnjeni papriki, tudi kot nadev za kakšne tortilje... Ni da ni. Pa to sem samo najbolj take splošne jedi napisal. 

Ma tebi je itak vse dobro v navezi z vsem. Pomije stari.

 

DaCapo:

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ejga, kaj pa se dogaja s Dončičem. Ful ne spremljam basketa, samo sem videl neke clipe in tipo deluje bolj forumski foter s Konzolca kot nek prime time all time best basketaš haha :D 

 

sej je že skos CHONKY BOI, edin na začetku druge sezone je prišel v mal bolj fizični formi. Pa ponavad gre pol tekom sezone vsaj vizualno mal na boljš.

Edin igra pa letos precej bolj zanič, kot zadnji 2 leti. Njegovi soigralci z izjemo Brunsona pa tud. Mečejo cegle k bi bli šiptarski građevinci.  Do letos so njegovi soigralci v najslabši sezoni izkoristili 51% njegovih potencialnih asistenc. Letos 42%

 

verjetno tud ne pomaga nič, da je podpisal supermax 200m+  in da front office nikakor ne uspe izboljšat ekipe okol njega.

Povezava do prispevka

Res izgleda kot da ga precej boli kurac ja. Me prav zanima če bo dejansko imel kake orenk probleme okrog motivacije. Tip nenazadnje drka samo basket (in fortnite) zadnjih 16 let svojga lajfa, pa pri 22ih je res že tok dosegu da skor ne more nič več, razen če noče scati kri za res uno najjače nazive (MVP, naslov, medalja na OI, Top 20 all time diskusije). Za kar bi pa res moral garati noč in dan ko črna živina. Pismo ej, dober je če bo ostal motiviran še, ne vem, še novih 16 let.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Res izgleda kot da ga precej boli kurac ja. Me prav zanima če bo dejansko imel kake orenk probleme okrog motivacije. Tip nenazadnje drka samo basket (in fortnite) zadnjih 16 let svojga lajfa, pa pri 22ih je res že tok dosegu da skor ne more nič več, razen če noče scati kri za res uno najjače nazive (MVP, naslov, medalja na OI, Top 20 all time diskusije). Za kar bi pa res moral garati noč in dan ko črna živina. Pismo ej, dober je če bo ostal motiviran še, ne vem, še novih 16 let.

 

Prvo pokasiraš, na stara leta pa ringe chase-aš. Itak njegova igra ni vezana na atleticizem, tako da lahko še dolgo fura :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Res izgleda kot da ga precej boli kurac ja. Me prav zanima če bo dejansko imel kake orenk probleme okrog motivacije. Tip nenazadnje drka samo basket (in fortnite) zadnjih 16 let svojga lajfa, pa pri 22ih je res že tok dosegu da skor ne more nič več, razen če noče scati kri za res uno najjače nazive (MVP, naslov, medalja na OI, Top 20 all time diskusije). Za kar bi pa res moral garati noč in dan ko črna živina. Pismo ej, dober je če bo ostal motiviran še, ne vem, še novih 16 let.

Sicer ne vem nic o doncicu sam pomoje si lahk tut cist happy bit med top playerji in vlect miljoncke, dokler pac gre. Sicer je to mentaliteta k te verjetno ne pripelje do “bit med top playerji” ampak kaj pa jz vem o sportu, ne vem niti kok igralcev je na parketu :D That being said, ze to da vem da igrajo na parketu me je presenetlo. 

Povezava do prispevka

Če nasteroideni do zob oboroženi ameriški specialci niso imeli za burek proti predatorju.

 

It takes najmanj Švarcija v prajmtimu, da ga ubije.

 

Ne znam si predstavljati kakšen kanonfutr bodo indijančki...

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...