Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma saj nikoli nobenega koledarja (mogoče kdaj pred leti, da se niti ne spomnim) nisem dal na steno :) Meni bi tudi blo prav, če sploh ne bi dali koledarja. Ampak to je bolj za starejše ljudi po moje, ki še vedno kar redno vesijo koledarje po stenah. 

 

Delavnica ja haha... Ko prideš kam pa je po steni ene 15 koledarjev golih nan od vseh poslovnih partnerjev in še kake stranke, če ma firmo... :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 17 minutami:

 

raj bi jim nakazal, da mi ne nosijo unga grdega koledarja in delajo ekološke škode s printanjem :D

Iskat prispevke sm napisal, koledar lahko gre samo v smeti tko da ga res ne rabim.

tomazek reče pred 15 minutami:

 

What? Pri nas so gor vroče gasilske iz društva v spodnjem perilu mokre od vode... V akciji... 

Again, samo za v smeti.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

 

tomazek reče pred 4 minutami:

razmišljam, da bi ti za Božič naredil en koledar na katerem bi bil en recept za jedi iz lignjev za vsak mesec... s fotkami seveda


Delat koledarje mi je nekaj najbolj nadležnega. Saj po naročilu itak naredim tu pa tam kakšnega (ker € je €), ampak mi je vseeno tečno.

Čeprav nek kulinarični (za vsak mesec ena izbrana jed + kratek recept) je kar dobra ideja. ;) Decembra že vem, da bo sarma nalimana. 
 

Povezava do prispevka

Meni je pa okrog gasiliskih društev čist sfaljena scena, preživeta zadeva, to bi bilo nujno urediti na nivoju države, ne pa se zanašat na random entuziaste v amaterskih krogih, verjamem da imamo na naših tleh dolgo zgodovino, sam mi je vse skupaj konkretno passe in nabiranje keša in vse...

Povezava do prispevka

Te sence meni tudi niso bile niti malo jasne. Samo "wtf" sem rekel, ko sem iz fotoaparata prenesel sliko in jo pogledal na večjem ekranu.  Mislim pa, da je ravno to finta, da marsikdo misli, da je fotošoping v igri.
Btw, za "chemtrail" tudi sploh ne vem kaj je bilo dejansko. Kolikor se spomnim, je bil nek dim iz (ali pa izza) Pohorja.

Sliko sem sicer uradno poimenoval Štajersko nebo. Nekajkrat pa sem se tudi pohecal na social medijih in jo objavil kot: "Chemtrail leta". :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 24 minutami:

Contrail sm reku, ne chemtrail, ker nisem insane :D


Ja, saj to sem kapiral. Samo pač, finta je bila, ker takrat ko sem slikal so bili chemtraili popularni in sem se malo šalil naokrog, pa mi je pač ostalo v glavi.
Drugače pa je slikano z enim starim Nikonom D40, random Panorama mode in to je bilo to.. 

Povezava do prispevka

če že hočem imet koledar (kar je redko), nabavim nekaj po svojem okusu in v podporo artistu, torej plačam za neko lepoto

 

gasilski koledarji so samo ustvarjanje smeti, v lajfu še nisem videla da bi bili kakorkoil estetski pa polovica jih je tko na malo naprintano da tud kot koledar niso uporabni

namest da jih printajo naj investirajo v eno internetno reklamno akcijo da so zdej ekološki sam vseen jemljejo prispevke

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 30. 11. 2021 at 16:11:

Malo si zajebal, ampak ok. Sem pričakoval, da bom jutri videl top sliko in nasvete za pripravo. :) Sicer pa sem danes "naročil" lignje na buzaro, ker tudi sam nimam časa za kuhanje. Pripravljajo pa jih pa moja najdražja mati. ;) 

 

Evo, sem zajebal in ne bo slik. Ni uspelo, nisem bil zadovljen in potem valjda tudi slikal nisem. Je blo za silo za pojest, saj okus je kar bil, vse ostalo pa nikakvo. Lignji so postali "črvički". Ko bi morali biti fertik, je krompir bil še trd... potem so lignji bili kar trdi...

 

To je to, poglavje z llignji zaenkrat zaključeno za nedoločen čas.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

 

Evo, sem zajebal in ne bo slik. Ni uspelo, nisem bil zadovljen in potem valjda tudi slikal nisem. Je blo za silo za pojest, saj okus je kar bil, vse ostalo pa nikakvo. Lignji so postali "črvički". Ko bi morali biti fertik, je krompir bil še trd... potem so lignji bili kar trdi...

 

To je to, poglavje z llignji zaenkrat zaključeno za nedoločen čas.


Uh, če mi ne bi bilo smešno, bi rekel, da je kar žalostno. :) Točno to sem se bal, kar si napisal. Tako, da se bom tudi jaz zaenkrat odpovedal tej varianti v pečici. Danes imam pa na sporedu špagete z morskimi sadeži.  

Povezava do prispevka

@DaCapo ti Alexa najde na Spotify kako Yu glasbo (slovensko, hrvaško, srbsko, bosansko...)? Ene par sem probal pa nič. Spet so mi ponudili 3 mesece Spotify brezplačno in sem vzel pa sem se malo igral.

 

Ti vem, da si si bestič z Alexo pa imaš mogoče kake informacije s prve roke :) Jaz sem jo danes uporabil po par mesecih menda... Sploh sem bil presenečen, da še dela :D

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...