Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 4 minutami:

Vem, sam prej si imel tko moja vsebina in listo tem, kjer si sodeloval, tko da je blo imo cool. Jest še ne znajdem najbolje. Ok če sledim temi dobim obvestilo. Ne vidim pa novih tem, ki so odprte, to mi je bilo prej cool, pa ja eno listo tem, kjer sem sem sodeloval bi imel ja...

Točno to tudi jaz pogrešam. Tisto moja vsebina je bilo res carsko, ker si videl na hitro v kateri temi je update. Tole sedaj je bolj za silo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 urami:

@Rev: jaz sem router samo resetiral in je potem delalo normalno. Seveda sem na PS nastavil kot "novo" povezavo. Se mi je zgodilo tako na PS3, kot na PS4. 

 

Denny Crane reče pred 13 urami:

Probi nastimat staticen ip za PS3. Ce ne pomaga pa googlaj “PS3 dmz mode”.

hvala, bom poskusil!

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 13 urami:

zato da lahko pol značko pokažeš ko kdo pride


Edine so (vsaj kolikor sem jaz našel pri nas), pri katerih je tudi notranjost loncev emajlirana - dejansko zelo olajša čiščenje, hkrati se pa hrana nekoliko manj prijema. Tudi pri ponvah je notranja obdelava (vsaj meni) boljša - manj groba, ampak tu dejansko ni tako občutne razlike. Ponve imam posledično različnih proizvajalcev - tudi cheapo Lidl (kjer je po izletu v močno segreto pečico počil in posledično odkrušil košček emajla na zunanji strani - pa si misli svoje...).

 

Kar se značke tiče - nizka in ne bi mogla biti bolj napačna. Tudi še nisem imel gosta, ki bi dejansko izpostavil ali pa sploh prepoznal “značko”. Sem pač prepričanja, da se stvar kupi enkrat in tisto za naslednjih n (deset)let(ij). Kupi in vrzi stran ko se zjebe miselnost mi gre na kozlanje.

 

Mi je pa čisto jasno in razumljivo, da je za nekoga, ki ne kuha redno takšen vložek previsok. Pač, meni pa za kaj drugega precej dol visi (avtomobil npr., ki je smatran kot nr.1 za postavljanje pred sosedi/prijatelji/žlahto/...). Vsakemu svoje...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 urami:

Kje je Ćamir jeboga, sej vem, da lurkas v ozadju.. uletii, Galko je cedu pred tabo, sedaj se en rabis vec delat gandega.. kdo bo delal teme in ankete ipd?!

Evo me stari, danes šel polurkat na forum po par dnevih kuliranja :D. Smešno je, da ko si banan moraš po koncu bana obvezno pogledat "razlog bananja" in če ga ne, te ne spusti nazaj na forum. Skoraj sem spet šel s foruma, samo potem sem vseeno kliknil na "prikaži razloge" :D :D :D

 

Kakorkoli, glede odpiranje tem ne vem točno, kdo bo to počel, jaz sem si odprl nek wordpress blogič, bom probal malo bolj strukturirano kucat poste o igricah. Sam še nisem najdel nobenega themeja, ki bi mi bil vizualno všeč, tako da še iščem :D

 

Drgač pa atomic, a tebe dobesedno ni drugje na netu :D. Probaš najt momca na nekih družabnih omrežjih, da maš zagarantiran poceni komp, ko bo čas za upgrade, pol pa sam hladen tuš za hladnim tušom, model bolj incognito kot Snowden

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 urama:

Evo me stari, danes šel polurkat na forum po par dnevih kuliranja :D. Smešno je, da ko si banan moraš po koncu bana obvezno pogledat "razlog bananja" in če ga ne, te ne spusti nazaj na forum. Skoraj sem spet šel s foruma, samo potem sem vseeno kliknil na "prikaži razloge" :D:D:D

 

Kakorkoli, glede odpiranje tem ne vem točno, kdo bo to počel, jaz sem si odprl nek wordpress blogič, bom probal malo bolj strukturirano kucat poste o igricah. Sam še nisem najdel nobenega themeja, ki bi mi bil vizualno všeč, tako da še iščem :D

 

Drgač pa atomic, a tebe dobesedno ni drugje na netu :D. Probaš najt momca na nekih družabnih omrežjih, da maš zagarantiran poceni komp, ko bo čas za upgrade, pol pa sam hladen tuš za hladnim tušom, model bolj incognito kot Snowden

 

dobro ti kar delaj blogic pa postaj kaj tukaj da bomo kaj komentirali

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 3 urami:

Halp!

rabim pomoc....ce mi lahko keri najde ono sliko ko sta pes pa svinja...pa svinja pravi; mrzlo je ko pes! Pa pes: res je svinjako mrzlo.
dam za pir ;)

Tu je ena podobna, čeprav ne docela to, kar si verjetno mislil:
pasje_svinjsko.jpg.2be7e2779b02062dc0658b758865f1be.jpg

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

Morda neumestno pitanje, ali vseeno. Ima gdo Jedi Fallen Order za PS4 za posodit?

Spomnim se, da je bilo v Malih Oglasih na prejšnjem forumu kar nekaj ponudb glede prodaje omenjene igre. Ni vrag, da je kdo še prodal naprej ali celo, da je ne bi bil pripravljen posodit.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 urami:

 

Dejansko prebiram kr redno konzolec, tak da se me ne bos kr tko resil

zgleda boš še neki cajt tle

vidm da si zgubu 100 prispevkov

 

ne bom reku da vse skup izpade kot da te je model zatozu kot da smo v vrtcu

al upam da bo še vedno štel 200 total

uredilo bitje Sovica
typo
Povezava do prispevka

Men se zdi tok čustvena rekacija zaradi spremembe foruma, odkrito pičkanje kok je bedno, ćamirjevo odpiranje anket kok je forum smeč itd. pri odraslih moških mal infantilno. Nehite bit pičke, hvala.

 

Kar pa se tiče nekga "to sux, dejmo svoj forum", ker problem bo to rešil? Vsebine se isto ne bojo prenesle, nek procent (v tem primeru pomoje precej večji kot med verzijam mnenjalnika) folka ne bo sledil nikamor, prepoznavnost novega palca bo nula, pa ko bo nekdo iz konzolca dobil v roke admin powers gre pol uporabnikov v roku 2 mescov na IP ban listo. Plus za take eksprimente ni treba čakat, da se po n letih končno updejta mn3njalnik.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...