Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

JediEagle reče pred 8 urami:

 

Kolikor vem je bilo to v Reaganovi administraciji?

https://en.wikipedia.org/wiki/FCC_fairness_doctrine#Revocation

 

Razen, če mešam s katerim drugim zakonom.

 

Ne mislim tega, čeprav je ta bil tudi problematičen. :)

 

Mislil sem na tega:

President Bill Clinton signed the 1996 Telecommunications Act removing conflict-of-interest restrictions on all major-media ownership.

 

Iz tega je sledilo, da so desni in levi lahko začeli tulit v svoj rog.

Povezava do prispevka

A ni obama tut neki spreminjal v smislu da lah prodajajo buce, basicly nepreverjeno propagando (Ne da se mi cekirat.)

 

Tisto k on misli za reagana je imo tisto k je naenkrat iz nnnn medijskih his na hitr nastal par ogromnih konglomeratov (spet ne da se mi cekirat sam je blo nekje v 198x)

 

Kaj je to neka bt gostilna

 

Dacapo, kaj jes

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Meanwhile @ my place :), nova airsoft pridobitev:
pinjau.jpg.cb786d7fb955637b1b1a499979f2e6c6.jpg

 

Pištolca je izredno kvalitetna, praktično v celoti iz železa, model na sliki je s plinskim nabojnikom. 

Link do uradne strani (če koga dejansko zanima):

SSP1 GBB Airsoft Pistol - Novritsch | Airsoft

 

edit: zadevo so dostavili v pičlih treh ali štirih dneh!!

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 10. 3. 2022 at 18:35:

Vezano na HBO Max:  Čakte malo, včeraj sem zapazil Ghibli animeje in sem danes zvečer mislil narediti en "maraton" (glej moj včerajšnji post). No, danes ne duha ne sluha o tem!! Izginilo čez noč, ali pa meni nekaj v glavi ne dela prav. Pregledal sem komplet ponudbo :) a Ghibli-ja več ne najdem. Lahko kdo pove kaj več? Mogoče sem kaj spregledal...  ???

 

EDIT: f**** smešno! Ghibli je na voljo samo za Amerikance (mogoče še za kako drugo državo, nisem natančno preverjal):

hbo.thumb.jpg.b04bf86af366c699e4c86858c42cea64.jpg

 

Včeraj pa mi je še delalo! Prisežem.

 

 

ghibliji so na netflixu

 

@Galko

 

@Hernier

 

a sta že kej gledala prijateljico season 3, jst sm gledu 1 del in je še zmer hudo v formi :D

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 24 minutami:

ghibliji so na netflixu


OK, ampak na prvi dan mojega HBO Max paketa, sem jih imel v hubu (kot že omenjeno, glej moj prejšnji post), potem pa so izginili . Bila je večina njihove produkcije (pač vsi celovečerci). 

Verjetno je bil kak "glitch" or something. :) (dočim amerikanski HBO Max jih pa še ima, samo se mi res ne da kolobarit z VPN)
 

image.png.d5ccced0145caacf480067604416d155.png

 

Dočim Netflix sem ravno prejšnji mesec dal na pavzo, ker imam trenutno ta HBO več kot dovolj ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 20 urami:

Momak, moj post ni bil sploh odziv nate. Povsem nepovezano s tabo, kako je noro, da folk ne verjame v vojno. Ni bil reply nate :D. Sorry če je tako izpadlo, sam ni bil namen

 

Ni panike, sem tudi jaz razumel narobe.

Sej jaz tudi kdaj razvalim kaj radikalnega, ma ponavadi z namenom da sprožim debato bolj kot kaj drugega - samo ti momci so bli res jaka scena, tisto sredi prime timea dajo prispevek in samo gledaš kaj tip smrtno resno razlaga :D

Sem se takoj spomnil tega skeča - ki pa je žal še vedno marsikje reality - dobesedno poznam človeka iz Kopra, ki se tako obnaša do svoje žene že celo življenje in ta je še vedno z njim, čeprav so otroci že veliki...

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

 

Se mi zdi da po retoriki predvsem stric Dodik komaj čaka, da se spet začne kako sranje... Čeprav tudi ko sem šel čez Hercegovino sem videl verjetno največ zastav na m2 na planetu Zemlja, verjetno imajo rekord al neki... s tem da niso bile to glih zastave od BiH :D To morajo biti Bošnjaki mega pumped nad takimi fejst sodržavljani, m m mmmm :D 

 

Prov uno ko se ti niti sanja ne kako to rešit, IMO po hitrem postopku in asap v EU, razbit na 3 pokrajine s posebnim EU statusom in integrirat tako na hard v širšo eu zvezo, da noben niti pisniti ne more, al neki

 

Sej Dodik - sem razumel, da Milanovic bi rad bil pripravljen, če Dodik kaj zakuha, ki tam dol vedno malo manjka, da se začnejo spet vsi med sabo - jaz ko grem dol, imam vedno občutek da se ljudje bolj prenašajo, kot sobivajo - prav uno nek čuden mir je, kot da vsak ima neki za bregom, ne znam opisat - ne bi živel dol trenutno... 

Ne vem če se to sploh da kako rešit - mogoče samo z vojno na vsake toliko let. :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 urami:

Meanwhile @ my place :), nova airsoft pridobitev:
pinjau.jpg.cb786d7fb955637b1b1a499979f2e6c6.jpg

 

Pištolca je izredno kvalitetna, praktično v celoti iz železa, model na sliki je s plinskim nabojnikom. 

Link do uradne strani (če koga dejansko zanima):

SSP1 GBB Airsoft Pistol - Novritsch | Airsoft

 

edit: zadevo so dostavili v pičlih treh ali štirih dneh!!

 

Valda je vzel brandano od najbolj znanega youtuberja :D Nima veze, sam da je celebrity zravn :D

 

*edit

Al pa sm jz kej zamesal, nevermind. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

@Arey: kako to misliš brandano od youtuberja? Za to pa res nimam pojma. Zdaj, ali si kaj zamešal ali pa pubec ni nič omenil. Ker za pištolo se je odločil, ker je bila solidna cena in ker se je posvetoval v airsoft društvu, kamor zahaja 1x tedensko. Firma je pa drugače Novritsh, to so ti eni "znani" evropejci, ki prodajajo res kvalitetne replike. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Jaja mislim da obstaja nek airsodt youtuber s podobnim imenom pa sem zamesal. 


Moram vprašat pubeca :) 

Btw, če malo navežem na vojno, kaj je bila neka miss iz Ukrajine, ki se je pred kratkim slikala z airsoft repliko in postala na soc.omrežja? Neko ameriško puško je imela v rokah. Ni bilo dolgo nazaj, ampak sem že pozabil :) 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Moram vprašat pubeca :)

 

 

No, nič čudnega, da ti ne veš nič o tem. Pubec je pač padel na propagando in rekelel "foter to je to ka rabim"....

 

Foter kupi...

 

Tu pa se zgodba konča. Sorry, če sem razočal največje vernike, ki so čakali hud razplet in podobno pa ni nadaljevanja...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ne drži. Ker preden mu "potrdim" nakup se vedno tudi sam prepričam kako in kaj. Vsaj osnovno, če že ne bolj napredno :) Sicer pa je itak njegov denar in njegovo veselje. Jaz tu pa tam edino kdaj streljam na vrtu, bolj za pokušino (metek, dva..) kot karkoli drugega. 

Evo, LoL,.. našel sem FB objavo tiste "moje" zgoraj omenjene airsoft puške:

image.png.d878b015b3277d7e6ffa61c8c7a4ce2a.png i

in 

image.png.11026b93bdd8e812bc9239c773855228.png

:)

 

Replika je drugače na baterijo in res zelo kvalitetno izdelana. Praktično vse je železno itd. Res dober izdelek.

To je ta, s tem da je pubec dal zanjo 150 €:

image.png.b6de851fa40b5cfb70e10fd8b6c96d83.png

 

Kaj dela propaganda, hehehe. ...

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

Kaj imaš ti toliko s tem p/p? :D

Meni si moril zadnjič za grafično, zdaj isto moriš DaCapotu...

 

Ker ne moreš govoriti o p/p, če to ni :) To je kot bi me htel prepričati, da je sonce sredi noči. To so spet neki izgovori. 

 

Saj ni problem kupiti nobene zadeve high tier, ker tudi jaz kupim veliko večino zadev zgornjega razreda. Ampak se potem ne delam butla, da je to p/p. P/p je pač izraz, ki nekaj pomeni :D

 

Ti si zgleda kar obseden s tem, da sam sebe prepričuješ v neke izgovore za nakup zadeve al kaj? Zakaj bi si moral upravičiti nakup nečesa in sploh podati bilo kaki izgovor? 

 

Lp

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...