Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@tomazek Rožmarin, da. Jaz celo namesto čopiča za "mazanje" mesa med peko vedno uporabljam vejico rožmarina. Ni to zdaj, da bi dalo nek ultimativno močan okus, ampak miceno pa doprinese. 

Glede zgornjih sosedov pa: jebi ga, če jih dišave motijo, potem ne vem kako bi se lahko dogovorili. Povabi jih na grill-party :) . 
Verjetno pa tudi ne roštiljaš vsak dan. Lahko jim tudi dobronamerno rečeš: "Lejte, jutri bom zakuril roštilj in nekaj malega spekel. Dajte bit razumni, umaknite perilo ..."  

Pač nek skupen dogovor v smislu pozitivnega sobivanja. Saj se vse da dogovorit, tudi če so sosedje ne vem kakšni zadrteži. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Da malo prekinem debato o roštiljadi :
Dijaki vdrli v šolski sistem, si izboljševali ocene in opravičevali izostanke (maribor24.si)

Je bil zraven kdo od vaših otrok? :)

Se pa ob tem spomnim na en žalostni dogodek iz moje srednje šole. Konec prvega letnika sem sošolcu ponaredil spričevalo (takrat še ni bilo e-redovalnic). Skeniral sem, popravil ocene in naredil print. Tako, da je pač lepo nesel domov in pokazal staršem, češ: "Naredil sem letnik, zdaj lahko imam mirne počitnice". No, ni imel mirnih. Takoj prvi vikend počitnic je šel na primorsko in ga je ponoči, ko so čagirali na plaži, nekdo zabodel. V bolnici je izkvravel. O tem je bila sicer cela polemika po raznih medijih (ali je bila krivda res na zdravnikih, ki ga niso takoj operirali itd.). Tisti, ki ga je zabodel je bil pa tudi Mariborčan (v zaporu je kasneje naredil samomor!!!). Jaz še danes čutim nek del krivde pri vsem tem, ker če mu ne bi takrat ponaredil spričevala, mogoče ne bi šel na tisti nesrečni "izlet" (oz. bi bili starši vsaj toliko bolj strogi...). No, v bistvu niti ne vem in ne morem "sodit", ker usoda je pač usoda. Se pa vsake toliko spomnim na to. :(   

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Ma saj dišave so ok, meni je ubistvu kul, če se žari ribe ali meso, sam travo pa res ne toleriram :( 

image.png.7ef407e3cdbb4620d1b9ea304d7e1747.png

 

sigurno tud zivis v centru in se deres cez okn ce nekdo po 11 uri zvecer mal bolj naglas govori ko se sprehodi mimo tvojega okna. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Par postov nazaj smo omenjali sesalce, jaz sem res navdušen nad tem modelom (glej sliko spodaj). Izredno tih in strašno učinkovit, mogoče edina "težava" so vrečke, ki dejansko niso ravno poceni (ca. 10 € po komadu, ampak se tolažim s tem da imajo res veliko kapaciteto). Dočim tisti zamenljiv filter pa je pralen, tako da ga lahko uporabiš res velikokrat. Zadeva je že kar nekaj časa v redni uporabi in zaenkrat še nimam negativne kritike!
Pa tudi cena je bila kar ugodna, ca. 300 €, s tem da sem kot darilo dobil še nek Electroluxov aparat za vakumiranje hrane.

sesalc.thumb.jpg.6ab8be145c76fe9fdcaa958794453ae3.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 uro:

Diši si mislu rečt.

Sweet scent of sinsemilla <3

 

Niblonian reče pred 30 minutami:

 

mna sam z razliko da to bolj disi kot smrdi. Neka bedna albanka smrdi po zazganem in je res ogabno, med tem ko proper roba ali super skunk po slovensko ma prav lep vonj. 

 

Valda je razlika v vonju ful očitna ja. Ne vem, men tud po 15 letih večinoma vsakdanjega blazanja skunka pač bolj smrdi, kot diši. Tbh ga, ko sem kadil sam, niti nisem vohal, sam k ga kdo drug. 

Nekadilcem bi pa rekel, da oboje grozno smrdi. Sem pa na sploh bolj mislil na intenziteto, ker orenk skuno že na daleč zavohaš :)

Povezava do prispevka

Predlagam, da gremo vsi plesat nekam v... recimo Ikeo :) 
 

 

(saj vem, da je old, ampak ajde, ideja in posnetek sta odlična; jaz bi recimo nastopal kot policist ..)

Btw. zakaj česa takega ne morejo organizirat pri nas? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jebo vas skuna to pa res ne moreš faliti. Enkrat na šihtu zavoham skuno pri enem od mojih. Mu rečem model, kaj to s sabo na šiht nosiš. On meni ma neee, sej ni skuna, je sendvič s Poli salamo. Sem mu reku da, "a si počen al kaj, to je skuna". Odpre ruzak in res not sendvič s Poli salamo. Pa ga dvignem in Itak g skune spodaj v zvitku. Ves dokaz, da ta pizdarija res smrdi, ker s Poli salamo in pingo sokom si v osnovni šoli vse z občutljivim želodcem na avtobusu pripravil do kozlanja na šolskem izletu,  ko si začel rigat. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Mislim no, človek živi daleč najbolj nezdrav lifestyle možen, po 14 dni ne more hodit po štengah (tud vržt se ne more po njih), pol ga pa skrbi glede par modelov, ki skadijo mal ganje. Ne vem no, pomoje če bi kanček te skrbi usmeril vase, bi pomoje veliko bolj normalno živel.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Vse to je res, sam mogoče je žrtev okolja. Sem imel zdaj pred kratkim eno na razgovoru iz njegovga konca in imajo res določene stvari tako čudno poštimane. Sam če nimaš stika z določeno stvarjo in če te obkroža folk, ki ni toliko razgledan, boš težko vedel take stvari.

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 3. 4. 2022 at 21:14:

Super ideja, to bo padlo. Tnx.

 

Niblonian, tvoj predlog bo pa super za taščo in tasta, tnx

 

Sem vedel, da boste Konzolaši zrihtali 

Drgač litoželezni kotliček s pokrovom in stojalom tud dogaja, sploh penzičem.

Npr. jaz sem svojega tle nabavu.

 

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 7. 5. 2020 at 13:36:
1466285607_DSC_0001(2)(Large).thumb.jpeg.c6b173c5c1389499a8c8f35c8e54b35e.jpeg
 

Ma tu je res first person viden propad konzolašev, ki se pečajo z drogami. Naše drugo srečanje, pomoje tam okoli 2018. V lepo urejenem lokalu s hipster cozy vibe, na mizi videoigre in debate o pivu. Vsi lepo oblečeni, Slinch čekira novo mini konzolo, Jin zraven si z dlanmi nežno greje premrzlo pivo, vsi prijatelji, dobre volje, urejeni, zrihtani.

 

In pol konec leta 2021, ko smo se srečali v centru:

l6v7327.jpg

Sredi noči, razfukana nasmetena miza ko pri džanksih, poceni klobase za pse, ki jih prinese Slinch, neke žemlje z mesom, ki ga je Galko izprosil pri šipcu v centru, vsi razočarani nad lajfom, čamir na skrivaj pod mizo z vžigalnikom kuri žlico, Šimša pa zraven itak živčen, ker že 7 ur ni dobil šusa

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Kaj tu na forumu vas je večina nekih "drogerašev"? Mislim... trava je trava in dolgoročno privede tudi do težjih mamil. Ali? 

haha

 

čist preveč je enga folka k kadi samo travo pa ne bodo nikol šli na druge stvari, zato ker jim je vseeno za ostale stvari. pomoje je v Ljubljani tud dost folka k ni nikol trave kadil pa so redno na speedu, tko da ta 'trava je samo stopnička do ostalih drog' argument je dost invalid

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Kaj tu na forumu vas je večina nekih "drogerašev"? Mislim... trava je trava in dolgoročno privede tudi do težjih mamil. Ali? 

 

Dacapo, boomer confirmed.

 

Drgace dobesedno to so nam v srednji soli leta 91-95 govorili.... ha, i proved them wrong

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...