Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

pa tud ni uno k da se mi da vsak dan igrat, če mam zdej v Arkham Asylum, da se še nism odloču a hočm vse skrivnost odkrit, pa je to verjetno eden najmanjših 'odprtih svetov', če lah temu sploh to rečeš

 

kje se mi bo pol dal drkat Elden Ring

 

pa nasplošno imam preveč hobijev, da bi po šihtu potem samo igre nažigal 

 

 

ER se bo začelo igrat, ko bo dopust

Povezava do prispevka

sej ne igraš ER po šihtu, ne moreš poslušat evil growlov volkodlakov, pljuskanje jezera polnega krvi, vreščanje undead bojevnikov... medtem ko zunaj na polno sije sonce, dedek ti pa liže sladoled pred hišo :D 

 

Za ER je rezerviran čarobni termin 22:00 - 00:30

Povezava do prispevka

Uglavnem, sošolci 5.ga A razreda, kar smo se danes naučili je to - ne imet žene in prijateljev, če imaš lahko igre in diabetus.

 

Ko bom prišel na meet in želel naredit debato najljubši online špili, pa bodo vsi tiho, se bom umaknil v kot s povešeno glavo (Charlie Brown style), potem mi pa ne boste pustil do besede, ko bo debata tekla o top5 dreamcast špilih pa ko bo potekala debata o najboljših joških v japonskih špilih

 

Prekleti bullyi!

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Ko bom prišel na meet in želel naredit debato najljubši online špili, pa bodo vsi tiho, se bom umaknil v kot s povešeno glavo (Charlie Brown style), potem mi pa ne boste pustil do besede, ko bo debata tekla o top5 dreamcast špilih pa ko bo potekala debata o najboljših joških v japonskih špilih

Omg, da prideš na meet in začneš z debato o najljubših online špilih. Pomoje da si Jin samo raztrga pretesno majico, ki jo ima na sebi, samo_hren začne delat psihološke analize, Slinch s ketno udari po mizi, Atomic pa kliče brate, če lahko pridejo, ker mamo sranje 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Omg, da prideš na meet in začneš z debato o najljubših online špilih. Pomoje da si Jin samo raztrga pretesno majico, ki jo ima na sebi, samo_hren začne delat psihološke analize, Slinch s ketno udari po mizi, Atomic pa kliče brate, če lahko pridejo, ker mamo sranje 

 

pač tko bi bilo kot ko je uletel prvi indijanec med španske raziskovalce. Neko žlubodranje, kriljenje z rokami, kokosov list čez tiča, verujem v skale in drevesa vamo tamo, poglejte kako lepo fračo sem naredil itd... sej neki cajta toleriraš, ampak prej ali slej pa zabinglja iz češnje

Povezava do prispevka

To je tist ko rataš dobr v singleplayer špilih zarad online špilov, ne zaradi singleplayer špilov

 

kjer je težavnost odvisna od tega kako dobri/slabi so nasprotniki

 

to če niste umazan indijanec kot jaz, ki komot sprejme tak deal v online igrah, je težko razumet

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Omg, da prideš na meet in začneš z debato o najljubših online špilih. Pomoje da si Jin samo raztrga pretesno majico, ki jo ima na sebi, samo_hren začne delat psihološke analize, Slinch s ketno udari po mizi, Atomic pa kliče brate, če lahko pridejo, ker mamo sranje 

 

Si raj sploh ne predstavljam, kaj bi se šele zgodilo kakemu igralcu mobile igric igračk

Povezava do prispevka

Daj nalep kakšne zanimive za nas, ki nimamo IG. Jaz se spomnim sam ene treh, vezanih na sodelovanje z revijo Joker :D :D :D 

 

Drgač pa sem bil pol leta or so nazaj pri Galkotu med službo, smo imeli skupaj malico. Jaz bi rekel, da je človek, ki je delal tam, bil definitivno pod pritiski - vsaj ene pol ure tauntanja, da ma slab okus za igrice in hrano, ker ni hotel jest Abi Falafel sendvičev, ki sem jih prinesel s sabo. Pol pa je še mogel v tišini sedet, ko smo se začeli pogovarjat o From Software igricah, ker jih ne igra

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 47 minutami:

Fakof covid. Vedno sem hodil okrog in se full malo pazil pa nikoli staknil. Zdaj sem se včeraj čudno počutil in ker sem imel plane za vikend danes naredim test... pozitiven :ranting:

 

Sem že praktično pozabil, da obstaja ta šit.

Elden Ring ng+4. here comes Tomažek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...