Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 14 urami:

 Ni docela res, @Berbasecks. Tiste malo pizza šunke in najcenejšega sira zame ne bo naredilo takšne razlike kot jo naredi testo. Oz., če malo obrnem: Lahko daš najboljše "premium" sestavine, ampak če je testo slabo, ti nadev ne bo prav nič pomagal. Ajde, meni je to pač logično, za druge pa ne vem.
Z domačim testom se sicer borim že kar precej časa. Plus seveda omenjena pečica, ker pizza se mora peči največ 2-3 minute. Dobra stara krušna peč je recimo še vedno zakon.

 

men je SmrK likal post, pa še imo sem napisal :D 

 

in rajš mam uno "piškotek" testo, pa kul sestavine, kot 80% hidracija, poolish, levo desno, pizza dough is a art, obloženih s pizza šunko 20% vsebnost mesa in 4€/kg sirom

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Je to kdo že poskusil? Celjani?
https://www.pizzaburger.si/

V moji varianti bi morda dodal še pest pomfrija. :) 

Kaj pa menite o calzone pizzi? Meni nikoli ni bila nekaj ekstra. Lahko pa tudi,  da sem vedno naletel na neko povprečno varianto. Dočim kolegica iz obale jo je pa oboževala. In vedno obvezno naročila še dodatni parmezan (serviran posebej). 


Btw, iz marketinškega vidika bi se lahko prijela tudi povsem nova varianta: Pizza z ročajem. Za vse tiste, ki radi jedo med sprehodom.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ok zadeva. pred leti bila boljša hrana, večji izbor piv. Ampak je ok. Burgerji so "zanimivi", k je pleska+dodatki zavita v lepinjo oz kruh in se vse skupaj peče v pečici al kje že. Pice imajo baje dobre. Ne vem, že dolgo nisem jedel tam.

Povezava do prispevka

@Feget eno vprasanje mam za definitivno-ne-najvplivnejsega-pravnika glede unega zdravnika ki je zafukal fotrovega raka. 
Cist enostavno - sodisce je razsodilo da je zdravnik zajebal. Ce prav razumem je bolnica on the hook za odskodnino. 
Kako pa lahko pol druzina tozi zdravnika se privat? A ni ta zajeb naredil v kapaciteti zdravnika? Ne razumem kako je lahko se odgovoren osebno kot privat clovek. 

Povezava do prispevka

Načeloma delodajalec objektivno odgovarja za svoje zaposlene. Če pa je delavec škodo povzročil naklepno ali iz hude malomarnosti pa odgovarja tudi delavec poleg delodajalca, oziroma ima slednji zoper delavca regresni zahtevek za povzročeno škodo.

 

Sicer pa sem računalničar in se ne spoznam preveč na pravo.

 

LP

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Navedek

Iz Lufthanse so na primer sporočili, da bodo v času do 14. julija ukinili 770 poletov na in z letališč v Frankfurtu in Münchnu. Po tem datumu so mogoče dodatne spremembe poletnega voznega reda, so po poročanju časopisa Financial Times sporočili iz družbe. Že pred poletjem je Lufthansa zaradi pomanjkanja osebja najprej sporočila, da bo julija na letališčih v Frankfurtu in Münchnu odpovedala 900 poletov, nato pa je sklenila odpovedati še dodatnih 2200 od približno 80.000 poletov.

1000 manj.v juliju je bila prenizka ocena

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 urami:

Kakšno priporočilo za chill poletno serijo? Poleti zmeri manj spim ob večerih, zdaj sem gledal vsak dan en del Stranger Things S4, pa mi je zmanjkalo XD 

Kak ti rata sam 1 del na dan pogledat, ce je men kaj zanimivo bom zacel gledat ob 4 popoldne pa do 4 zjutraj ce treba, kdo se rabi spanec

Povezava do prispevka
Avion reče pred 17 minutami:

Lol sluzba

 

 

Buy crypto silver gold

Crypto si šparam predvsem za great reset apokalipso, ko bom digitalne kovance pretopil v krompir in repo pri lokalnem kmetu

 

Za silver in gold pa mi je zmanjkalo, ker sem kupil pištolo in naboje, za ko pridejo great resetarji 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Crypto si šparam predvsem za great reset apokalipso, ko bom digitalne kovance pretopil v krompir in repo pri lokalnem kmetu

 

Za silver in gold pa mi je zmanjkalo, ker sem kupil pištolo in naboje, za ko pridejo great resetarji 

 

Zdej je drugač kr dobr biznis, za fiat montirat protivlomna vrata, balistične žalozije in perimeter alarme.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...