Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 20 urami:

To filmsko debato bi moral še filmoljub @Čenir aka @ĆAMIR malo pokomentirati . ;) 

Drgač nisem nek jak filmoljub iskreno, samo pač rad gledam filme vseh vrst, držav in obdobij ter berem knjige o zgodovini in estetiki filmov 

 

No, v bistvu sem zgleda vseeno filmoljub, ampak ne bi se na polno identificiral s tem, kot ljubitelj igric bi se bolj :lol:

 

Me je pa ravno par dni nazaj med vožnjo v službo spreletelo, da mi je v bistvu črno-bela slika najljubša za filme in sem se res počutil, kot da bi stopil iz omare glede spolne usmerjenosti, prav tako neka osvobajajoča ugotovitev

Povezava do prispevka

Jaz se dokaj strinjam z @Weraziel-om glede Indya. Sicer Templja ne bi ravno označil kot smeti, ker je pač en tak ok rollercoaster in zelo zabaven, če želiš veliko akcije. Ponavljam: dobesedno rollercoaster ;) 
Med prvim in tretjim pa težko rečem. Mogoče dam točko več tretjemu (ker pač... Sean Connery in na splošno okoli zgobe, dogajanja...).  Moja lestvica je: 3, 1, 2, 4.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

men je pa kot mulcu glih dvojka daleč najbolj dogajala


Kot mulcu ne rečem. Po moje tudi meni, ker je pač šlo za zelo oz. najbolj akcijski del. Sploh dirka z vozički, anybody? Po ogledu filma se mi je o tej sceni  zares sanjalo! Ampak naćeloma je bilo zelo malo tiste "arheologije", ki naredi Indiana Jonesa...pač, Indiana Jonesa :) In ko celokupno primerjaš vse filme... hja.. zame definitivno to, kar sem napisal zgoraj, torej 3, 1, 2, 4.   In še enkrat: trojka ima zelo zelo malo prednosti pred enico. Pač, nekako najbolj "spoliran" del se mi zdi + legendarni Indyev foter... Pa še fino igro smo dobili (klasična avantura by LucasFilm games), ki sicer skorajda preveč zvesto sledi filmu, ampak ok.. hehe.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

a pozna kdo kaj to batch syntax za moderne winse?

 

recimo, da poganjam mode z nekim source portom z .bat filom

 

pa imam zdaj tako:

 

Navedek

D:\Games\PrBoomUmapinfo\prboom-plus -iwad D:\Games\PrBoomUmapinfo\DOOM2.wad -file SOT.wad -complevel 9

 

kako bi naredil, da mi ni treba vedno cele poti do direktorija ali fila pisati

 

že pri doom2.wad recimo, da bi izvršna vedela, da je en nivo višje (kot ve za SOT.wad, da je v istem direktoriju kot .bat)

 

pa recimo, da bi še 3 pk file hotel pognati zraven, ki so pa v datotekah v direktorju, kjer je exe od source porta

 

kako to uredim?

Povezava do prispevka

Ajjj. Zdaj, ko prihaja v SLO HBO Max, bom pomoje podaljšal naročnino za eno leto (trenutno imam en mesec HBO GO) 

 

Ker HBO Max omogoča podoben lifehack kot Netflix, le da lahko aktivno gledaš stvari s treh naprav, bi si z dvema forumskima bratoma razdelil naročnino 

 

18,64 € pride eno leto na momca pol 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...