Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

The hottest thing coming to the PlayStation since… well, the launch of the PSVR2

 

The Rad team has the app so close to the finish line! Our engineers are working directly with the PlayStation team to ensure the environment rendering in the headset is world class, not just on the TV.
  
Here is all the features on Rad you know and love that have been updated for PSVR2: 
 
Sideloading your library of content via USB
• Adding your own RSS Feeds

• Completely re-engineered and updated Video Player

 

Vsi lastniki PSVR2 zbrišite kile prahu z vaše naprave, na ps5 prihaja pron. Seveda za 5€ na mesec.

 
 
uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Bom kar tukaj vprasal, kater 43" (vecjega ne rabim za garsonjero) uhd android tv mi priporočate? Gor bo tud PS5 priklopljen in podpirati mora snemanje na usb.

 

P.s Torej na android tv se lahko nalaga stvari iz google playa kot je recimo Kodi?

 

Tnx

 

Povezava do prispevka
Presky reče pred 4 minutami:

Bom kar tukaj vprasal, kater 43" (vecjega ne rabim za garsonjero) uhd android tv mi priporočate? Gor bo tud PS5 priklopljen in podpirati mora snemanje na usb.

 

P.s Torej na android tv se lahko nalaga stvari iz google playa kot je recimo Kodi?

 

Tnx

 

 

Fotko garsonjere

 

Ni sans da ni placa za vecji tv in ce je plac za vecji tv, rabis vecji tv

Povezava do prispevka

This is a Fact! : r/playstation

 

je bila pa še ena fora, ko se parček skrega in bi njemu moralo bit kao žal in je žena v spalnici in čaka na opravičilo al neki, iz dnevne se pa sliši "beep"... samo ne najdem zdajle.

 

EDIT... v tem stilu

Ain't this the truth 😂 : r/playstation

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

No končno bodo prišli na vrsto tisti ki žvijo v garsonjeri al pa imajo PS5 v spalnici, ker drugač ne vem zakaj bi koga to motilo.

 

 

Za to ker nisem star 4 leta da rabim audio feedback da sem pritisnil gumb. Ker sem ravnokar pritisnil gumb. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...