Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernire reče Dne, 18. 8. 2023 at 19:57:

Tnx, sem si aktiviral turški youtube premium za 1 leto, stalo me je nekje 12 €. Se mi ne da več drkat z vancedi

uf, še cenej ko moj argentinski ki je nekje 1,5€ na mesec ..

 

uporabnik @reaper, midva se morma pa enkrat dol usest ob enem piru, da mal razložiš kko gre to čez pri drugih storitvah, ker kar se da mam prek vpnja, samo disney+ pa netflix mi pa še ni ratal po židovsko obdelat (pa za appletv+ verjetn tut ne gre, če hočeš met na svojem apple računu)

 

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 12 urami:

uf, še cenej ko moj argentinski ki je nekje 1,5€ na mesec ..

 

uporabnik @reaper, midva se morma pa enkrat dol usest ob enem piru, da mal razložiš kko gre to čez pri drugih storitvah, ker kar se da mam prek vpnja, samo disney+ pa netflix mi pa še ni ratal po židovsko obdelat (pa za appletv+ verjetn tut ne gre, če hočeš met na svojem apple računu)

 

Komot, za AppleTV je bila pa samo fora, da si naredil indijski Apple račun, z obstoječim ni bilo rešitve. Včeraj sem dobil mail od Tidal, da bodo vse kreditne, ki niso izdane v Argentini, odstranili. Bomo videli. 

Povezava do prispevka

1080p lcd pa deluje sam na wifi lol. Za 50€ več dobiš xbox series S lepo te prosim. Cena iz prve deluje vredu potem pa vidiš da lahko isto že počneš na tablici ali telefonu. Oz na telefonu si lahko celo nekje zunaj na mobilnih podatkih tle sem lahko 5m stran od tvja.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Maš na telefonu gobice, udobne gumbe, trigerje...?

 

Jaz ne morem sploh igrat iger na touchscreen. Največ kar sem sploh igral so ble "besede" ipd.

 

Zanima me itak ne, ker ne bom nikoli igral nekje na poti, vseeno primerjava ni glih.

Dualsense si povežeš s telefonom sej je najlažja stvar možna. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 30 minutami:

1080p lcd pa deluje sam na wifi lol. Za 50€ več dobiš xbox series S lepo te prosim. Cena iz prve deluje vredu potem pa vidiš da lahko isto že počneš na tablici ali telefonu. Oz na telefonu si lahko celo nekje zunaj na mobilnih podatkih tle sem lahko 5m stran od tvja.

IGN pravi, da ne rabiš biti v isti hiši ali na istem omrežju kot je PS5. Vendar, če nebo oboje imelo dobre povezave bo za kurac izkušnja. Hotel wi-fiji in podobne zadeve ne pridejo v poštev.

 

Je pa zadeva brez bluetootha. Adijo brezžične slušalke razen tiste ko imajo Playstation Link. Tudi PS+ cloud streaminga nebo gor.  Batarija naj bi bila podobna kot jo ima Dualsense. To bo s strani Sonyja hitrej pozabljen kot PSVR.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 49 minutami:

IGN pravi, da ne rabiš biti v isti hiši ali na istem omrežju kot je PS5. Vendar, če nebo oboje imelo dobre povezave bo za kurac izkušnja. Hotel wi-fiji in podobne zadeve ne pridejo v poštev.

 

Je pa zadeva brez bluetootha. Adijo brezžične slušalke razen tiste ko imajo Playstation Link. Tudi PS+ cloud streaminga nebo gor.  Batarija naj bi bila podobna kot jo ima Dualsense. To bo s strani Sonyja hitrej pozabljen kot PSVR.

Aja tko da dejansko katerkoli WiFi velja? To potem res ni bad. To za Bluetooth nism niti vedel. Čudna odločitev.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 20 minutami:

Aja tko da dejansko katerkoli WiFi velja? To potem res ni bad. To za Bluetooth nism niti vedel. Čudna odločitev.

Tole pravi IGN.

Navedek

you don’t actually have to be in the same room, or even on the same local network as your PS5 in order to stream your games. The experience will be most ideal when you’re at home, but so long as both your home connection and the one at the location you’re playing are strong it will still work, though latency will become a much greater factor under those conditions.

O modrem zobu pač želijo, da ostaneš v njihovem ekosistemu ter imaš/kupiš njihove slušalke katere imajo Playstation Link in prek tega skonektaš jih. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Kje se splača odpreti PS račun, da čim ceneje prideš skozi za igre in PSN? Trenutno imam še vedno UK račun (star cca 10 let, ko še ni bilo možno imeti Slo račun) in je vse dokaj drago? Sem gledal za turški račun, ampak je muka nakazovati keš preko random strani - obstaja kakšna druga alternativa?

Povezava do prispevka
black187 reče pred 32 minutami:

Kje se splača odpreti PS račun, da čim ceneje prideš skozi za igre in PSN? Trenutno imam še vedno UK račun (star cca 10 let, ko še ni bilo možno imeti Slo račun) in je vse dokaj drago? Sem gledal za turški račun, ampak je muka nakazovati keš preko random strani - obstaja kakšna druga alternativa?

 

Veliko nas ima USA račun. Igre so že v osnovi cenejše ker so AAA igre 60-70USD napram 70-80€ potem pa še menjalni tečaj + cenejše PSN kode preko allkeyshop spletne strani.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 51 minutami:

A je ko delas US racun se vedno vazno katero zvezno drzavo izberes? Deset+ let nazaj vem da smo vsi neko Montano al ne vem kaj izbrali, ker ni bilo davka na digitalne nakupe al neki. Ne vem kje se sploh to v PS accountu pogleda oz ce to se velja?

Še vedno je tako. Jaz sem iz Oregona. Tam ni davka.

Povezava do prispevka

PS+ naročnine se dražijo... in to kr konkretno

 

Navedek

This price adjustment will enable us to continue bringing high-quality games and value-added benefits to your PlayStation Plus subscription service. 


 

Navedek

 

Essential : 72 evrov  (+12)

Extra : 126 evrov (+26)

Premium : 152 evrov (+32)

 

 

https://blog.playstation.com/2023/08/30/playstation-plus-monthly-games-for-september-saints-row-black-desert-traveler-edition-generation-zero/

 

Bi pa znali recimo prihajajoče Helldivers 2 dobit gratis na Extra, kot tudi ostale GaaS naslove v prihodnosti

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...