Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 9 minutami:

aleluja, amazon.de je danes poslal. danes teden bom tud jst ku en šolarček naredil sliko s škatlo in mucami. :fun:

 

Ne govor prehit. Men že cel tedn iz MB dostavljajo igro lol. Včeraj poštar niti reklam ni prnesu, pa tud v sredo mislim da ga ni blo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

 

Ne govor prehit. Men že cel tedn iz MB dostavljajo igro lol. Včeraj poštar niti reklam ni prnesu, pa tud v sredo mislim da ga ni blo.

Men od Črnuč do Vižmarj že cel teden nosjo gramofon, se mi ni dal tja hodt... evo zdej pa mam... prst v rit! :whistle:

Sem pa dobil  od prodajalca podrobna navodila, kaj naj naredim, ko dobim paket...

Navedek


Ob prevzemu blaga priporočamo:

    Ko vam dostavljalec dostavi paket, ga preglejte v njegovi navzočnosti. Preverite morebitne zunanje poškodbe embalaže in nanje opozorite dostavljalca.
    Ko paket prejmete se prepričajte, da ste prejeli izdelek, ki ste ga naročili.
    Če se slika na embalaži ali šifra izdelka ne ujema z naročenim artiklom, izdelka oz. embalaže prosimo ne odpirajte, temveč nas kontaktirajte , da preverimo ali je bila izdobava na vaš naslov pravilna.
    Če ste se prepričali da ste prejeli naročen izdelek, vas naprošamo da embalažo odprete previdno. Zaščitnih folij, nalepk in zaščit ne poškodujte ali zavrzite dokler niste popolnoma prepričani, da boste izdelek obdržali.
    Nekateri izdelki so zapakirani na način, kjer odpakiranje uniči embalažo, ali imajo embalaže prilepljene varnostne pečate. Pri takšnih izdelkih je pomembno, da pred odpakiranjem ugotovite, ali gre za izdelek ki ste ga naročili, oziroma če ustreza vašim potrebam in namenu uporabe (nadomestni noži za brivnike, nadomestne zobne ščetke...).
 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

včeri mi je znanec razlagal, da imajo poštarji tako noro gužvo, da te v blokih niti ne čakajo, da iz stanovanja do vhoda prideš :D Tko znanec vidi poštarja, ga vpraša iz balkona če ima paket zanj in mu reče naj počaka par sekund, da pride do vrat... ...pa sam še listek v kaselcu, poštarja pa nikjer več :D  je moral potem 1 uro čakati na pošti, nice

 

res epic kombo tole, koronica in folk ki mu je dolgčas in peak mesec za nakupovanje

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

včeri mi je znanec razlagal, da imajo poštarji tako noro gužvo, da te niti ne čakajo, da iz vrhnjega štuka do vhoda prideš :D Tko znanec vidi poštarja, ga vpraša iz balkona če ima paket zanj in mu reče naj počaka par sekund, da pride do vrat... ...pa sam še listek v kaselcu, poštarja pa nikjer več :D  

 

res epic kombo tole, koronica in folk ki mu je dolgčas in peak mesec za nakupovanje

Nope, dejansko ne čakajo. Zadnjič sem imel podobno izkušnjo. Nekdo pozvoni, dvignem slušalko "DOBER DAN, STE DOMA ZDAJ?" - "P ... prosim?" - "DOBER DAN, ČE STE DOMA ME ZANIMA ZDAJ" - "Am ja" 

 

In po tem fukne dol in nič več. Jaz si mislim OK whatever lol. Pol pa grem 6 ur kasneje iz bloka in najdem moj paket ležat na tleh pri vhodu :avadodo: :rofl: Model ni niti povedal, da je iz pošte in da me zaradi pošte kliče 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Nope, dejansko ne čakajo. Zadnjič sem imel podobno izkušnjo. Nekdo pozvoni, dvignem slušalko "DOBER DAN, STE DOMA ZDAJ?" - "P ... prosim?" - "DOBER DAN, ČE STE DOMA ME ZANIMA ZDAJ" - "Am ja" 

 

In po tem fukne dol in nič več. Jaz si mislim OK whatever lol. Pol pa grem 6 ur kasneje iz bloka in najdem moj paket ležat na tleh pri vhodu :avadodo: :rofl: Model ni niti povedal, da je iz pošte in da me zaradi pošte kliče 

Jaz bi isto, če bi prišel k tvoji ženi seksat in bi bil ti doma.... ne vem no mal bi se jezno obrnil in šel :D 

Povezava do prispevka

ja ja hahaha to s temi pofukanimi listki.

 

pol prideš pa na pošto pa... moja pošta ma 2 šalterja, več kot 2m razdalje med njima in za vsakim šalterjem je ena baba. včer pridem notr, na drugi šalter (prvi je bil že zaseden) in me baba napizdi kaj se grem, da je samo 1 oseba na prostor. sm se komaj zadržal da nisem kej sarkastičnega pljunil.

 

pizda jim materna.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 uro:

to je ful zanimivo, k so trgovci taki optimisti. poštar te prej v kurac pošlje in pretepe, preden bo stal tam s tabo ko boš ti unboxing delal. :D

z DHLom in UPSom še nikoli nisem imel problemov. Pri enem sem pregledoval Arcade Cabinet, pri drugemu grafično tablico. Vsakič so bili povsem chill, kot da je to pričakovano od njih.

Povezava do prispevka

Pred par dnevi je bil na Pop TV 24 ur in po drugih medij promo prispevek o Pošti, da kako so podaljšali delovni čas poslovanic za eno uro, ker da je gužva, skrbijo za svoje stranke, bla bla... Pozabli pa so povedat da so pred par meseci skrajšali delovni čas za 2 uri in skenslali odprtost v soboto! Prej so pri nas delali od 8.00 do 18.00 in sobote od 8 do 12 se mi zdi. Po novem pa od 9 do 17 in brez sobot. Tako da fak of Pošta oz vodstovo le te. Najebejo ga itak poštarji in uslužbenci na šaltarju ter valda mi stranke. 

 

in other news, včeraj so trgali iz kartice za ps5. Končno bo! 

 

Kero novo igro sploh nabavit? Bo zgleda treba nabijat stare iz ps4?

 

Best games on ps5

https://www.techradar.com/best/best-ps5-games

best games je enako vse izdane igre za ps5? :lol:

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 4 minutami:

Pred par dnevi je bil na Pop TV 24 ur in po drugih medij promo prispevek o Pošti, da kako so podaljšali delovni čas poslovanic za eno uro, ker da je gužva, skrbijo za svoje stranke, bla bla... Pozabli pa so povedat da so pred par meseci skrajšali delovni čas za 2 uri in skenslali odprtost v soboto! Prej so pri nas delali od 8.00 do 18.00 in sobote od 8 do 12 se mi zdi. Po novem pa od 9 do 17 in brez sobot. Tako da fak of Pošta oz vodstovo le te. Najebejo ga itak poštarji in uslužbenci na šaltarju ter valda mi stranke. 

 

in other news, včeraj so trgali iz kartice za ps5. Končno bo! 

 

Kero novo igro sploh nabavit? Bo zgleda treba nabijat stare iz ps4?

 

Best games on ps5

https://www.techradar.com/best/best-ps5-games

best games je enako vse izdane igre za ps5? :lol:

 

Demon souls itak! Drugač pa ne vem a si pričakoval da boš v jebenem smrdljivem z Covidom sfukanem 2020 imel 30 PS5 iger v prvem mesecu? Dejansko so še malo iger prestavili ki so bile namenjene da izidejo ta čas na srečo. Drugo leto bo pa luknja v denarnici in polna polica backloga če bo šlo vse po planu. Itak pa čez 6 dni izide Cyberpunk 2077.

Povezava do prispevka
kola reče pred 1 minuto:

Pri nas postar in ostali dostavniki (ok, danes bo prvic UPS) ze mesece mecejo vse na dovoz pred avto :D Ni vazno ali stane 20e ali 1000e. Fukne pred avto in zgleda sam podpise. Ce mas sreco te poklice in rece da je tam pustil.

 

 V zadnjem času so edino danes dostavli brez podpisa, za PS5 in Meneater ter en paket za ženo je pa pozvonil. Sam zdej majo očitno še hujše kadrovske probleme kot med BF tednom.

Povezava do prispevka
miha90 reče pred 4 minutami:

Kaj sem res edini kateremu so preklicali prednaročilo?

Si jim poslal kak odgovor takrat, ko so poslali maile, da bo dobava zamujala? Pisalo je namreč, da moraš javiti, če želiš kljub zamudi pustiti odprto naročilo. Jaz sem samo na hitro odgovoril naj pustijo odprto. Dobil pa sem po tem še povraten mail, da hvala in da bomo obveščeni, ko bo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Si jim poslal kak odgovor takrat, ko so poslali maile, da bo dobava zamujala? Pisalo je namreč, da moraš javiti, če želiš kljub zamudi pustiti odprto naročilo. Jaz sem samo na hitro odgovoril naj pustijo odprto. Dobil pa sem po tem še povraten mail, da hvala in da bomo obveščeni, ko bo.

Ja sem, pa sem tudi dobil povraten mail da bom obveščen, zdaj pa so na isti pogovor poslali to sporočilo.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 10 urami:

pravi moski bi ji rekel, naj se briga zase in se ne dotika tega predmeta, sicer bo naokrog hodila s soncnimi ocali

 

Mi je smešno kakšni copatkoti so nekateri tukaj gor, da morajo pred svojimi ženskami skrivat svoje hobije.

 

Pravi moški ima takšno, ki ti je podpora in tudi sama navija za nakup PS5 ali pa te preseneti z njim za božič.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...