Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Malo sem pozen ampak če kupujete gift carde in nimajo razni PCGameSupply in podobne strani akcij, se vam imo najbolj na Amazonu splača kupit.

Nimaš nobenih activation fee-jev zraven pa v minuti dobiš kodo.

 

Samo za primer, trenutno na CDKeys.com 50$ gift card prodajajo za 46€, na PCGameSupply skupaj z activation feejem pride 44,77€, medtem ko Amazon.com prodaja za 50$, kar po trenutni konverziji znaša 41€.

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 20 urami:

Story of my life. Zato sem pustil PSN+ v kurac in si pač enkrat na leto kupim en mesec, da ma Slinch me veselje parkrat premagat v Tekkenu in je pol mir

 

Meni se je zgodilo prvič. Ma ni hudega.

 

Je kdo že igral Greedfall? Priporočate?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 23 urami:

Tole je zadnji oz. najnovejsi Tomb raider a ne? Kr kul, se nisem preigral, mogoce sprobam. Predzadnji ni bil slab, tak poor mans Uncharted.

Ta igra je vrhunska. Je pa mal škoda da za nas fane starih tomb raiderjev je to mal bolj podobno skoraj kakemu Assassin's creed. Ne moreš niti dual wieldat pištol kar je malo škoda za te igre. Bi lahko bile bolj akcijske.

Povezava do prispevka

Jz si bom kupu ps+ sam da ga preigram ko bom enkrat mel 5ko.

 

Rad sm pokvarjena plosca tko da bom se enkrat napisal da men gameplay oz. Pretty much vse razen main storyja poseka U serijo. Laro pa Nathana bi lah naredl en guest game; zberes 1ga, story bi bil da race_as kdo bo prvi beli clovek ki bo plunderal grobove ubogih minorytjov in svinjsko obogatel.

 

Vmes bi si nagajala in se tauntala po walkie talkiejih.

 

Maredu bi se mini odlocitve ki ne bo uplivale u biatvu nic, sam ce bi najprej sel z npr laro in tam cockblockal neka vrata, bi mogu v runu z nathanom najdt drugo pot. Pa pisal bi ti kok je lara nabrala gelda, tko da race_as se ta rezultat. Pol pa not se pritihotapis 20€ skine ker si v MP modeu naredu lobby da se folk lahko obcuduje.

 

Gg wp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Uncharted serija >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> TR Reboot Serija

 

Gunplay je pri obeh smeti in skregan s kakršnokoli realnostjo (ND in UbiSE bi se marsikaj lahko naučili od FROMSOFTWARE, kar se tiče sovražnikov in fight pacinga) in """open world""" pristop TRja je slabši od guided cinematic gameplaya Uncharteda.

 

IMO.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

ne, dejansko je folk, ki je v roku zadnjih 14 dni kupil Maneaterja digital, dobival refund, ker bo špil na PS+ za januar.

 

naj bi pa šlo za dogovor z založnikom in Sonyjem. Tko da če so se s 505 Games zmenil, s S-E pa ne je pa druga...

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

jst sm pod pretvezo, da je govora o eni od treh januarskih ps+ špilov. TR sklepam. ergo, v kolikor je kupu 1 teden nazaj in downloadal, bo dobil samo prst v rito. a jst kej narobe razumem al od kje je priletel cp77?

 

EDIT: ajaaaa, okeeeej, to je pa novo. saaaam... kako so dobili refund, če je refund process popolnoma avtomatiziran in sploh ne govoriš s človekom? al so pri vprašanju če so downloadal mal lagal pa to in se jih je človek usmilil.. :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 minutama:

jst sm pod pretvezo, da je govora o eni od treh januarskih ps+ špilov. TR sklepam. ergo, v kolikor je kupu 1 teden nazaj in downloadal, bo dobil samo prst v rito. a jst kej narobe razumem al od kje je priletel cp77?

Shit, čisto sem sfalil. Imaš prav. Mislu sem, da je govora o CP. Se posipam z govnom.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...