Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ma saj opažam, da ima folk čedalje starejši otroke. Sploh če menjajo žensko oz. dobijo kako bolj agresivno nastrojeno do nadaljevanja rodu. Jaz moram rečt da nič ne pogrešam, ko si zaželim otrok, si "izposodim" nečake za kak vikend in hitro potrdim pravilnost odločitve :D 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 18 minutami:

Spoken like a true hairless BETA 

 

Bomo videli kdo je BETA, ko boš od odvetnika dobil račun, ko se bo žena ločila in ti pobrala 90% premoženja in ko te bodo otroci vrgli v dom za stare spake, da si polastijo uporabo tvojih nepremičnin:rofl:

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Po vseh pravilih narave se zmeri ti ker ti nobena ni pustila da se izpraznes v njeno vulvo. Moji alfa geni grejo naprej. Tvoji nevredni geni bojo storili bridki konec v nekem robcu al neki. 

Drugače imaš dober point, sam film Idiocracy ima tudi dost dobrega imo. :D

Povezava do prispevka
gojc reče pred 25 minutami:
Navedek

A new State of Play is upon us! Join us this Wednesday March 9 at 2 PM Pacific / 5 PM Eastern / 11:00 PM CET for new reveals and eye-catching updates for PS5 and PS4 titles. Note: We won’t have any updates on PlayStation VR2 titles or hardware in this broadcast.

 

The show is clocking in around 20 minutes, give or take, with a special focus on highlighting great games coming from some of our beloved Japanese publishers, though we’ll have a few updates from other developers located around the world, too.

Tako, da nebojo samo zadeve iz Japonske kot piše v twitu.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 urami:

O bogi scalper, zarad tega ker ima on trud mas ti ta problem. Ce scalperjev ne bi blo bi bilo 3x lazje dobit ps5 in ceprav verjetno vseeno ne bi ravno ostajali na policah bi blo bistveno lazje prit do kosa. 
Ne se jebat scalperjev trud no. 

Ti si preplacal svoj ps5 za eno vlko milko!

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 14 urami:

 

Zakaj pa ne naročiš pri Sony ACS, zakaj zgubljaš čas s šalabajzerji?

 

 

Tudi njih sem čekiral, tip mi je napisal, da blurey verzij ne bo 3-5 mesec,  digitalnih pa 6-9 mesecev, bom šel v četrtek dol do trgovine, pa osebno vprašal. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Mimogrede... Se lahko sploh kje (razen torej Sony ACS kot rpavi Stipe) naroči PS5 in se potem pač čaka do zaloge? Ker vse ostalo ima pač zaprta naročila kar sem cekiral. Enemu kolegu sem rekel, da mu bom probal naročiti in na hitro našel nikjer. Samo tisti obrazec, da te obvestijo po mailu, ko bo zaloga. To pa je en drek. Sem bil na tak način tudi sam pred dobrim letom prijavljen v vseh trgovinah kjer je šlo in nisem nikoli dobil nobenega mail pa vem, da so imeli vmes neke zaloge. 

 

Naj si kar sam poišče, če je tak. Ne bom mu jaz lurkal cele dneve okrog, če bo kje kaj. 

 

Anni sprejema prednaročila, sam ti bo za blurey verzijo obvezno poturit še dodaten kontroler. Vse skupaj pride 573€. 

Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 9 urami:

Tudi njih sem čekiral, tip mi je napisal, da blurey verzij ne bo 3-5 mesec,  digitalnih pa 6-9 mesecev, bom šel v četrtek dol do trgovine, pa osebno vprašal. 

 

Sej meni so tudi rekli tako, ko sem naročil - to rečejo, da se zavarujejo - drugače itak dobiš ful prej.

Če si želiš konzolo, imo brezveze da sploh zgubljaš čas s spraševanjem okoli - naročiš in je.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...