Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz bom kar lepo počakal da sam vidim, koliko zdrži. Za DS4 je tudi pol foruma jokalo, kako trash baterijo ima, ker zmore max 6 ur, jaz sem pa gladko 20h potegnil iz nje.

 

Arey reče pred 23 minutami:

A sem prav videl da naj bi quick resume na PS5 špil zaprlo? Ne razumem pol pointa.

 

Res wtf je tole, upam da gre za napako v komunikaciji. Saj ni da bi zdaj neprestano nucal, samo ko pa nucaš, pa je zelo hud feature, ki ga je MS kar perfektno implementiral.

Povezava do prispevka

Tako kot se zdaj, da jim dualshock 4 drži več kot 10 ur:rofl: edit: očitno gladko več kot 20:rofl:

 

Sicer pa saj vidiš:

- half assed back compatibility je izjemen (yej 1080p na 60fps - next gen baby)

- glasnost konzole ni problem

- to da je ogromna ko prasec tudi nobene ne izpostavi

- špili po 80 evrov - seveda upravičeno, strošek razovoje pa te buče

- daljše nalaganje špilov kot na xbox series X - se morajo še naučiti uporabljati the power of the ssd

 

Večje zaslepljenosti ne najdeš niti pri obupanem tipu, ki ženski nosi darila in plačuje večerje, medtem ko se ona kurba s tremi drugimi.

 

 

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Integrirane baterije imajo lahko večjo kapaciteto kot AA, tko da izbira integrirane baterije ni nujno slaba. Mislim, je ker je ne moreš menjat ampak dobro. Problem je ker sony škrtari ko mefisto ki kupuje igre, in notr dajo nek miniscule prdec od baterije ki potem delivera crappy battery life. Pa sej redko kdo dejansko špila več kot 5 ur skupaj v enem dnevu sam fak no, na xbox padu sem preigral cel MGSV, FF13 in Celeste pa imam še vedno originalni AA bateriji notr, ne vem kaj the fuck delajo pri sonyju. Kot da se mi da vsake 3 dni dat filat gamepad, uni k igrajo več pa itak morajo met al 2 al pa so na kablu.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 36 minutami:

Primerjava med load times ps5 in ps4 pro @bitsurugi

 

Hvala za link, ampak to NI tisto, kar sem jaz iskal. Ps4pro ima namreč lahko vanilla disk, ki je HDD, lahko pa imaš notri SSD, kar imam jaz, ki ZNATNO pohitri ps4pro. Zanima me direktna primerjava med SSD Ps4pro in Ps5. Jaz jo bom sprobal pač, ko/če dobim ps5 19.11., ma mi res ni razumljivo, da se noben od influencerjev ne spomne tega testirat.

Povezava do prispevka

Če  primerjaš stare podatke iz 

 in https://www.gamespot.com/articles/how-ps5-and-xbox-series-x-backward-compatibility-load-times-compare/1100-6484057/

pridobiš slabih 5s ob štartu in 10 ob loadu sava 

 

So pa podatki satri, tak da verjetno je še kaka sekunda al pa 2 več

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Če nov ps5 kontroler drži baterijo od 4 do 14 ur (odvisno od špila). Kaj bo šele ko bo mal starejši kontroler:D Nintendo feni vsaj priznajo, da je Nintendo scummy zaradi drifta, da vidimo kolk bojo se Sony feni slepili zaradi slabih batarij v kontrolerjo:D

No ja, tvoji posti so bolj tipa "nove gobice so poceni in vgraditev je piece of cake" XD

 

Drugače pa tole

Slinch reče pred 3 urami:

Jaz bom kar lepo počakal da sam vidim, koliko zdrži. Za DS4 je tudi pol foruma jokalo, kako trash baterijo ima, ker zmore max 6 ur, jaz sem pa gladko 20h potegnil iz nje.

Najbrž je zelo odvisno od tega kakšne igre nabijaš.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 35 minutami:

No ja, tvoji posti so bolj tipa "nove gobice so poceni in vgraditev je piece of cake" XD

 

Drugače pa tole

Najbrž je zelo odvisno od tega kakšne igre nabijaš.

 

Point objave je bil. Kakor je Nintendo scummy z poceni adapter padi in se ga nonstop glede tega dissa tako je Sony scummy z svojimi poceni batarijami. Priznaš ali ne.

Switch Pro Controller ima 40 ur approx batarije. Torej se, da. Kot bi se pri Nintendo z bolšimi adapter padi, da nebi bil drift tak problem.

 

O tistem sem pa samo rešitev povedal tako kot je. Vem, da so scummy naredli in ne zanikam tega. Se mi zdi smešno, če nekdo misli, da je Nintendo scummy pa nateguje svoje fene in ob enem misli, da Sony tega ne dela.

 

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

V glavnem hud ssd.. unreal engin boljsa grafika zaradi ssdja, kje jd stipde.. in pol XSX loada hitreje.. to je to.. samo se kontroler ostane oz dva.. ker moras imet dva al pa enega nonstop pvezanega s kablom.. plus slusalke.. btw slusalke so baje zakon s tempestom, to komaj cakam, sa probam.. 

 

Nic kaj na koncu ostanejo samo se ekskluzive

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

V glavnem hud ssd.. unreal engin boljsa grafika zaradi ssdja, kje jd stipde.. in pol XSX loada hitreje.. to je to.. samo se kontroler ostane oz dva.. ker moras imet dva al pa enega nonstop pvezanega s kablom.. plus slusalke.. btw slusalke so baje zakon s tempestom, to komaj cakam, sa probam.. 

 

Nic kaj na koncu ostanejo samo se ekskluzive

 Stipe je res lepo spizdil ja:D pa tako je bil pameten o sony brutal state drive. Sem mislil da bo najbolj glasen ob izidu konzole:D

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 21 minutami:

Point objave je bil. Kakor je Nintendo scummy z poceni adapter padi in se ga nonstop glede tega dissa tako je Sony scummy z svojimi poceni batarijami. Priznaš ali ne.

Switch Pro Controller ima 40 ur approx batarije. Torej se, da. Kot bi se pri Nintendo z bolšimi adapter padi, da nebi bil drift tak problem.

 

O tistem sem pa samo rešitev povedal tako kot je. Vem, da so scummy naredli in ne zanikam tega. Se mi zdi smešno, če nekdo misli, da je Nintendo scummy pa nateguje svoje fene in ob enem misli, da Sony tega ne dela.

Aja, sem mislu, da je bil point posta

Tijuana reče pred 4 urami:

Nintendo feni vsaj priznajo

My bad :D

 

Drugače pa kar si napisal je menda vsem jasno. Tole so korporacije, ki gledajo v prvi vrsti na dobiček. PR je le del igre.

Povezava do prispevka

Pizda.. ze dva dni stalkas Fegeta stari moj.. mislim swj nimam nic proti in to.. sam se ne morem vec zadrzevar, da bi napisal kar opazam.

 

Mislim sej vem, da ga imas rad in to se cuti hehe.. in mi je cjut haha, pomoje tudi fegetu v izi.. sam... pizda ze dva dni uno hud pressing stari haha.. pomoje je ze razmislek, ce se izplaca malo popustit hehe ki res postaja malo cudno to

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Tole tryhardanje za mojo pozornost je res patetično. Dobi si žensko, tipa, hobi ali pico, ker deluješ precej obupano.

Na kurac mi greš za popizdit in to ti bom izkazoval do dne, ko boš spet moral brisat account, ker boš dojadil napačnemu folku.

Jebi ga ¯\_(ツ)_/¯

 

bigboss82 reče pred 4 minutami:

Pizda.. ze dva dni stalkas Fegeta stari moj.. mislim swj nimam nic proti in to.. sam se ne morem vec zadrzevar, da bi napisal kar opazam.

 

Mislim sej vem, da ga imas rad in to se cuti hehe.. in mi je cjut haha.. sam... pizda ze dva dni uno hud pressing stari haha.. pomoje je ze razmislek, ce se izplaca malo popustit hehe

Samo skušam ga odstranit iz svojih internetov. Res mi gre daleč najbolj na kurac tle. Nabija in nabija in nabija in nabija. Kakšna jajca stari.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...