Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

 

About This Game

Death Trash features a world where cosmic horrors long for humanity but meet punks with shotguns. Influenced by post-apocalyptic, horror, and cyberpunk classics but with a fresh personality of its own. Death Trash combines the crunch and depth of old-school, role-playing classics with the controls and game feel of modern games.

 

kraken.gif?t=1628175742

 

Gameplay

Death Trash is an open-world, singleplayer role-playing game with handcrafted levels, a strong story campaign and optional local co-op gameplay.

The game features real-time gameplay with ranged and melee combat, stealth, multiple choice dialogue, an inventory of items and worms, a crafting system, and skills like pickpocketing and puking.

 

melee_combat.gif?t=1628175742

 

Travel through a gritty, post-apocalyptic wasteland by world map and explore hand-painted, organic locations. Meet exciting characters, talk to the Fleshkraken, visit the Puke Bar, or descend into old temples in search of expanding your awareness.

Customize your own character through stats and making in-game decisions. Experience the story and discover side quests. Fight against machines and larger-than-life monsters. Or become their friend.

Death Trash features extensive player freedom:
- manual save games
- dialogue can be left anytime
- kill everyone or...
- don't kill anyone!

 

journey.gif?t=1628175742

 

Story

Humans traveled to the stars and some of them settled on the planet Nexus with its ancient secrets of stone and flesh. But secrets were unearthed, and the civilized people had to flee into enclosed habitats. The wasteland is reigned now by outcasts, controlling machines, and offsprings of the worm.

You are one of the outcasts, pushed outside with a dangerous burden to carry, and your path will take you through deserts, ruins, the underground, and beyond.

 

pukebar_front.png?t=1628175742

 

Singleplayer / Multiplayer Details

The main feature of Death Trash is the immersive single-player campaign. But the game also contains a local co-op mode:

- Covering the full campaign. The second player can drop in and drop out anytime.
- Second player has their own character, stats, inventory etc. but shared quest progress.
- Both players are restricted to the same location and traveling on the world map happens together.
- Both players can perform actions separately, including dialogue, and don't interrupt each other.
- The game has a shared screen mode (default) and a permanent split screen mode.

We're not planning an online co-op mode due to limited development resources. We will evaluate this again in the future.
Steam Remote Play Together will be possible.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 22. 7. 2021 at 9:31:

Holy shit tole je pa proper zastonjski expansion :avadodo: Datuma izida še ni bo pa najprej za Switch, mesec kasneje za PC in še kak mesec kasneje za PS4. 

  

 

 

Tole je predvsej navdušujoče,.. Ne vem koliko daleč sem prišel,.. Domnevam da sem končal,..  bomo pa še enkrat ane,..

Povezava do prispevka
Navedek

Welcome to the charming world of Eastward - population declining! Journey through a society on the brink of collapse. Discover delightful towns, strange creatures and even stranger people! Wield a trusty frying pan and mystic powers on an adventure into the unknown…

PC, Mac, Switch on Sept. 16

Povezava do prispevka

Ne vem, ker sem si ta izraz izmislil pol ure nazaj :D. Ta first wave indij metroidvanij se mi zdi, da ni pretirano odstopal od predloge, ki jo je naredil Metroid, pač pa so bolj delovale po principu več vsega več okolij več orožij itd. Šele potem tam nekje 2017 dalje se mi zdi, da so začele metroidvanie večkrat ufuravat neke gimmicke aka time travel, mal bolj inovativne mehanike, jače zgodbe itd.

 

Skratka ... Po strukturi zelo basic metroidvania, ampak pač res dobro narejena. Nekaj takega, kot bi si želeli Metroid-teami delat, če bi znali delat dobre igre, namesto tega pač dobivamo Metroid Other M in 3DS remake Metroida 2, ki sta oba brezvezna. 

Povezava do prispevka

pismo očitno je xbox verzija doživela usodo cyberpunka na ps4, ker meni tale 12 minut = ultra boring :D Saj rad ponavljam stvari kot pri Hadesu, sam nadzor lika mi je ubil voljo do življenja plus niti zgodba mi ni da dol padeš....

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Meni je pa jaden špil v tri dupe. Na začetku mi je sicer noro dogajal, samo se mi zgodba bedno razplete. Gameplay loop mi je sicer hud, tako da bi komot igral še več igric v tem stilu, ampak prav najslabše mi ga zgodba odnese. Si prišel do konca, fric?

 

Žal je tako, da je tudi par res radikalno boljših time loop indijcev izšlo v zadnjih letih. Sexy Brutale je men npr. boljši

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 minutami:

pismo očitno je xbox verzija doživela usodo cyberpunka na ps4, ker meni tale 12 minut = ultra boring :D Saj rad ponavljam stvari kot pri Hadesu, sam nadzor lika mi je ubil voljo do življenja plus niti zgodba mi ni da dol padeš....

Mene je zlomilo, ko sem ugovotil, da je on

Spoiler

polbrat od nje.

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Meni je pa jaden špil v tri dupe. Na začetku mi je sicer noro dogajal, samo se mi zgodba bedno razplete. Gameplay loop mi je sicer hud, tako da bi komot igral še več igric v tem stilu, ampak prav najslabše mi ga zgodba odnese. Si prišel do konca, fric?

 

Žal je tako, da je tudi par res radikalno boljših time loop indijcev izšlo v zadnjih letih. Sexy Brutale je men npr. boljši

Ne nisem še. Imam verjetno še par loopov, drgač pa sem večino koncev

Spoiler

(preživita večer, sporočiš, da je ona nedolžna,..)

 že doživel.

Bom prečekiral Sexy Brutale.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Sem preigral vse Twelve Minutes konce. Moja ocena: 5/10. Napišem ob priliki kaj več. 


Daj napiši čimprej, ker me je igra res mikala in sem že skoraj nabavil, potem pa sem videl par komentarjev in sedaj nimam pojma :)
Sploh pa, teh  5/10 se mi zdi zelo "švoh" (rajši počakam na kakšno konkretno znižanje) ... 

Povezava do prispevka

Če je kdo želel biti real life poštar, pa mu ni ratalo v lajfu, this week is yours boy!

 

KEYWE

KeyWe is a cute, co-operative postal puzzler starring Jeff and Debra, two small kiwi birds working in a whimsical post office.

Mail_room_mayhem.avi-2021-06-17_14-52-33.gif?t=1629970164

Perilous.avi-2021-06-17_14-50-20.gif?t=1629970164

 

LAKE

lake_steam_mail_gif.gif?t=1626951698

 

In še mal 2d vikingov

SONGS OF IRON

SW_Battle02.gif?t=1630251888

 

OPUS: Echo of Starsong

01_01_L11Gate.gif?t=1630264182

01_02_L8-5.gif?t=1630264182

 

Upam, da bo kera igrica dobra. LAKE bom skoraj ziher igral day 1, tako da javim vtise :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...