Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Cherniernier reče pred 34 minutami:

4 leta nazaj so znali za 5-6/10, upam da so se kaj naučili v tem času :D 

Sem probal igrati ampak ni šlo, ker so se obesili na melee-counter mehaniko za vse jebene mobe. "Pridi blizu, čakaj, pritisni X ko skoči proti tebi" rinse and fucking repeat. :wacko: Čakanje ni igralna mehanika, še manj pa zahteva od igralca neke spretnosti, samo na silo prekinja game flow.

 

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

@seattleKaj boš pa pričakoval od Switch igre. Sicer pa art design >>>> graphics. Sam ja, ne bi rad spet podoživljal tistih sub 30FPS smeti iz originala.

Sem zacel najprej igrat na WiiU, nehal in potem se enkrat na Switchu, pa se zmer je recimo Korok forest obup ja :)
Mal sem pricakoval bolsjo verzijo za Switch Pro, ni blo ne.

Povezava do prispevka

Meni je pado v oči. Zgleda res dobro in lep špil je. Tudi izid je že čez 4 mesece. Edina slaba stran je, da je špil 60 € in to bo mogo met noro contenta, da upraviči nakup, ker je na trgu res veliko indie podobnih špilov za 1/3 ali 1/4 te  cene s velik contenta.

 

Drugače pa, če je še komu padu v oči in po Directu ni gledal so v Treehouse Live kazali malo več o špilu

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

meni izgleda pa noro generično. Ko nek shadow complex izpred 10 let mi deluje :D 60 € za vrhunsko AAA 2D metroidvanio bi tudi še šlo, ma problem je v tem, da za ta keš pa morš RES neki pokazat - recimo Ori ustreza je tak primer, pa izgleda ene 10x boljše kot tale Metroid, sam art ima pa 40x boljši. 

 

Jst itak upam da bo špil bomba, ampak mene tile videoti nikakor niso prepričali. U bistvu mi proti prihajajočem HK: Silksong deluje zadeva kot slaba šala.

 

Edit: Sem gledal mal Best od Metroidvania lestvice. IMO je problem da sta dva špila izšla ki sta res potrgala sceno: Ori pa Hollow Knight. Drugi IMO sploh niso take nore petarde. Če teh dveh ne bi blo, kul, novi Metroid bo lahko legit, izgleda mal generično ampak bo že kej nakazal. Ampak... Žal sta :D In sta res ful dvignila standarde imo.

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 41 minutami:

sta dva špila izšla ki sta res potrgala sceno: Ori pa Hollow Knight. Drugi IMO sploh niso take nore petarde.

 

mislim da lahko pričakuješ obisk na domu s strani oporabnika ezoterik

 

Galko reče pred 43 minutami:

meni izgleda pa noro generično. Ko nek shadow complex izpred 10 let mi deluje

 

evo, mega vprašanje, katera igrica je lepša

 

Metroid-Dread-Screenshots-9.jpg?ssl=1

 

vs

 

LR-500x281-opt_01.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inb4

 

giphy.gif

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...