Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
Hernire reče pred 1 minuto:

Če mi kot ownerju TLOU 2 ne dajo opcije brezplačnega ali pa res maksimalno 10 $ upgrejda, potem si dejansko lahko Bimbota vtaknejo v rit FFS :D 

 

Brezplačno 1000% ne bo ker pač PS4 igra = 60$ in PS5 = 70$ In ker tole  verjetno ni remake ne vidim enga fucking izgovora da nas "nategnejo" tako kot v Primeru TLOU part 1. Se pa resno ne bom čudil če bodo potegnil tako potezo ker smo žal tako daleč prišli odkar je ta kreten CEO

Povezava do prispevka

Saj je že bil PS5 patch, na kateremu dela smooth 60fps. 

Dejansko ko pomisliš kake grde igre so še letos zagnili s slabim performancom, TLOU2 jih grafično skoraj vse pelje scat, pa še leti kot zmešan.

 

Ta izzid je sploh najbolj nepotrebna stvar ever, ajde da vsaj izdajo alternativni cut, kjer malo editirajo odvečen balast. 

Povezava do prispevka

Sj to, ker nekje, kjer imaš imaš ps4 verzijo z 60fps nalimajo gor značko PS5 version, kar imo dejansko tudi je, ker v ps4 igri 60fps opcije ni ne hehe...

 

Teli so pa že vedl in niso dal, so pustil, kar lepo ps4 version, da bodo lahko prodal še enkrat...

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 12 minutami:

 

 

Ta izzid je sploh najbolj nepotrebna stvar ever, ajde da vsaj izdajo alternativni cut, kjer malo editirajo odvečen balast. 

Ja al pa da bi zravn bil še kakšen developer commentary, kakšn spin-off recimo, da bi lahk Joela igral ipd. Pa bi človk reku, ajde take my money, sm tkole je pa tist res pljunek v obraz...

Povezava do prispevka
seattle reče pred 2 urama:

Naughty dog to generacijo je epic fail

 

Glih sem prišel v ta topic to napisat haha

 

Ful imam slab vibe okrog bodočih NG špilov, karkoli že bodo. Ful enega OG folka je šlo iz firme in vprašanje je, če so dobili enako dober kader oz če so uspeli prenesti znanje. Nimam filinga, da imajo neko močno vizijo ali strast, kaj bi sploh radi delali. Sony corpo psi jih silijo z remaki. Na polno so se zaciklali s politiko. Druckmann je tam 1/10 šef firme, 1/10 game director in 8/10 hollywoodar. Tko, mal brez vizije so mi, pač mega čislan studio, ki se je mal izgubil in ne zna naprej.

 

Ne vem, ful več ne čutim nekega takega powerja, kot sem ga ko je ven prihajal TLOI 1 ali U2 / U3.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...