Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 51 minutami:

 

jaz sem tudi pustil zgodbo in pucam te side jobe, samo nikoli konca... :D

boks sem tudi samo probal in popušil, ker ne vlagam nič v street brawler - to bo za konec

 

js sm mel poln k in sem lepo šel samo na main story in zaključil...zmeri eno in isto in mi je začelo presedat

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 minuto:

js sm mel poln k in sem lepo šel samo na main story in zaključil...zmeri eno in isto in mi je začelo presedat

Tudi jaz

 

Sploh ker sem mel enga kolega, ki je zdaj izgubljen v Cyberpunk vesolju in je nehal igrat druge igrice in se celi dan fura po Cyberpunk mestu gor in dol in išče, kje je še kak quest 

 

(Mogoče se ga spomnite, včasih je postal na forumu pod vzdevkom Slinch)

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 17 minutami:

Jst sm tud mogoče kakšno urco preveč igral :D Sam pač realno mi je blo res tok fun... prou s fakin veseljem bom še enkrat obrnu, ko bo to GOTY.

ne sej ne rečem, blo je fun na začetku k sm bil še lulček pa neki novi pristopi k bojevanju (sploh hacking je ultra fun, k lepo čičaš nekje v neki zakotni pisarni priklopljen na surveillance system injih tamaniš s strupom in ostalilim hacki :D) ampak postane potem vse na isti princip, plus šel sem nekje v 15 lvl okol iskat legendary opremo in je mel potem v 30em lvl vsak lulek boljšo majico z več armorja k js..pač na začetku nism vedu da se scala, potem v 50em lvl pa je to povsem nepomembno. Fun so mi tut smart pištolce k streljaš folk iza čoška (sm naredu un Q za une neke patriote tam in sm dobu res neko OP puško), samo na koncu je blo kot pravim vse eno in isto..pejt tam nevtraliziraj suspecte, reši mi ono in ovo in potem se mi je zdelo brezveze vse naprej. Poleg tega da ko sem se lotil tistih very high danger questov me folk oneshota z šibrovko čez pol vidnega polja, js jim pa mečem granate v noge in mu naredi za en las DMGja....nope vrati se k boš višji lvl. Podobno je pri lootanju ko sem večino časa potrošu na dismantlanju zadev in urejanju inventorya :)  Na konc k potegnem črto je to še zmeri fun in zanimiva izkušnja z res nebroj pristopi k bojevanju, ampak da bi pa še enkrat šel čez to pa ne bo ne časa ne volje. 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

ne sej ne rečem, blo je fun na začetku k sm bil še lulček pa neki novi pristopi k bojevanju (sploh hacking je ultra fun, k lepo čičaš nekje v neki zakotni pisarni priklopljen na surveillance system injih tamaniš s strupom in ostalilim hacki :D) ampak postane potem vse na isti princip, plus šel sem nekje v 15 lvl okol iskat legendary opremo in je mel potem v 30em lvl vsak lulek boljšo majico z več armorja k js..pač na začetku nism vedu da se scala, potem v 50em lvl pa je to povsem nepomembno. Fun so mi tut smart pištolce k streljaš folk iza čoška (sm naredu un Q za une neke patriote tam in sm dobu res neko OP puško), samo na koncu je blo kot pravim vse eno in isto..pejt tam nevtraliziraj suspecte, reši mi ono in ovo in potem se mi je zdelo brezveze vse naprej. Poleg tega da ko sem se lotil tistih very high danger questov me folk oneshota z šibrovko čez pol vidnega polja, js jim pa mečem granate v noge in mu naredi za en las DMGja....nope vrati se k boš višji lvl. Podobno je pri lootanju ko sem večino časa potrošu na dismantlanju zadev in urejanju inventorya :)  Na konc k potegnem črto je to še zmeri fun in zanimiva izkušnja z res nebroj pristopi k bojevanju, ampak da bi pa še enkrat šel čez to pa ne bo ne časa ne volje. 

 

Sej se načeloma strinjam s tabo, sam pač za razliko od tebe men ni dojadil, niti nisem opazil tega ponavljanja, ker mi je bil res hud lore in sm se skoz zaloopal v kšne te mini zgodbice. Sploh uni policijski questi so mi bli carski. Sama težavnost špila je pa itak dost kmal ratala trivialna, ko dobiš noro tech snajpo, ki v legend obliki dela tok dmga, da vse insta umre. Pač men ni niti v eni točki dojadil, verjetno če bi bil dvakrat daljši bi ga pa 400 ur igral :D Edino kar sm pocheesal je une neumne boxing misije. Naslednič ko bom igral, bom pač naredu obratn lik od tega, pa upam da bodo dodal še kšne DLCje.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

ne sej ne rečem, blo je fun na začetku k sm bil še lulček pa neki novi pristopi k bojevanju (sploh hacking je ultra fun, k lepo čičaš nekje v neki zakotni pisarni priklopljen na surveillance system injih tamaniš s strupom in ostalilim hacki :D) ampak postane potem vse na isti princip, plus šel sem nekje v 15 lvl okol iskat legendary opremo in je mel potem v 30em lvl vsak lulek boljšo majico z več armorja k js..pač na začetku nism vedu da se scala, potem v 50em lvl pa je to povsem nepomembno. Fun so mi tut smart pištolce k streljaš folk iza čoška (sm naredu un Q za une neke patriote tam in sm dobu res neko OP puško), samo na koncu je blo kot pravim vse eno in isto..pejt tam nevtraliziraj suspecte, reši mi ono in ovo in potem se mi je zdelo brezveze vse naprej. Poleg tega da ko sem se lotil tistih very high danger questov me folk oneshota z šibrovko čez pol vidnega polja, js jim pa mečem granate v noge in mu naredi za en las DMGja....nope vrati se k boš višji lvl. Podobno je pri lootanju ko sem večino časa potrošu na dismantlanju zadev in urejanju inventorya :)  Na konc k potegnem črto je to še zmeri fun in zanimiva izkušnja z res nebroj pristopi k bojevanju, ampak da bi pa še enkrat šel čez to pa ne bo ne časa ne volje. 

 

evo, nekako podobno sem se počutil tudi jaz. enako so mi začeli presedati side questi, ki so si dosti podobni, kakor hočeš obrni. pa saj tudi v witcherju je bilo nebroj podobnih questov, kjer si moral z witcher sensi slediti morilcu, pošasti, iskati izgubljene predmete ali karkoli pač že. ampak tam sem vseeno nekako bolj užival v igranju. tukaj pa res dokaj hitro postane "meh" vseskupaj.

 

pa še nekaj opažam da mi gre vedno bolj na ud pri teh CDPRjevskih igrah - fakin 10 in več minutni cinematicsi oz. interaktivni pogovori v main in večjih side questih. prav ubije mi ritem igranja. enako sem opazil, ko sem šel igrat oba DLCja za witcherja 3, sploh blood & wine. a še komu to teži, ali dejansko uživate v tem? verjetno kar konkreten del "igralnega" časa odpade na zijanje teh cinematicsov in včasih si res mislim "pa daj že no". ja, vem da lahko preskočiš vse skupaj, ampak kaj ko potem fašem FOMO...

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 58 minutami:

 

- fakin 10 in več minutni cinematicsi oz. interaktivni pogovori v main in večjih side questih. prav ubije mi ritem igranja. enako sem opazil, ko sem šel igrat oba DLCja za witcherja 3, sploh blood & wine. a še komu to teži, ali dejansko uživate v tem?

Jaz preskočim dialoge

Lp, Tomaž

Povezava do prispevka

Mene pa potegnejo te mini questi. Spila zaenkrat se nisem obrnil, mam cca 50ur. Sem zacel sele act 3, main questov se lotim sele ko mi zanimivih side misij zmanjka.

 

Tle se mi zdi prava primerjava Dark Souls pa Witcher 3, Witcher je zanimiv zaradi zgodbe, stranskih misij itd, samo bojevanje dokaj hitro zgubi globino, Dark Souls pa zaradi bojevanje, samega igranja itd, tako da ce vam podajanje zgodbe v CP 2077 ne dogaja verjetno ni pravi spil za vas ker vecina izkušnje, vsaj zame, je doživljanje zgodbe, spoznavanje characterjev itd.

Povezava do prispevka

Fajti pa dirke so meh. Ampak najbl mi je bedno da nekatere queste lah rešiš samo na en način, ena oseba mi je naročila da se znebim trupla

 

Če odkloniš si zajebu quest, namest da bi lah mel kako foro kjer prjavš policiji... Ma ne vem, razn v parih main questih nimaš zares izbire, porazno

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Fajti pa dirke so meh. Ampak najbl mi je bedno da nekatere queste lah rešiš samo na en način, ena oseba mi je naročila da se znebim trupla

 

Če odkloniš si zajebu quest, namest da bi lah mel kako foro kjer prjavš policiji... Ma ne vem, razn v parih main questih nimaš zares izbire, porazno

Najbolj to pazi pr cyberpsychos. Men je pr 5+ zajebalo ali cel quest ali del questa al pa zaglitchal mal enemyja ker sm pac prsu stealth iz druge strani s charge jumpom kar igra ni zelela.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 11. 1. 2021 at 17:52:

Ni mi jasno preskakanje dialogov, ki so v taki igri enako pomembni kot sam gameplay. Ajde razumel bi, ce bi zgodba bla drek, ampak ni. 

On ne misli da preskoci cel dialog ampak da hitro prebere in ne čaka da karakter vse pove do konca. Tako še vedno doživiš celo zgodbo. Isto sem počel pri AC Valhalli na trenutke ker so določeni karakterji tam res porazni. Nisem pa tega počel pr cyberpunku ker se mi zdi voice acting zelo dobr pri veliki večini karakterjev

Povezava do prispevka

Z razlogom so zdaj dali tale video pa roadmap ven. Polish regulator investigates CD Projekt over Cyberpunk 2077's troubled launch

 

"We ask the entrepreneur to explain the problems with the game and the actions taken by him. We will check how the manufacturer is working on introducing corrections or solving difficulties that prevent the game from playing on different consoles, but also how it intends to act in relation to people who have complained and are dissatisfied with the purchase due to the inability to play the game on their equipment despite the manufacturer's previous assurances."

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

A to ste vidl...

 

Slabo kaže da bo PS5 verzija na voljo pred septembrom če sploh letos. Do takrat pa igre niti ne povoham.

 

jaz sem špil dal kar na pavzo dal, itak imam cel kup dokončanih in final patchanih iger za preigrat (tako denimo sedaj s petletno zamudo preigravam Fallout 4 GOTY in je super).

Cyberpunk 2077 sem pa vseeno toliko preigral, da sem potešil željo videti, kakšen je. Ampak glede na roadmap zgleda, da bo to špil, ki se ga bo igralo v 2022 ali še kasneje (no, pa saj sem se tudi The Witcherja 3 lotil šele z GOTY izdajo in je bilo epic).

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Če kdo hoče več realizma, kar se okolja tiče:

 

 

Navedek

Sicer vse to vreme proizvede igra tudi brez nameščene modifikacije, Climate Change samo poskrbi, da se bodo vaši vremenski učinki pojavljali bolj redno. To pomeni, da boste vsake toliko še vedno zagledali pojav sončnega vremena, a večino časa boste strmeli v nevihtne oblake in se skrivali pod streho pred dežjem.

 

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...