Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Vsem želim vesel in užitkov ter ekstaze poln današnji praznik ob splovitvi verjetno najboljše stvari po ženskah in izumu glasbe.

 

Moj bo verjetno tu šele okoli Božiča, ker sem naročil na A UK, sem pa iskreno vesel za vse vas.

 

@amnesia

Ankica: Is your V a he or a she?

Ankica 2: Nomad, Street Kid, Corpos?

uredilo bitje VIPER SVB
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Čisto vsak review, ki sem ga pogledal (ene 4) je kazal buge, ki so mi osebno nesprejemljivi. Kot sem reku, ne mudi se mi. Ne vem čemu bi moral z glavo skozi zid. Sprobal bom, samo če mi grafično ne bo res top shit, da ne bom mogu odložit, pol res ne vem čemu ne bi raje igral lepše verzije, ko izide.

Ja samo, moraš vedt, da je čisto vsak review do sedaj bi brez HUGE day 1 patcha.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Tip zgleda še nikoli ni igral Bloodborne. XD

Ne nisem še zagnal.

In drugače za nobeno stvar ne rečem da je najboljša (izjema Dodge VIPER GTS Coupe gen2) ker nobena ni PIKA. Ni CP77, tudi BB sigurno ne.

Ampak danes smo vsi (razen tebe mogoče 🤪) veseli iz točno enega razloga. A je res al ni ritko?

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Da CDPR itak sam vedel, da bo day 1 špil na torrent straneh. Kajti GOG.com igre so DRM free. To pomeni ko eden kupi in uploada na torrent strani in bo vsem delalo. Kajti za DRM free igre ne rabiš crack-a, ne rabiš clienta (steam, epic, gog galaxy).

 

To je bilo mišljeno  v mojem stavku: "Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega."

 

vse cdpr igre so drm-free

 

tudi na steamu, ni gog nobena izjema, enako je blo z witcherjem, ko igro downloadas, lahko zapres steam in zalaufas exe direktno, kopiras mapo na drug disk itd

 

in drm-free je glavni point gog-a, res ne vem kaj bluzis zdej

 

korencek, ne palica, to je njihov "moto", modeli so kraljevsko ziveli vsa leta, odkar so izdali tw3, stvar se noro prodaja se danes, ceprav je stara igra in ze od prvega dne drm-free

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 3 minutami:

Ne nisem še zagnal.

In drugače za nobeno stvar ne rečem da je najboljša (izjema Dodge VIPER GTS Coupe gen2) ker nobena ni PIKA. Ni CP77, tudi BB sigurno ne.

Ampak danes smo vsi (razen tebe mogoče 🤪) veseli iz točno enega razloga. A je res al ni ritko?

Ne sej, hecam se. Ravnokar jo preigravam in me je tako prevzela, da mi je najbolša igra vseh časov (Bloodborne).

Itak ne moreš delat neke direktne primerjave.

 

Drugače sej sem tudi jaz hyped za CP. Sam res nit 10% tolk kot ti. V bistvu ti samo ful zavidam :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Da CDPR itak sam vedel, da bo day 1 špil na torrent straneh. Kajti GOG.com igre so DRM free. To pomeni ko eden kupi in uploada na torrent strani in bo vsem delalo. Kajti za DRM free igre ne rabiš crack-a, ne rabiš clienta (steam, epic, gog galaxy).

 

To je bilo mišljeno  v mojem stavku: "Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega."

Budale bojo vedno budale, prot temu težko kej nardiš.

Bi bli pa CDPR neumni, da bi recimo 2 let počakal preden bi dal na GOG.

Kot prvo so oboji del iste familje.

Kot drugo pa edin na GOG dobijo veskeš od prodaje. Drugje jim povsod pajsnejo 30%.

Povezava do prispevka

@ke_rit

To ti čist verjamem. Tist kar trenutno igraš te mora prevzet, drgač tut če greš spat.

Thanks. Js redko nekaj pričakujem, ker zakaj bi.  Ko pride pride, do takrat mam druge stvari. Ampak za tale špil sem pa dobil občutek, da bo res nekaj posebnega. Še celo mika me, da bi si kupil nekaj mercha, majico, hoodie, premium posterje,...

Šanse da bom dejansko igral zdaj so majhne, sem pa vesel ja. Sporoči mi naslov, pa ti pošljem nekaj tega navdušenja.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

Igral eno uro, za enkrat kuk sam dva glitcha sem mel, enga klosarja mi je vrglo na njegov spot iz dveh metrov pa en avto je bil skatla za pol sekunde. Drgac je za enkrat kr kul, edin teksture so res muddy na ps5. Pa hdr je res grozn.


Jp, tudi meni teksture zaenkrat niso baš nešto. Je pa res da igram na ps4.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 urami:

Sej razumem da folk igra pirata, ampak da se pa pohvalš z "igram dons pirata, pol pa kupim GOTY verzijo za 20€" je pa mal patetično tbh.

 

Glej, nekateri smo sensible pirati in picajzli.

 

Malo offtopic: ko v srednji in na faksu nisem imel keša na voljo za špile, sem si dl-jal in špilal pirate. Kasneje v lajfu, ko sem pa imel dovolj financ, sem pa ekstra šel na Steamu kupit večino že davno spiratiziranih in preigranih iger, da se zahvalim/opravičim developerjem. Na žalost sem zaradi koronske krize in posledičnega izpada dohodka trenutno spet v situaciji, kjer si lahko privoščim samo F2P špile ali piratske verzije, vendar bom kot že nekoč tudi te špile šel kupit, ko si bom ta luksuz lahko privoščil.

 

Glede verzije samo za na polico pa ga tudi razumem; če sem bil na kaj v dobi CD-romov alergičen, je bilo to to, da sem nekomu posodil brezmadežen CD v lepi škatlici, nazaj pa sem dobil čisto poravsan CD v polomljeni škatlici (samo noben ni nikoli vedel, kako je do tega prišlo). Takrat sem se jaz tudi navadil, da sem si v trgovini kupil original za v fizično zbirko, ki jih je večina ostala neodprtih vse do danes, na kišti pa sem preigraval pirata, ki ni mogel dobiti prask zaradi digitalne oblike.

 

/Offtopic

 

Jaz bom sicer tudi s preigravanjem CB77 malo počakal, ker imam trenutno dovolj drugega dela in čakam na keš + patche :)

Povezava do prispevka

Igram malo.

 

Moram rečt da tale igra je rabila še dobro leto developmenta da bi ven prišlo nekaj res dobrega. Vse skupaj je izjemno v povojih. Bugov je kar precej.

 

Uletim iz stanovanja na začetku, in me murja začne streljat. Zdi se mi da so mislili da imam v rokah orožje, čeprav ga nisem mel.

 

Moram rečt da sem malo razočaran, pa res nisem skoraj nič pričakoval.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 16 minutami:

 

Glej, nekateri smo sensible pirati in picajzli.

 

Malo offtopic: ko v srednji in na faksu nisem imel keša na voljo za špile, sem si dl-jal in špilal pirate. Kasneje v lajfu, ko sem pa imel dovolj financ, sem pa ekstra šel na Steamu kupit večino že davno spiratiziranih in preigranih iger, da se zahvalim/opravičim developerjem. Na žalost sem zaradi koronske krize in posledičnega izpada dohodka trenutno spet v situaciji, kjer si lahko privoščim samo F2P špile ali piratske verzije, vendar bom kot že nekoč tudi te špile šel kupit, ko si bom ta luksuz lahko privoščil.

 

Glede verzije samo za na polico pa ga tudi razumem; če sem bil na kaj v dobi CD-romov alergičen, je bilo to to, da sem nekomu posodil brezmadežen CD v lepi škatlici, nazaj pa sem dobil čisto poravsan CD v polomljeni škatlici (samo noben ni nikoli vedel, kako je do tega prišlo). Takrat sem se jaz tudi navadil, da sem si v trgovini kupil original za v fizično zbirko, ki jih je večina ostala neodprtih vse do danes, na kišti pa sem preigraval pirata, ki ni mogel dobiti prask zaradi digitalne oblike.

 

/Offtopic

 

Jaz bom sicer tudi s preigravanjem CB77 malo počakal, ker imam trenutno dovolj drugega dela in čakam na keš + patche :)

 

model jst te cist razumem. Jst zadnje case bol poredko piratiziram ker pac niti nimam tok casa igrat, samo spila ne kupim dokler ni goty al pa -50 al pa se vec na steamu. Razen indi

 

 

 

 

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka

Sem dobil že en game brejking bug, zelo na začetku, tam ko greš do Viktorja (kdor je igral točno ve kje, kdor ne, mu itak nič ne pomeni) in se je zaglitachal quest, da moraš nazaj s tem tipom govorit, ampak z njim ne moreš govorit, saj si to že naredil. K sreči sem imel load malo nazaj, ampak če bi špilal dalje bi bil najbrž za vedno zbugan MAIN STORY kvest.

 

In to po slabi uri igranja... geez...

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 30 minutami:

 

Glej, nekateri smo sensible pirati in picajzli.

 

Malo offtopic: ko v srednji in na faksu nisem imel keša na voljo za špile, sem si dl-jal in špilal pirate. Kasneje v lajfu, ko sem pa imel dovolj financ, sem pa ekstra šel na Steamu kupit večino že davno spiratiziranih in preigranih iger, da se zahvalim/opravičim developerjem. Na žalost sem zaradi koronske krize in posledičnega izpada dohodka trenutno spet v situaciji, kjer si lahko privoščim samo F2P špile ali piratske verzije, vendar bom kot že nekoč tudi te špile šel kupit, ko si bom ta luksuz lahko privoščil.

 

Glede verzije samo za na polico pa ga tudi razumem; če sem bil na kaj v dobi CD-romov alergičen, je bilo to to, da sem nekomu posodil brezmadežen CD v lepi škatlici, nazaj pa sem dobil čisto poravsan CD v polomljeni škatlici (samo noben ni nikoli vedel, kako je do tega prišlo). Takrat sem se jaz tudi navadil, da sem si v trgovini kupil original za v fizično zbirko, ki jih je večina ostala neodprtih vse do danes, na kišti pa sem preigraval pirata, ki ni mogel dobiti prask zaradi digitalne oblike.

 

/Offtopic

 

Jaz bom sicer tudi s preigravanjem CB77 malo počakal, ker imam trenutno dovolj drugega dela in čakam na keš + patche :)

Ma ti razlogi čemu kdo piratizira ali ne sploh niso pomembni no. Gre se samo za to, da imaš mal dobrega okusa in nehaš trobit naokoli, da boš zadevo piratiziral. Sam to.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

No no. Primerjat SF2 z današnjimi igrami ali primerjati BB z današnjimi igrami ni ravno isto. :D

Umiri malo predivje konje.

 

BTW SPOILER!!!

  Razkrij skrite vsebine

Hecal sem se.

 

Če hočeš na forumih izpostavit in point je treba it v skrajnost. 

Grem zdej v želenino  Stipeta napizdit, ker je primerjal grafično kartico z Mercedes S claaso. :)

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 uro:

 

vse cdpr igre so drm-free

 

No tega pa nisem vedel, da sta Steam pa Epic verziji tudi DRM free. My bad.

 

amnesia reče pred 1 uro:

tudi na steamu, ni gog nobena izjema, enako je blo z witcherjem, ko igro downloadas, lahko zapres steam in zalaufas exe direktno, kopiras mapo na drug disk itd

 

Ja princip je isti. Vidim pa, da je mala razlika pri GOG niti clienta ne rabiš. Exe dobiš direktno iz spletne strani.

 

amnesia reče pred 1 uro:

in drm-free je glavni point gog-a, res ne vem kaj bluzis zdej

To pa sploh nevem zakaj si napisal. Vem, da nisem vedel, da sta Steam in Epic verziji tudi drm free ampak nikoli nisem kje trdil ali napisal, da gog ni drm free.  

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 3 urami:


Nič. Kupil navadno verzijo, ko prišel iskat pa dobil še vse te dobrote zraven, verižica je noro dobra, plus obesek za ključe.  Mogoče božiček njihov. Svaka čast. 

Prav tako dobil naštete goody-je pri Eigrah. Steelcase sem dobil drugačen - Valentinos.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 minutami:

Sem dobil že en game brejking bug, zelo na začetku, tam ko greš do Viktorja (kdor je igral točno ve kje, kdor ne, mu itak nič ne pomeni) in se je zaglitachal quest, da moraš nazaj s tem tipom govorit, ampak z njim ne moreš govorit, saj si to že naredil. K sreči sem imel load malo nazaj, ampak če bi špilal dalje bi bil najbrž za vedno zbugan MAIN STORY kvest.

 

In to po slabi uri igranja... geez...

isti bug sm ravnkar fasal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...