Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Prisu do act 1

 

Dogaja na polno. Res je overwhelming na zacetku, cist kot vsak RPG do zdej, nic kej pretresljivega. Lootas ko munjen vse, kar ni pribito ter nato fuknes v one sell kante, ki so razparcelirane vsepovsod. Klasicni pristopi, nic kej neviđenega do zdej

 

Grafika je men osebno cist carska. Trenutno laufam na high, par opcij na medium, ajde, v bajtah prileze do 60 FPS in tam ostane, dol na ulci pade na 45, tu pa tam na 35, se cakam, da se zlovda day 1 patch ampak je popolnoma igralen spil. Vsaj z moje strani, no. Folk je dva dni nazaj govoril o lebdecih cigaretih, graficnih anomalijah, crashih, js osebno sem naletel samo na NPCja v sedeci pozi v luftu, cist na zacetku, tam izven mesta. Ostalo zaenkrat vse BP. Dialogi potekajo normalno, ni vmesnih cutoffov, NPCji ne izginjajo v tla al karkoli podobnega, suffice to say, da zaenkrat laufa kot mora. Pa mi v main menu v tem trenutku pise version 0.00, do zej niti enga crasha al karkoli game breaking. Razen kasljajocih FPSjev na trenutke, je vse ostalo normalno, ni washed down tekstur, ni graficnih anomalij, dobesedno cez nicesar okol performanca se ne morem pizdit, lol :D 

 

Tut graficnih nastavitev je nebroj, tako da se da izluscit tist najboljsi performance tut na starejsih pecejih I reckon. Kako je pa na konzolah? PS5 laufa na 60 potemtakem? So teksture fejst sprane?

 

EDIT: Mogoce bi za menije, predvsem za zemljevid lahko uporabli mal drgacno barvno paleto, sploh mapa mi je enmal Martina Martina s to kombinacijo rdece in modre. Mal pomaga, ce si gamma zvisam, sam je se vseeno low-key filing, ko da buljim v Virtual Boya. Pa sam izgled mape bi lahko bil mal drugacen

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Sprobal tudi na PCju in je precej lepše vse skupaj (no shit :D), performance imam 60-80 fps na gtx2070super, torej neki mid tier PC, na 1440p, pa rtx balanced... priznam, da sem se zgubil v nastavitvah in je daleč od optimiziranega, tako da če ima kak PC guru kak nasvet za nastavitve se priporočam.

 

Izbral sem Nomad štart in moram priznat, da sam štart se razlikuje zelo malo od Corpo, imaš le prvih 5 min igre drugačnih, pol je isto. Sicer bo background kasneje vplival na odločitve in možnosti, ampak sem si predstavljal, da bo začetna razlika precej večja, pa kako bom par ur lutal po countrysidu z Nomadom ipd., ampak ne, tako pa je le prvi mini mission drugačen, po 5 min pa je že vse isto.

 

Pa tudi jaz sem opazil tisti bug, ko je nekdo prej govoril, ko je NPC v sedečem položaju sredi ceste, kr neki...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

Do zdaj nisem neki raziskoval mesta, ker mi ne deluje zanimivo in tudi na moji mašini ne izpade neki ful lepo, pac na momente je mesto res kot da je igra iz leta 1998, v questih pa je grafika na nivoju.

Do zdaj še nikogar nisem slišal, da bi kaj takega napisal. Vsi so še najbolj navdušeni nad Night City in pravijo, da je tole prvo pravo next gen mesto v gamingu. :D

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 28 minutami:

 

kaj naj bi to pomenilo, zakaj ne bi bil day one na gog?

Da CDPR itak sam vedel, da bo day 1 špil na torrent straneh. Kajti GOG.com igre so DRM free. To pomeni ko eden kupi in uploada na torrent strani in bo vsem delalo. Kajti za DRM free igre ne rabiš crack-a, ne rabiš clienta (steam, epic, gog galaxy).

 

To je bilo mišljeno  v mojem stavku: "Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega."

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ok jest sem samo probal špil. 

 

A si ti booolan! Pva scena polomljen nos v zakajenem lokalu v stilu 80s, z naglas trashy musko ki zbija iz wooferja. BOLAN SVET! Kakšni bugi neki in pičke materne. Folk je igral neke beta verzije, ali pa drekači, ki zmoti vsaka dlaka v jajcu. Gremo čakat pol leta? WHAT?

 

 

Ej kaj te btw? Nomad, Street kid al corpo? 

Jest sem streetkid, s tem se najlažje poistovetim.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Na srečo se mi niti približno ne mudi igrat tega bugfesta. Sprobal bom, samo po moje ne bom zares igral vse do izida PS5 verzije.

Ah kje. Ne moreš vsemu verjet, kar na internetu piše. Čisto vsaka igra ima buge. Tukaj smo pač vedeli, zaradi konstanih zamujanj itd... da bodo bugi in smo bolj pozorni na njih. Bugov je tolko, kot povprečen Aassasins creed, kar seveda ni malo.

 

Včeraj sem zbrisal Dishonored 2 s PCja. Igra je stara 4 leta, neskončno popravkov itd... In je še zmer buggy, pa je skoraj linearen špil.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Ah kje. Ne moreš vsemu verjet, kar na internetu piše. Čisto vsaka igra ima buge.

Čisto vsak review, ki sem ga pogledal (ene 4) je kazal buge, ki so mi osebno nesprejemljivi. Ni šans, da bom reloadal save game, vsakič ko mi bo glitchalo NPCje in podobno sranje.

Kot sem reku, ne mudi se mi. Ne vem čemu bi moral z glavo skozi zid. Sprobal bom, ampak če mi grafično ne bo res top shit (nimam visokih pričakovanj z BC PS4 verzijo) do te mere, da ne bom mogu odložit, pol res ne vem čemu ne bi raje igral lepše verzije, ko izide.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...