Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 31 minutami:

Jaz se tudi fejst trudim in dajem šanso, šanso... pa me še ni nekaj potegnilo v sebe :ermm: Vse barve se mi zdijo full sprane, na hipe zamegljeno, teksture tudi slabe... pa imam na ultra. Pri meni osebno je verjetno minus še to, da imam raje realne setinge in ne preveč futurizma... No, saj je komaj začetek, mogoče še čist padem notri.

Ves da teksture lahko spreminjas samo v main menuju.. med igranjem ne mores.. mogocr imas tam nastimano prenizko

Povezava do prispevka

men sploh ni jasno kaj se dogaja.

 

če mam medium preset mam 21-29 fps, če mam RT Ultra preset mam 21-29fps. a so slajderji na krekani verziji broken or what? karkoli spreminjam, sam shit, ne gre na več, ne gre na manj. :ermm: 1440p resolucija.

 

isti drek če grem na low. :ododava:

 

Okej, nekaj z mojim špilom ni okej. Grafa skorajda idla med igro. Ne clocka se above 1500mhz (mogla bi normalno it do 2070mhz), posledično tempi ne grejo preko 40.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 6 minutami:

men sploh ni jasno kaj se dogaja.

 

če mam medium preset mam 21-29 fps, če mam RT Ultra preset mam 21-29fps. a so slajderji na krekani verziji broken or what? karkoli spreminjam, sam shit, ne gre na več, ne gre na manj. :ermm: 1440p resolucija.

 

isti drek če grem na low. :ododava:

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/ka64im/one_setting_on_pc_tanks_performance_heres_how_to/

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 7 minutami:

 

probam zdele še tole.

 

poročam.

 

 ampak pizda no. nekaj grafi ni všeč. probal zdele witcher 3 še enkrat, grafa deluje tako kot treba tud s temi game ready CP77 driverji. švica do 2070mhz in tempi plezajo do 60 stopinj.

 

EDIT: nope. če greš na low preset, ti to tako fukne na low tko da nope, not this.

 

Kdo še igra CP77 z grafo na 35 stopinj razen mene hahahaah. WTF is going on. :ododava:

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Janša reče pred 10 minutami:

kako alhko naredim skrinšot svojga lika, ki sem ga veselo ustvaril

 

pozabil sem print skrinat ko se gledaš v špegl al pa še prej v creation meniju :alien:


Foto mod maš

tipka N

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Ni bug, ampak napaka z monitorjem (res: 3440x1440) 

Med samo igro imam sliko fajn čez cel ekran in ni nič raztegnjeno. Ko grem pa v inventori, meni, štacuno itd. pa pri robovih fašem tiste črne špure. Ja?
Nebi bilo panike, ampak mi igra kdaj kaže tekst za temi špurami. Kaj storiti?

ali pa: Tu recimo z mišo ne morem iti do zadnje opcije (load/save)

 

photomode_10122020_164823.png

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 40 minutami:

Ves da teksture lahko spreminjas samo v main menuju.. med igranjem ne mores.. mogocr imas tam nastimano prenizko

 

Saj mislim, da sem tam nastavil na ultra in izklopil RT. Zdaj sem šel ven iz igre... naredil 2 misiji in mi je dovolj.

 

Če sem odkrit nimam pojma za kaj gre zgodba, vsega mi je full preveč. Pobiraš kup stvari, da ti še "pol ure" na ekranu piše kaj si vse pobral... Pogovarjaš se z nekom in ti prileti SMS sporočilo vmes, na ekranu pišejo neke zadeve. Ma saj je nemogoče vsega sledit. Tako, da sem v glavnem delal pač kar ti piše, da moraš delat na desni strani ekrana in to je to. Pojma pa nimam za kaj sem to delal, kaj hoče ta Miltech al kaj so ipd. Nadgradim nekaj pač, ko mi ponudi. Enako je z opremo, pač fuknem na sebe kar mi pokaže zelena puščica gor, da je višji rang in boljša.

 

Feget reče pred 2 minutama:

Jaz bom počakal na next gen verzijo za brutal beasta aka najmočnejšo konzolo na svetu.

 

Kaj si se na koncu vseeno odločil prednaročit PS5?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 4 minutami:

ne morem naredit igralno, pa če se na glavo postavim. sistem z rtx2070. ne jebe grafičnih slajderjev in ne pridem čez 30 fps.

 

vesel sem, da se nisem odločil kupit, glede na to kolikokrat sem cincal. 

 

done with this shit dokler ne bo proper verzije na ps5.

 

fak me.

kako ne mores naredit igralno =))

 

kaksna resolucija?

cene probaj dat fresh install drajverjev al pa cele igre =))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

kako ne mores naredit igralno =))

 

kaksna resolucija?

cene probaj dat fresh install drajverjev al pa cele igre =))

 

1440p, s čist frišnimi CP77 ready nvidia driverji. isti šit je bil tud če sm dal na 1080p. pod 30fps neglede na resolucijo in preset sliderje. nekaj je broken s špilom, ker v ostalih igrah nimam problemov.

 

 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 minuto:

The pickup misija? A niso enemy dobesedno immortal? Pr men se jim fila life bar.

 

Ne vem točno naslova... ko te kolega z motorjem pred začetkom zunaj čaka, pa greš noter in tam se prvo pogajaš za tega robota v kovčku z enim freakom, ki ma kup rdečih oči... pol pa se še en vmeša in na koncu vpade Miltech. Še 2 neka močna robota moraš uničit zraven rednih vojakov. Meni je šlo pobit vse in pobegnit ven. So pa bli glitchi in bugi vmes.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 26 minutami:

Evo 15 min in crash - ps4pro

 

Drgači pa zaenkrat ne morem dosti rečt, fouš za konzolko merch, igabiba ni dala nič banda :P

 

 

Kaj pa preostalo (zemljevid, razglednice in knjigica z zgodovino Night City-ja) - je bilo zraven pri Igabibi?

uredilo bitje 1min3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...