Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 36 minutami:

Dajte tisti, ki ste vsaj kaki 2 uri igrali sedaj odkrito povedat, če so realne ocene za to igro čez 90? Jaz do zdaj nisem našel še enega samega presežka, same minuse in povprečnost... čist odkrito to pravim in ne prcam ali izzivam kogarkoli. Vi tudi povejte odkrito in kaj vam je odlično oz. nadpovprečno, da je igra zaslužila tako oceno?

kot nomad, ki je šel od garaže do radijskega stolpa lahko reče, da puščava ne zgleda baš nešto

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

Dajte tisti, ki ste vsaj kaki 2 uri igrali sedaj odkrito povedat, če so realne ocene za to igro čez 90? Jaz do zdaj nisem našel še enega samega presežka, same minuse in povprečnost... čist odkrito to pravim in ne prcam ali izzivam kogarkoli. Vi tudi povejte odkrito in kaj vam je odlično oz. nadpovprečno, da je igra zaslužila tako oceno?

 

Igram Nomada in sem do zdaj igral tiste dele, ki so jih kazali na E3 in predogledih..... 

 

Niso in ja isti občutki.  Pa če za trenutek ignoriramo buge je vse skupaj tako low budget ?!  Recimo oba pregona, ko streljaš na zasledovalce sta tako antiklimatična s slabo režirano akcijo in nasploh slabimi animacijami.  Očitno je šel ves ta budget v montažo trailerjev.

Jaz mam tako ves čas občutek kot da igram nek slab ripoff Deus Ex HR & MD  

 

So pa mačke v igri in lahko jih božaš ! Evo to je pa dejansko kul :)

 

Sxgrnitl.png?1

(photomode)

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 minuto:

jest verjetno se to ne

Ja sej to se bojim 🤣🤣

 

Sam story in to je sekar okej, vsaj do zdaj.. pa konec je baje ql.. bomo vidli

 

Mislim drugo je res bala pa ne samo zaradi bugov ampak res krneki.. raje grem igrat se en run Demon Soulsov al Astro Playrom res

 

Edino story resi to igrico od totalnega poloma

Povezava do prispevka

Aha ok... vidim, da nisem edini "čudak" :D

 

Res sem izjemno presenečen kako cheap in generično vse izgleda. Pa ne vem al ne znajo streljat in je tak glupa AI al kaj (nisem še dovolj igral, da bi pogruntal). Igram na hard pa to kar nekam streljajo, letim mimo 2 ogromnih robotov ki me steljajo in 3 ljudi direkt do četrtega in mu spustim šaržer v faco... še enkrat nisem umrl. Pa sem z dualshockom štorast ko hudič kolko mimo streljam.

 

@gojc točno Deus Ex je meni padel na pamet. S tem, da je za tisti čas bil dosti bolj spoliran.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
-wicked- reče pred 1 minuto:

Mene moti to da je tok loota za pobrat pa tok stvari se dogaja na zaslonu da je kar tezko sledit...

 

Jaz zaradi tega sploh ne vem kaj je nit zgodbe. Oni mi razlaga misijo, dobim sporočilo na telefon, po ekranu letajo obvestila... poberem toliko inventarja, da celo večnost hodijo napisi kaj sem pobral za nazaj... potem pa itak sploh ne vem kaj naj delam s svem tem, niti kam zgodba pelje. Tako samo sledim navodilom na minimapu v glavnem in delam kaj tam piše.

 

Preveč so si po moje zastavili in imeli super idejo. Ampak tudi preveč ni vedno dobro, če ni speljano kot mora.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Upam da se motis, privoscim da cd projektu uspe s tem. No to govorim predvsem zarad witcher 2 in 3 ki sta bila zelo dobra in mi je všeč da majo jajca it drm free, cyberpunka zaenkrat se nisem igral in kot kaze se bo splacalo kak mesec pocakat da se mal spolirajo grobe robove .

Povezava do prispevka

Ok, ravno sem gledal začetne gameplaye, in takrat sploh ni bilo next-gen konzol. Tole kar je zdaj videt na ps4/x1 ne opraviči ničesar.

In ne razumem opisovalce, ki dajo igri oceno 4/5 in rečejo - če ne bi bila hroščata, bi bil super špil. 

Še sreča, da si nisem kupil day 1.

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka

to s hrošči je easily prenahypano

 

včeri so si vsi streamerji in wannabe popular opinion soyboyi loadal špil

čim se je komurkol karkol zgodil je itak takoj posnel video "OMG YOU WILL NEVER BELIEVE THIS BUG"

naredu 15 tweetov in svašta, samo da je on "prvi" in se shara njegovo

karkol druzga itak ni mogu sharat v prvih 15 minutah gameplaya

pač navadn race med streamerji "jaz sem videl to jaz sem videl ono meni se je zgodl to meni pa to"

 

pa čimbolj zavit v nek "omg kako absurdno" celofan

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...