Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Pa da ne bom samo o negativnih stvareh.

 

Meni je grafika zelo dobra, vsaj v main story questih. Na geforce 1080 na medium/low 1080p mi dela 60 fps. V igri je izjemno veliko detajlov. Combat mi je precej všečen, in voice acting main likov je odličen, še posebno od glavnega protagonista. Vožnja nekaterim sicer ni neki super, ampak jaz osebno uživam v njej.

 

Največji problem zame je manjko imerzije, posebej s strani random pedestrianov. Free roam mi je res brez duše.

Povezava do prispevka

Ce komu pomaga, na netsih sem nasel hdr konfiguracijo, ki precej izboljsa izgled celotne zadeve na ps5 z mojim dost bednim tvjem.

 

Film grain OFF

Chromatic Aberration OFF

 

Max Brightness 1000

Paper White 200

Tone Mapping 1.00 ali vse do 1.50

 

Edit: meni osebno tudi lens flare na off, precej pase

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Fak kako močno upam, da ta igrica ne bo postala žrtev internetnih bullyjev. Men je res jaka. Scaling je bolan, ko pogledaš iz ulice navzgor dobiš res občutek, da gledaš v ogromne stavbe. Niti približno primerljivo s kakšnimi Assassin's Creedi, kjer splezaš na ogromen stolp in še zmeri zgleda majhen. Tukaj je vse ogromno in daje ta vtis. Ko na mesto leže noč, postane zadeva noro organska. O tem je govoril že Atomic, ki je eden redkih, ki tukaj očitno recogniza igro za to, kar je: RPG. In to dosti old school RPG, če smo že pri tem. Če se izrazim kot Keanu: Woah. Res dobra igračka, meni z lahkoto TOP 2 AAA-jerjev letos 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Vceraj sem prisel domov, cakal par urc na vse installe in downloade, pol pa sel igrat.

 

7 ur pozneje mi je igrica drugic crashnila (prvic mogoce po ene 4ih urah, nimam pojma) in pogledam na uro pa samo fak, jaz moram jutri na siht, jebiga, ne bomo igrali dalje.

 

Igrica je res janky, ful je nekih minornih buggov, ki dajejo vtis vzhodnoevropske AA (ali celo A) igrice. Najvecja zamera gre zvoku, tule ga igra na polno faila. Doloceni zvoki kar manjkajo, miks je obupen, najbolj immersion-breaking del celotne izkusnje. Samo ne vem tocno zakaj, ampak me je kar vleklo in vleklo. Ne vem kdaj sem nazadnje igral 7 ur v kosu, se manj pa, da se mi ni niti priblizno sanjalo, da igram ze 7 ur. Komaj cakam da skocim nazaj v janky night city.

 

 

Povezava do prispevka

Ta tema je pravi biser za shranit si navedke posameznikov po vzoru Slinch™ za prihodnost. Ko bojo ti isti bugi, glitchi, crashi prisotni v kateri od prihajajočih iger in jih bo kdo od teh dissal kako kvarijo igro, da mu kot šuriken vržeš v faco kako ga to sploh ni motilo pri Cyberpunku in da ni fer :D 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ta tema je pravi biser za shranit si navedke posameznikov po vzoru Slinch™ za prihodnost. Ko bojo ti isti bugi, glitchi, crashi prisotni v kateri od prihajajočih iger in jih bo kdo od teh dissal kako kvarijo igro, da mu kot šuriken vržeš v faco kako ga to sploh ni motilo pri tej igri :D 

in obratno

Niti enega dildota še nisem našel pa sem res trash panda
1/10

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ta tema je pravi biser za shranit si navedke posameznikov po vzoru Slinch™ za prihodnost. Ko bojo ti isti bugi, glitchi, crashi prisotni v kateri od prihajajočih iger in jih bo kdo od teh dissal kako kvarijo igro, da mu kot šuriken vržeš v faco kako ga to sploh ni motilo pri tej igri :D 

Sj ne da je Slinch napisal veliko objektivnih kritik na igro.

Objektivno pozitivne pa nobene.

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Sj ne da je Slinch napisal veliko objektivnih kritik na igro.

Objektivno pozitivne pa nobene.

 

Šele kasneje sem videl njegov post in sploh ni bilo mišljeno v tem kontekstu povezanem s Cyberpunk igro. Ampak s tem, da je na splošno znan po tem, da zna komu vržt izjave stare par let v faco in je na sploh super v iskanju starih komenatarjev posameznikov. Nisem komentarja vezal na njegov pogled na Cyberpunk.

 

Je pa mi v njegovi izjavi zanimivo (ker jaz dajem najmanj pozornosti na zvok tega sam ne komentiram sploh), da eni hvalijo kako odličen je zvok v igrici... človek, ki denasko da ogromno na zvok, pa ga je kar konkretno pokritiziral.

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Sj ne da je Slinch napisal veliko objektivnih kritik na igro.

Objektivno pozitivne pa nobene.

 

Saj pomoje je ciljal samo na moj quoting superpower, ne na moje najave o igrici.

 

Jaz sem itak nadpovprecno odporen na buggaste igrice, ceprav ful dam na produkcijo, tudi recognizam bisere, kjer je produkcija janky.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:

V bistvu Slinch po svoje prav. Igra "vleče" naprej ampak nihče ne ve zakaj.

 

- zgodba je objektivno gledano zanič. Če primerjam recimo z Witcher 3 je prav smešno

- o gibanju sem že dost povedal - neorgansko, feel da gre za 10 let star špil

- isto je samo streljanje IZJEMNO osnovno. niti ne vem kaj je narobe ampak ne čuti se lih vrhunsko, če primerjaš z gunplayem recimo dayz, pubg, CS

- hackanje sploh ni vredno omembe - glup neintuitiven sistem

- policaji so glupi in uletavajo kar od nekje

 

Ampak vseeno igra uspe ohraniti dovolj pozornosti, da te zanima kaj bo v naslednje sekvenci.

 

Dej ti pejt igrat Kingdom come deliverance. 100 ur vrhunske češke produkcije, med igranjem se začneš spreminjat v oleseneli hlod, praktično NIČ razen design sveta ni na AAA nivoju, ženska me je gledala ko da sem fuknjen ker igram to navidezno hrastovino... meni pa gladko ena od najboljših izkušenj tistega leta in še do danes en od lepših gaming spominov. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Je pa mi v njegovi izjavi zanimivo (ker jaz dajem najmanj pozornosti na zvok tega sam ne komentiram sploh), da eni hvalijo kako odličen je zvok v igrici... človek, ki denasko da ogromno na zvok, pa ga je kar konkretno pokritiziral.

 

Jop. Disclaimer: igram na ps5, tako da drugih platform ne morem komentirat. Samo tako polomljene zvocne kulise ze res dolgo nisem dozivel, v katerikoli igrici. Najhuje je med cinematicsi, kjer zvoki preprosto manjkajo. Tip zapre prtljaznik, tisina. Med voznjo zavijeta s ceste in skoz neke ograje, grmicevje, niti enega zvoka povozenih objektov. V ozadju zacne sopat score, low end je zmiksan tako smrdljivo, da na proper zvocnikih samo doni, res grozno. Sem probal vse audio presete, barely kakrsnakoli sprememba, nobene koristne, zgleda je vse miksano za tv zvocnike.

 

Tole je edina tezava, ki mi zjebe kvaliteto igrice.

Povezava do prispevka

Sej vem, da pametujem brez da bi igral, ampak vseeno: lahko se govori, da je to "oldschool rpg", kje vse smo že uživali pa so bli buggi.... ampak s tem studiem in budgetom so bila pričakovanja vseeno višja, kot kje drugje in pomoje se marsikomu pri CDproject red trga srce, da so moral releasat igro, kjer ni zvoka ko zapreš prtljažnik. 1994 called, they want their feature back. 

Povezava do prispevka

Pac ne vem, a ni tudi witcher 3 polomljena igrica, ki se jo hvali predvsem zaradi worldbuildinga in pripovedi? S cdpr nimam izkusenj, samo po tem izdelku mi ne delujejo kot nek mega high budget studio z neomejeno talenta, ampak kot en janky evropski studio z ambicijami, ki ful presegajo dejanski skill :D

Povezava do prispevka
Slinch reče Pravkar:

Pac ne vem, a ni tudi witcher 3 polomljena igrica, ki se jo hvali predvsem zaradi worldbuildinga in pripovedi? S cdpr nimam izkusenj, samo po tem izdelku mi ne delujejo kot nek mega high budget studio z neomejeno talenta, ampak kot en janky evropski studio z ambicijami, ki ful presegajo dejanski skill :D

Haha, daj odigraj pa potem trosi take traparije. Če ti je ta stil igrovja všeč. 

Povezava do prispevka

Jst sam ne razumem tega, da ste izpostavli res proper stvari, ki so bad pri špilu - kak drugi aaa špil bi vsi tle skippali še za manjše stvari. Igra pa dobiva 90+ ocene.. ne vem za komp, ampak tisti df video za ps4pro/ps4 gameplay je porazen in jih je lahko sram, da so to izdali. Če bi tlou2, demon soulsu ali pa spidermanu očitali te stvari, bi folk skippal na veliko. Sej čez pol leta bodo po moje pohendlali vse to in komaj čakam, da prešpilam, sam cmon bere se res grozno. 
 

@tomazek in @bigboss82 očitno igrata drug špil kot @atomic ali pa @Ćamir (izbrisani) :D

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

Pac ne vem, a ni tudi witcher 3 polomljena igrica, ki se jo hvali predvsem zaradi worldbuildinga in pripovedi? S cdpr nimam izkusenj, samo po tem izdelku mi ne delujejo kot nek mega high budget studio z neomejeno talenta, ampak kot en janky evropski studio z ambicijami, ki ful presegajo dejanski skill :D

Tbh tudi glede Witcherja 3 so prvo prihajali negativni komenti. Še Galko ga je disnil, se spomnim. Tutorial cona ni povsem dogajala res nikomur razen Lizzadu. Zelo povprečno narejena plus klasični EU jank. Zdaj je igrica trajno priznana kot igra generacije. Takle mamo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...