Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 3 urami:

In seveda, že če mi dajete 5000 kosov različne robe, dajte vsaj mi klicaj, da vidim, kaj je tista reč, ki je nova, ne pa da vsakič 5 min iščem, kaj točno za vraga sem dobil.

 

tomazek reče pred 51 minutami:

Saj jaz še zdaj v inventarju ne vidim kje naj to označim lol :D Mam samo ok, back, switch display (mid), switch view (right) L2 R2 scroll in simple view rer help. Kje je to? 

 

guo3kc0cxvl81.png

Povezava do prispevka

Še en tak quality of life tip :D

 

Najbolj uporaben ashes of war je NO SKILL !!!! Prodaja ga Knigh Bernahl pri  Warmaster's shack ali Volcano Manor

 

Če ga daš na ščit lahko potem z l2 uporabljate ash of war od samega orožja. Skratka lahko mate ščit ves čas in ni potrebno preklapljat v two handed za specialko :panika:

 

Pa naštimajte si d-pad bližnjice do itemov (začne pri 6:15) :

 

 

Povezava do prispevka

Faaak kok je spellow in magic/faith orožij v tej igri jaz pa furam Str build z claymore lol :D Pa je vsaj velik uporabnih? Sej kupujem jih sploh ne ampak nonstop dropajo od minišefov al pa jih najdem. Tale prvi skozihod je fun as hell ampak mene je prov strah kako bom jaz tole še kdaj vztrajal do konca ko bom s kakim drugim buildom začel ker je igra tako fucking glomazna...

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Faaak kok je spellow in magic/faith orožij v tej igri jaz pa furam Str build z claymore lol :D Pa je vsaj velik uporabnih? Sej kupujem jih sploh ne ampak nonstop dropajo od minišefov al pa jih najdem. Tale prvi skozihod je fun as hell ampak mene je prov strah kako bom jaz tole še kdaj vztrajal do konca ko bom s kakim drugim buildom začel ker je igra tako fucking glomazna...

 

To je po moje samo full občutek tak. Jaz sem v vseh From igrah fural strength build in vedno imel občutek, da dropa vse samo za casterje. Sedaj furam casterja in imam filing, da dropa vse za strength. Je pa po moje nekako uravnoteženo. Upoštevaj tudi, da je za strength/dex builde ogromno dejansko različnih orožjih. Staffi recimo pa so vsi več ali manj isti in delajo isto stvar.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Faaak kok je spellow in magic/faith orožij v tej igri jaz pa furam Str build z claymore lol :D Pa je vsaj velik uporabnih? Sej kupujem jih sploh ne ampak nonstop dropajo od minišefov al pa jih najdem. Tale prvi skozihod je fun as hell ampak mene je prov strah kako bom jaz tole še kdaj vztrajal do konca ko bom s kakim drugim buildom začel ker je igra tako fucking glomazna...

 

 

 

Čaki, a nisi ti rekel, da furaš enih 6 FP flask? Kaj ti rabijo, če furaš str build brez magij? :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Čaki, a nisi ti rekel, da furaš enih 6 FP flask? Kaj ti rabijo, če furaš str build brez magij? :D 

 

Spoiler

Za onega šefa v vulkanu sem to imel da sem ga s tisto sulico ki jo tam dobiš. Sej tist se pomoje melee sploh ne da ker stalno stoji v lavi? Drugač imam pa 1-2 FP flaske zarad powershota na loku in enga ognjenga weapon arta. Sam to na šefih praktično ne uporabljam ker so mi ti weaponarti vsi prepočasni da bi se jih splačal uporabljat. Aja pa 13 faith imam za holy weapon buff. Zelo uporabno za undeade pa preden grem v boss areno si dam gor.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 45 minutami:

Jaz pa sem za vsako malenkost dajal quit game, ker nisam upal pustiti, da bi kar nekje obstal :D

 

Pa ziher deluje? Premikati se res ne morem. Zvoke pa slišim vse okrog kot pred "pavzo". To je blo zdaj na hitro sprobano. Ravno si grem jajca spect in bom sprobal. 

 

 

Pasja jajca?

Povezava do prispevka

Zakaj se ljudje tok sekirajo kok časa bodo morali not dat v ta špil, da ga preigrajo? In to so taisti ljudje, k ratajo živčni če se izid špila prestavi za en mesec. Če je hud špil, potem je itak bolš, da ga kr ne zmanjka, da je skos nekaj novega za odkrit in bo tud lažje počakat do naslednjega FromSoft špila. Dejte aktivirat svoj čut za raziskovanje in mal uživat, pizda

 

Jaz sem BOTW igral 4 mesece pa mi je blo vedno jače, na koncu že kar mal škoda, da sem zaključil, ker sta mi raziskovanje in razumevanje mehanik bla tok zabavna.

Povezava do prispevka

Jest pa Elden Ring precej drugače vidim, kot večina folka tu. Prvo kot prvo mi ni prelahek. Mogoče se underlevelan ali v napačni coni itd...

Men so ocene  97 enostavno absurdno pretirane. Mislim, sj mi sede špil, ker je pač from igra in to zmeraj sede, tako kot pizza in sladoled. Samo ni pa to nekaj totalno vrhunskega.

- avarge grafika, celo slaba za 2022

- art design tudi, v primerjavi z Bloodbornom, ki je 7 let stajreši

- glasba je pofl, oziroma je skoraj ni, gre predvsem za musko, ki bolj spominja na ambience sounde

- zvok tudi, enostavno tisto visokofrekvenčno piskanje spellov ni niti približno tako sattysfying, kot pri darskouls 3, ko mečeš fire/shadow bolle...

- to, da je R.R. Martin prisoten se skoraj da nikjer ne odraža, še vedno je bolj, kot ne, prfuknjena zgodba, tako kot večino from iger.

- to, da ni questov, ali vsaj nekega main questa je meni prfuknjeno in zastarelo, kjer v linearnih from igraš, še nekako prebaviš, tu je pa pač preveč gnilo.

- elden wiki is your friend, kar je meni zelo slabo...

- zdej bossov je ogromno, sploh ne vem, a so pravi al niso, al so mini itd... Skratka noben me ni impresioniral, v DarkSouls 3 so res precej precej boljši....

 

Sj mi sede, vsak dan odigram urco dve, ampak mi je overall slabši od Darksouls 3 in če je Zelda prešla v open world z odliko in postavila nove standarde, to Elden Ringu ne uspe... Zelda ima tudi prazen svet, ki pa je v vseh pogledih 100x bolje narejen, kot pri Elden Ringu, ki pa je res prazen svet :)

Povezava do prispevka

 

Heh zanimivo, jst mam precej drugačno izkušnjo 

 

Glasba mi je lih prav, tudi sam sound design mi je ok

World in art design mi odtehtata slabšo grafiko (ki mi je še vedno super) 

Kar se pa štorije tiče je še najmanj kriptična od vseh, se pa strinjam da ta koncept questov iz ds ne deluje najbolje v Elden ringu 

Povezava do prispevka

Naceloma je to vse kar si nastel stvar mnenja, razen grafike, ki ni bu hu, ampak to je stalnica Froma, in vecino ljudi ne zanima pretirano, ker igra se vedno odlicno zgleda.

 

Bi pa samo dodal, questi so, igra je narejena tako, da zahteva pozornost in raziskovanje tega "praznega sveta", verjamem, da je s quest logom lazje, ampak kje je pol čar raziskovanja in studiranja.

Povezava do prispevka

Atomic meni je to lih vredu da ni questov..da mores bit res pozoren + tega da mores prevrat se extra opis za item ko se dropa pri bosu ali kje ko dobis kaj pomembnega..in tam v textu pol pise kak pa kaj naprej…..so pa dali recimo tu te puscice da te na izy usmerjajo iz gracov…tak da tud ne mores lih falit.

 

wiki si si sam kriv ce ga nucas…jaz ne gledam nc spljoh…magari si buco razbijas al pa tu vprasas za mini hint..

Povezava do prispevka

 

g. Profesor reče pred 15 minutami:

 

kaksna platina, se cez figurino ne morem :D, cheating cunt.

 

itak bo treba nov skozihod, brez guida ni varijante, da prides do vseh itemov, pa koncev. zaenkrat uzivam, kar se da na slepo, vec ali manj

 

 

Hehe ja tale platina bo pomoje pri men rabila 150-200 glede na trenuten potek ko na slepo v 5 urah ne pridem "nikamor" :avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...