Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

@ChAiNJup, filler content postane hitro dosadan, ker je izredno ponavljajoč. Sam, to je pač vse optional stuff. Če igraš main story in ne furaš open world raziskovanja imaš še vedno dobri stari Souls experience. Se pa da na tak način izpustiti marsikateri kul trenutek v igri. Določene skrite cone so fenomenalne.

Povezava do prispevka
fric reče pred 6 minutami:

Noro mi je to, da se v okoljih ne čuti copy-paste zgradb in ostale krame, ki tvori okolje. Medtem, ko je ponavljanje sovražnikov kar orenk kamen spotike.

V mini dungeonih se kar čuti tbh. Vsi tematski sklopi (tunnels, caves, hero's tombs, catacombs) so si kar podobni. Je pa res, da vedno mixajo malo zadeve. Predvsem kake environmental puzle so kul.

Open world in legacy dungeoni so pa itak razred zase in pošolajo razne Far Cryje in ACje bp.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Vsaj ni dobesedno isto kot celi chalice dungeon program v Bloodbornu

Ne vem,.. Se mi zdi da če greš obvezne Chalice Dungeone delat,.. mislim da je celo tam veliko več vsaj tematskih vizuelnih razlik,.. tole je vse precej bolj podobno. Ok odprt svet itd,.. ampak geometrijsko je pa BB veliko bolj gost.

Nebi se pa branil predelave DKS1 v tem enginu,.. ker remastered so z svojim svetlobnostni pogonom čisto zajebal,.. Tam vsi kovinski materiali izgledajo kot peskana plastika.
 

Spoiler

 

Ok končno v snežni biome prišel(jao king marigot asshole),.. Forsiral samo zato da lahko dobim 7-8 kamne,..da lahko probavam različna orožja,.. potem mi pravijo da je to šele na otoku,.. praktično zadnji boss?? V čem je fora. Ni ga lepšega feelinga ko enkrat vse samo oneshotaš kot Badass,..

 


 

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Končno lahko vse upgejdam do konca,.. Sem gličnil,.. gledal speedrun,..(tako da uradno še nisem tam) S

Spoiler

in potamanil dvojčka na otoku Orstain&Smough, samo še bolj clutch.

Res mi je žal da ni kake opcije za ponovitev borbe (kako revive boss etc) Ker se mi dozdeva da ene stvari sem bil čisto pre op ali z srečo naredil,..

Povezava do prispevka

Vidim, da se še vedno vsi pogovarjati o krožcih in trikotnikih :D.

 

A res noben Elden ringa ne igra na tipkovnico in miš?

 

Js sem zdej spucal še Weeping peninsulo, ampak vitezi v Stormveilu so še vedno jeba :blink:. Sem prešaltal s sekire na katano, ampak so smithing stoni res tko redki, da je sam +1 ... pa itak nimam pojma, ker weapon bi izbral, več jih pa težko probam zaradi tok omejenih možnosti nadgradnje.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka
Skunko reče pred 19 minutami:

Vidim, da se še vedno vsi pogovarjati o krožcih in trikotnikih :D.

 

A res noben Elden ringa ne igra na tipkovnico in miš?

 

Js sem zdej spucal še Weeping peninsulo, ampak vitezi v Stormveilu so še vedno jeba :blink:. Sem prešaltal s sekire na katano, ampak so smithing stoni res tko redki, da je sam +1 ... pa itak nimam pojma, ker weapon bi izbral, več jih pa težko probam zaradi tok omejenih možnosti nadgradnje.

Limgrave - Agheel lake, dungeon na severu jezera, idi in poberi smithing stones.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...