Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Rolajo krediti...:avadodo::worship::ododava:

 

Gladko moj letošnji GOTY. Igra brez ene same pomanjkljivosti. Grafika, art, karakterji in njihov VO, glazba, combat, zgodba, prezentacija vse to in še kaj je best in class in res neverjetno kako ima Sony 2 top of the top studia v svoji lasti. Ni težko bit fanboy takih iger. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

Rolajo krediti...:avadodo::worship::ododava:

 

Gladko moj letošnji GOTY. Igra brez ene same pomanjkljivosti. Grafika, art, karakterji in njihov VO, glazba, combat, zgodba, prezentacija vse to in še kaj je best in class in res neverjetno kako ima Sony 2 top of the top studia v svoji lasti. Ni težko bit fanboy takih iger. 

Koliko ur si imel?

Špil je res čista uživancija.

Povezava do prispevka

Peezda kaj je z mano, da ga ne morem tak tripat :/. Dialogi so mi smesni ker so cist amerikanizirani..in mi ubija vibe. Moti me da ne morem niti za milimeter skocit nikamor ce ni skriptano. Nic svobode….uganke so do zdaj vse iste…vrzi sekiro tja potegni to skoci prek. 
 

Hjee da bi pol za novi del..naredli ploscado dobri stari stil..majkoBoze

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 minutami:

Kako si ti nekaj let lahko bil praktično streamer po poklicu s tem netom? :D

Ma za te art streame ne rabiš ne vem kakega uploada. Srednja žalost bitrate in 20 fps. Boljša povezava je potrebna za igre, še posebej če furaš 4k@60.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 4 minutami:

Peezda kaj je z mano, da ga ne morem tak tripat :/. Dialogi so mi smesni ker so cist amerikanizirani..in mi ubija vibe. Moti me da ne morem niti za milimeter skocit nikamor ce ni skriptano. Nic svobode….uganke so do zdaj vse iste…vrzi sekiro tja potegni to skoci prek. 
 

Hjee da bi pol za novi del..naredli ploscado dobri stari stil..majkoBoze

 

tomazek reče Pravkar:

Meni tudi gre par stvari že na jetra... Ampak se vedno zelo fini špil all in all... 

Stari zagrenjeni prdci. :D

Jaz se počutim kot otrok za Božič.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Rolajo krediti...:avadodo::worship::ododava:

 

Gladko moj letošnji GOTY. Igra brez ene same pomanjkljivosti. Grafika, art, karakterji in njihov VO, glazba, combat, zgodba, prezentacija vse to in še kaj je best in class in res neverjetno kako ima Sony 2 top of the top studia v svoji lasti. Ni težko bit fanboy takih iger. 

 

POZOR: Očiten fishing poskus! Nekdo je shekal Gatsutu account, ker kokr njega poznam ne bi nikoli odstopil GOTY od Elden Ringa :D 

 

Kak pa si ti tak hitro končal, a nisi bil še včeraj v V___heimu? o.O

 

Kolko ur fyi? 

 

Jaz sem ugotovil kako brez spoilanja rečem približno kje sem... po upgrejdu armorja/orožij, ker materiali sledijo story progression. Jaz sem tam, ko ti vse živo dropa materiale za rank4 in počasi že za 5. Glede na to, da je 9 rankov, sklepam, da je to nekaj čez polovico.

Povezava do prispevka

V glavnem malo sem razocaran nad koncem.. mislim glede zgodbe.

 

Jaz bi ji dal 89 sam moram fat 90 zaradi produkcije. Sam niti promila vec

 

V glavbem ni to goty boljse od ED, nisans

 

Jebiga produkcija je pac huda, liki in to kot ste ugotovili.. sam zal konec imo ni na nivoju, ni slabo itak sam krneki pac

 

V glavnem ko sem bil nahaypan prvi dan in pol, uno ko kekit in gatsu ok.. ma pol sem se spomnil, da sem stari prdec in da more of the same dont impress me anymore.. 

 

Pa ta karekterizacija likov za te nove softic generacije.. un posledicno zgodba... nini.. lahko bi bilo dosti vec sam ne znajo.. ceprav je blo neki svetlih trenutkov.. sam prevec pocukrano.. ni neke drame jebo jih.. to ni lajf

 

Da ne govorim luknje v zgodbi ipd..

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz sicer še nisem obrnil (po moje sem nekje pred polovico še) in lahko rečem, da je igra res fajna in seveda ocena okrog 90. Ampak bom se za GOTY odločil vseeno za ER, ker sem ga lahko igral par dni skup po 8 ur (ali kak dan celo več) dnevno vse do končnih cca. 240 ur. GoW pa full uživam, ampak mi potem večkrat zanimanje upade. Tak, da ponavadi po kakih 2 urah, ko par krat zapored crknem, kar ugasnem in mi par ur ni do igranja. No, kasneje spet uživam, ko se vrnem. Ne morem pa maratona vsekat kot sem ga v ER komot.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

POZOR: Očiten fishing poskus! Nekdo je shekal Gatsutu account, ker kokr njega poznam ne bi nikoli odstopil GOTY od Elden Ringa :D 

 

Kak pa si ti tak hitro končal, a nisi bil še včeraj v V___heimu? o.O

 

Kolko ur fyi? 

 

Jaz sem ugotovil kako brez spoilanja rečem približno kje sem... po upgrejdu armorja/orožij, ker materiali sledijo story progression. Jaz sem tam, ko ti vse živo dropa materiale za rank4 in počasi že za 5. Glede na to, da je 9 rankov, sklepam, da je to nekaj čez polovico.

 

Nisem bil prvič tam ;) 

 

58 ur za platino. Vse spucal na hard razen zadnjega berserkerja in še eno čist na koncu na normal pa zadnje arene res niso fun tko da sem dal na story ter jih spucal na hitro.

 

 

 

Crasha nobenga. Bugi pa edino Atreus se mi je 2x zgubu na eni lokaciji in sem moral it do kovača/portala da se je nazaj pojavu. Ter par minornih grafičnih glitchev. Igral sem na unlocked performance ki laufa gladko ko puter. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

58 ur? Norc :D Svaka čast.

 

Jaz sem šele danes malo dlje kot par urc uspel igrat, pa drugi teden bo tudi bolj šiht kot Ragnarok, ampak se mi ne mudi, ker tak bo treba čakat spet 4-5 let za nekaj novega. 

 

Moram priznat, da jim je uspelo combat konkretno izboljšat, sploh enemy veriety ter število raznolikih bossov in minibossov. Skoraj vsi novi mobi so načeloma konkretno nadležni in niso mačji kašelj. Res uživam.

 

Aja, pa propse puzzlom oz. ideje zanje, tudi korak naprej napram GoW 2018.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Moram priznat, da jim je uspelo combat konkretno izboljšat, sploh enemy veriety ter število raznolikih bossov in minibossov. Skoraj vsi novi mobi so načeloma konkretno nadležni in niso mačji kašelj. Res uživam.

+osem milijonov

Men je fajt neki najboljšega ever. :avadodo:

Povezava do prispevka

Ma ja to ni nic kaj takega, samo mores igrat in spat in vmes kaj pojest in imas 14 ur na dan lagano. Skratka no life par dni, tednov..

 

Noro je, ko je prisel destiny dlc  in 2 tedna samo jes in spis in smrdis, ker se ne tusiras.. in pol pogledas med kolege in itak imas najvecji level itak in pol isces kje je biturugi in valda tip  ima kot zmeraj 10 levelov vec kot ti in se more hodit delat 🤣🤣🤣 to je noro

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pa to ste brez punc, familje ali/in otrok? Da ne omenim služb, šolanja, športa, karkoli…Matr še pes rabi več pozornosti :)

 

Meni če uspe urco in pol stisnit polno zvečer je kar dosežek. 
Pa to prav rabiš kondicijo, ko se sam doma..pa mislim, kako bom nažigal cen dan, ma ne zdržim več kot 3 ure. Pa če pride witcher 4 ali nov hal life :D

 

 

Povezava do prispevka

Majhen otrok je še največji deal breaker, kolikor vidim pri kolegih, ostalo se vse da sfurat, če se potrudiš. Komot delaš bajto, imaš službo, normalnega partnerja, hišne ljubljenčke, športne hobije... in si še vedno najdeš 1-2 uri za sweet gayming pred spanjem dobesedno vsak večer (itak pa niti približno ni tok dobrih špilov). Pa še bolj brutal dozo za čez vikdend, če ga vreme gnoji. Samo pač ne moreš imeti še ne vem kok drugih couch hobijev tipa da pogledaš še vse serije in filme zraven pa ne vem kok knjig prebereš :D Tko da proper SP gamer si ful komot IMO

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Majhen otrok je še največji deal breaker, kolikor vidim pri kolegih, ostalo se vse da sfurat, če se potrudiš. Komot delaš bajto, imaš službo, normalnega partnerja, hišne ljubljenčke, športne hobije... in si še vedno najdeš 1-2 uri za sweet gayming pred spanjem dobesedno vsak večer (itak pa niti približno ni tok dobrih špilov). Pa še bolj brutal dozo za čez vikdend, če ga vreme gnoji. Samo pač ne moreš imeti še ne vem kok drugih couch hobijev tipa da pogledaš še vse serije in filme zraven pa ne vem kok knjig prebereš :D Tko da proper SP gamer si ful komot IMO

 

Ja eno do dve uri gre nekako, se povsem strinjam. A tam zgoraj je bilo govora o 14 urah na dan, par dni zapored :blink: To pa me šokira. Ampak ok, če si samec, brez obveznosti s svojim brlogom, zakaj pa res ne haha. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...