Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Ravno koncujem PoE2 po mal daljsem hiatusu, igram z turn based combatom. Iskreno meni veliko bolj vsec sistem (se posebi ker igram na PS5) veliko bolj pregledno in na soh quality if life improvement glede na PoE1. fajti ne trajajo veliko dlje, pa tud ni to nek Icewind Dale kjer se vec al manj fajtas. 

 

Sam game mi je veliko bolj vsec kot prvi, glih zarad combat sistema, plus carsko je plut naokol in poslusat sea shanties.

 

Skoda ker se je spil tako slabo prodajal, res bi blo lepo met tretji del. 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 19 minutami:

Ne vidim ravno smisla, da kramo nosim nazaj in premetavam na unega modela, ki sedi pod stopnicami. Pod drugi strani pa ne bi ravno stran metal stvari, da ne izpuhti kaj pomembnega.

 

V DeS nimaš druge kot da to počneš. Vsakič ko greš v Nexus pejt do njega in mu daj vse kamne za upgrejde ker ti so najtežji. Pa ta boljše healing iteme tud. Ta igra ima pač poleg Equip burdna še Item burden in zelo hitro ne boš mogel več nič pobrat potleh.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kaj mi je zdej delal Smelter Demon eno faking uro lol.

Enostavno mi ni ratalo dodgeat določenih udarcev. Pa vedno znova sem moral mimo tropa vitezov z lokostrelsko podporo. Vsakič, ko sem prišel do njega sem mu pustil novih 15k soulsov. Ko sem ga po ene 15 poskusih nabil sem imel v žepu 250k.

Res čudno, da sem se tako jebal, ker sploh nima nekega raznolikega ali zajebanega moveseta. Krneki. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Kaj mi je zdej delal Smelter Demon eno faking uro lol.

Enostavno mi ni ratalo dodgeat določenih udarcev. Pa vedno znova sem moral mimo tropa vitezov z lokostrelsko podporo. Vsakič, ko sem prišel do njega sem mu pustil novih 15k soulsov. Ko sem ga po ene 15 poskusih nabil sem imel v žepu 250k.

Res čudno, da sem se tako jebal, ker sploh nima nekega raznolikega ali zajebanega moveseta. Krneki. :D

No. Zdaj pa se vrni nazaj v sobo in te čaka tvoj zvesti prijatelj za še en fajt.  Mogoče bo treba pri ognju zaspat kitico prej.  Ta ti vsaj da dobro darilo. :lol: 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Kaj mi je zdej delal Smelter Demon eno faking uro lol.

Enostavno mi ni ratalo dodgeat določenih udarcev. Pa vedno znova sem moral mimo tropa vitezov z lokostrelsko podporo. Vsakič, ko sem prišel do njega sem mu pustil novih 15k soulsov. Ko sem ga po ene 15 poskusih nabil sem imel v žepu 250k.

Res čudno, da sem se tako jebal, ker sploh nima nekega raznolikega ali zajebanega moveseta. Krneki. :D

O ja, ta mi je bil najtežji boss v igri, se ga še kako dobro spomnim.

Povezava do prispevka
Majek reče Pravkar:

No. Zdaj pa se vrni nazaj v sobo in te čaka tvoj zvesti prijatelj za še en fajt.  Mogoče bo treba pri ognju zaspat kitico prej.  Ta ti vsaj da dobro darilo. :lol: 

Ja ja, sem ga že odlomu. Škoda, da poleg več lajfa nima tudi kej izboljšanega moveseta, k pol ko enkrat nadrkaš parryje je res prelahko.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Ja ja, sem ga že odlomu. Škoda, da poleg več lajfa nima tudi kej izboljšanega moveseta, k pol ko enkrat nadrkaš parryje je res prelahko.

Saj obstaja samo zato, da se folk uči Parry. :D No mogoče prvič, je še damage check.  Enivej. Carry on.

 

edit: Oziroma. A imaš slučajno Heavy Iron Key v inventarju? 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 18 urami:

@ke_kit no ko boš imel Heavy Iron Key boš lahko tu naprej od Old King Primal bonfirea lahko vstopil v enega izmed 3 DLCjev. 

Sem našel. Fak, kako zajeban je DLC. :D

Mukoma mi je ratalo priti do drugega bonfireja. Res fenomenalno okolje s tistimi stolpi in ogromnimi ketnami. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ja kolikor sem slišal so DLCji prav fajn dvignili težavnost v DS2. Sam jih takrat nisem igral, letos ko sem se zraven spravljal  pa so me  druge igre premamile. Tako da uživaj.  Čeprav boš pomoje na koncu tako overlevelan, da bo ves ostal content piss easy. Ampak tako pač je v Dark Souls. :lol: 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sem pol raje šel drugam. Sicer mi je občutek nemoči in višja težavnost ful kul, sam se bojim, da če grem tukaj dalje, bo vse ostalo v main game pol res ful preveč walk in the park. Zdaj sem v Shaded Woods. Šel sem mimo Shrine of Winter (kar sklepam, da je vhod v drug DLC) in prišel do nekega gradu pred katerim sem srečal dečvo, ki te level upa v Majuli. Tam nimam prehoda, tko da grem nazaj v gozd pregledat ostale poti. 100% fun. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

Sem pol raje šel drugam. Sicer mi je občutek nemoči in višja težavnost ful kul, sam se bojim, da če grem tukaj dalje, bo vse ostalo v main game pol res ful preveč walk in the park. Zdaj sem v Shaded Woods. Šel sem mimo Shrine of Winter (kar sklepam, da je vhod v drug DLC) in prišel do nekega gradu pred katerim sem srečal dečvo, ki te level upa v Majuli. Tam nimam prehoda, tko da grem nazaj v gozd pregledat ostale poti. 100% fun. :D

Shrine of winter ni drugi dlc 

Un grad bo se pocakal bos sel kasneje v njega

Mas v gozdu novo pot..pazi se megle :P

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Sem pol raje šel drugam. Sicer mi je občutek nemoči in višja težavnost ful kul, sam se bojim, da če grem tukaj dalje, bo vse ostalo v main game pol res ful preveč walk in the park. Zdaj sem v Shaded Woods. Šel sem mimo Shrine of Winter (kar sklepam, da je vhod v drug DLC) in prišel do nekega gradu pred katerim sem srečal dečvo, ki te level upa v Majuli. Tam nimam prehoda, tko da grem nazaj v gozd pregledat ostale poti. 100% fun. :D

Če hočeš v drugi DLC moraš it v Luknjo. Saj zdaj bi moral imet tipa, ki mu plačaš za lestve tam, če si ga našel v Earthen Peak. Tako ni potrebno nič več skakat.  In ene stvari tam doli so čisto skill check encounterji, tako da bi res moral it tja.

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zadnjic sem vam reku, da nadaljujem z Uncharted 3, kar pa je bla laz. Spilam Spelunky, kjer precej umiram, in malo za sprostitev Steep. Bolj ne igram ubijevih spilov in se pocutim kr mal napadenega, na vsakem ovinku hocejo, da nekej kupim. Smradi.

 

Se opravicujem za nenamerno laz.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Jaz tudi mal razmišljam, da bi nekaj zimskega šel špilat, sam Steep ne morem, ker me mikrotransakcije preveč odbijajo

 

Meni je kul prosto furanje po veliki gori, ceprav je iskreno tezko locit med sabo razlicna obmocja (pac sneg in skale), pa se izzivi so samo parih vrst in hitro dojadijo. Za vsake tolk par fur bo kul, vec pa niti ne pricakujem (nekako tako kot burnout paradise).

Povezava do prispevka

Po pravljičnem prvem Oriju mi je zapasalo nekaj bolj pravomoškega - Life is Strange: True Colors.

 

Zaenkrat zelo na nivoju nov LiS, a obenem točno to - špil, ki se ful močno oz. kar malo ziheraško zgleduje po prvih dveh delih (LiS 1 in njegov prequel Before the Storm) in bo v prvi vrsti všeč tistim, ki sta jim bila kul omenjena predhodnika. Spet majhno mestece, spet v glavni vlogi rahlo awkward social outcast punca z nadnaravno močjo (tokrat branje čustev in spominov drugih), spet 'zen' glasbeni momenti, kjer svira indie muzika z zasanjanim ženskim vokalom, spet neka super kul in hot poslušam-prej-omenjen-indie-rock-in-vrtim-muziko-na-lokalnem-radiju frendica (ki je očiten nadomestek za Chloe) itd.

 

Ni pa špil bil vsaj v teh začetnih urah kaj zelo očitno woke, tako da (čeprav je v glavni vloga punca azijskega porekla rahlo močnejše postave) očitno ne bo triggeriral enega dela fandoma, ki je iz tega razloga (med drugim) raztrgal LiS 2. Čeprav mi je nabor likov zaenkrat vseeno malo hecen, ker bi v nekem malem rudarskem mestecu v zakotnem predelu Kolorada pričakoval ful več odkritih loud & proud republikancev z MAGA nalepkami na pickupih :D Tu imaš pa en kup nekih ful odprtih in liberalnih ljudi (belcev in nebelcev), ki mi delujejo, kot da so uleteli iz ene umetniške četrti kakega velemesta - mal dvomim, da povprečen small mining town v Koloradu tko zgleda...

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Raz: ha, jaz sem ravno včeraj začel igrati LiS: True Colors. Zelo se strinjam s tem, kar si zapisal. Je pa tako, da do sedaj nisem še nekaj daleč v zgodbi. V bistvu sem še čisto na začetku (dobil "job" v gostilnici in ga uspešno opravil). Danes pa nadaljujem. Upam, da se zgodba čimprej razvije.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...