Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Hattori reče pred 4 urami:

Jim se ni nič zlagal, če preberete natančno je govoril o launch naslovih, da dobijo free ps5 različico... Drugače pa, meni se zdi povsem logično, ker drugače bi vsi kupili ps4 različico, ki bo 10 eur/usd cenejša... Pač ista situacija kot pri GoT in to bo očitno praksa. 

Navedek

While it wasn’t mentioned in Sony’s official announcement, developers of certain games later confirmed that PS5 exclusives like “Horizon: Forbidden West” and “Spider-Man: Miles Morales” aren’t exclusive at all. They’re both releasing PS4 versions, which may irritate a few Sony fans who took to heart Sony’s commitment to “next gen” development. The belief is that developing games across generations stifles creativity, and hampers the technological ambitions of the game, since it has to cater to an audience with less powerful machines.

 

“No one should be disappointed,” Ryan said. “The PS5 versions of those games are built from the ground up to take advantage of the PS5 feature set, and we have an upgrade path for PS4 users to get the PS5 versions for free. It’s about people having choice. I’m really quite pleased about the situation.”

The Washington Post (16.09.2020)

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Galko reče pred 10 urami:

Da mi daš jajčka v terilnik za orehe, dvakrat nežno stisneš da dobiš pozornost nato pa vprašaš, ali gledam random HZD 1 ali HZD 2 gife, jebem ti dunajske dečke da bi zašvical ko konj :D 

 

Hudič je v podrobnostih. :)

Jaz bi hotel samo da je večji svet, kjer ni stroja na vsakem koraku - tista kompresiranost v enki mi je nekako bila najbolj moteča stvar igre... 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Da mi daš jajčka v terilnik za orehe, dvakrat nežno stisneš da dobiš pozornost nato pa vprašaš, ali gledam random HZD 1 ali HZD 2 gife, jebem ti dunajske dečke da bi zašvical ko konj :D 

 

Priporočam da še enkrat zalaufaš HZD1 da ti malo osveži spomin. Tud jaz sem bil ob prvi gameplay predstavitvi pod vtisom da ni neke velike razlike. Pol sem šel pa še enkrat igrat HZD in ugotovil da je moj spomin za en drek. Predvsem so pa konkretno izboljšali animacije.

Povezava do prispevka

@Stipe2 Ya, jaz tudi ya. Meni je bilo tudi sicer ful všeč pri HZD, da ni bil tako nasran svet z milijonom brezveznih questov tako kot je v npr. Spiderman ali Ghost of Tsushima in da je bil po spominu bolj "prazen" svet. Isto mi je super špil zaradi podobnih razlogov RDR 2 ali Najbolj overrated in lažnjivo ocenjen špil vseh časov lp ,Stipe2, Zelda BOTW :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...