Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

g. Profesor reče pred 5 minutami:

katera druga pa je lohk se, kakor tole zgleda res ogabno, in nisem se igral


Cikal sem bolj na casual igralce in predvsem najstnike, ki bodo nabavli, ker je pač nek "nov" FPS. Poleg tega so RGB ledice dandanes več kot popularne v gejmingu.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 49 minutami:

dvomim da so tok popularne kot jih forsirajo,  še na faking ram sticke


Saj vem. Ampak pusti ti mulčad in random yatuberje, ki palijo na to. Jaz vedno vse, kar sveti izklopim ali pa vsaj konkretno prilagodim minimalističnim željam. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Nimam pojma. Itak ne vidim kljub steklu, ker je stranica ob zidu.


Tako kot DaPubec, ki ima stekleno stranico in mu je prvih nekaj dni sicer še bilo zanimivo, Še grafično je nekaj časa čekiral fizično vizualno, koliko se greje. :) Meni je pa samo smešno vse to. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:


Tako kot DaPubec, ki ima stekleno stranico in mu je prvih nekaj dni sicer še bilo zanimivo, Še grafično je nekaj časa čekiral fizično vizualno, koliko se greje. :) Meni je pa samo smešno vse to. 

 

Mah. Saj mogoče v kakem clean setupu zgleda ok. Jaz nimam ne prostora ne volje za to. Edina postavitev, ki mi gre je taka, da je kista na levi strani proti steni. Je pa svetleč ventilator in rami. Nisem pa jih videl že pol leta kako zgledajo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

 

Mah. Saj mogoče v kakem clean setupu zgleda ok. Jaz nimam ne prostora ne volje za to. Edina postavitev, ki mi gre je taka, da je kista na levi strani proti steni. Je pa svetleč ventilator in rami. Nisem pa jih videl že pol leta kako zgledajo. 


Ma, kdo bo gledal v kišto (razen za kak yatube video) kako mu ledice svetijo. Meni je to res no-go.
edit: DaPubec ima sicer spredaj 2 svetleča ventilatorja, ampak na srečo res minimalno svetita v blagem modrem odtenku. Ravno toliko, da se malce opazi v temi, kar je zaenkrat OK.:)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:


Tako kot DaPubec, ki ima stekleno stranico in mu je prvih nekaj dni sicer še bilo zanimivo, Še grafično je nekaj časa čekiral fizično vizualno, koliko se greje. :) Meni je pa samo smešno vse to. 

Eh to sm tut jz delal v OŠ, skos čekiral temperature pa navijal pa nevem kaj. Stavim da če bi bil zdele 15 let star bi palil na to rgb sranje k muha na drek :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 urami:

Eh to sm tut jz delal v OŠ, skos čekiral temperature pa navijal pa nevem kaj. Stavim da če bi bil zdele 15 let star bi palil na to rgb sranje k muha na drek


Jaz tudi, ampak bolj v srednji šoli (v OŠ sem imel še Spectruma in tam ni bilo kaj dosti za navijat :) ). Pa vsake toliko nova grafična oz. 3D pospeševalnik, menjave hardwera na splošno (kolega nekaj menjal in dal meni, da sem si vgradil itd.)... pa vsak mesec obvezno neki novi driverji ... Pestro je bilo. Res pestro.
Temperature seveda tudi čekirat vsakih pet minut, predvsem zaradi navijanja. Dandanes pa recimo sploh ne vem, kdaj sem nazadnje kaj preveril glede stopinj v kompu. :) 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 2 urama:

Če mislijo to ufurati v igro, kot dela to Sony v TLOU, ko ima vsaka dnevna sony tv, ps3 pa še tamal psp me ne bi motilo preveč.

Sam nej bo igra cenejša (lol nau) jebo jih

Product placement bi bil kul,  sm ze razmisljal kok so tudi razni EA kravatarji neumni, v apexu mas po celi mapi reklamne panoje ki reklamirajo zmisljotine

Dj to pac da lah firme zakupjo pa reklamirajo ne pa da kasiras 20€ na gun skin.

 

Sam potem so tle debili ki to kupujejo tko da prav je da jih oropajo vsakega centa.

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 5. 7. 2021 at 6:33:

Eh to sm tut jz delal v OŠ, skos čekiral temperature pa navijal pa nevem kaj. Stavim da če bi bil zdele 15 let star bi palil na to rgb sranje k muha na drek :D

 

Imam zaradi klincevih ledic vse polepljeno s crnim elektricnim trakom ker fuck me kdorkoli jih daje v taksno ali drugacno elektroniko poskrbi, da se vse tako sveti da niti ne rabis luci imeti ponoci.

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 30 minutami:

 

Imam zaradi klincevih ledic vse polepljeno s crnim elektricnim trakom ker fuck me kdorkoli jih daje v taksno ali drugacno elektroniko poskrbi, da se vse tako sveti da niti ne rabis luci imeti ponoci.

Jz sm mel ene zvočnike na TV vezane k so meli power ledico v modri barvi in prisežem da je bla bolj svetla kot sonce. In ker so bli shit tier zvočniki so valda bli notr vsi zalimani da nism mogu disconnectat ledice, karkoli sm čez prelimal je blo al ogabno al pa pretanko, tko da sm pol notr zvrtal luknjo in jo uničil, win.

Povezava do prispevka

 

PS5 verzija je live ! 

Zastonj za PS+ naročnike.

 

Igra je drugače zelo dobra in se je že takrat ob izidu lahko kosala z ostalimi AAA naslovi. Tak srednjeveški TLOU feel ma :)

Priporočam !

 

Edit: Nastavitev chromatic aberration priporočam na low. Default/normal čist preveč popači sliko.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 minutami:

Tega nisem igral, mi pa je youtube dal reklamo za igrico, ki zgleda še bolj carsko 

 

image.thumb.png.9553877d1b71346eb217115acdb5b3d1.png

 

fuck tole je pa verjetno najbolj fotorealističen prikaz kako izgleda rutinski pregled celice v zaporu, od ženske paznice v hotkah in dekolteju do kaznjenca s 40 cm nožem za hrbtom  :D :avadodo: :avadodo: 

 

Become a legend praviš, bo treba LRG popingat

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...