Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Aja, še nekdo drug na tem svetu ima podobno mnenje kot jaz glede specifične igre. Ziher je to ista oseba :rofl:

 

Smešno mi je sicer da ti je tolko pomembno in imaš tolko časa preživet na random slovenskem forumu da greš pregledovat temo iz MAJA in primerjaš poste z mojimi.

 

Pravi mn3njalniški detektiv hahah

 

Ne vem kakšne drame ste mel tukaj gor ampak model očitno živi rent free v vaših glavah :rofl:

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 4 minutami:

Aja, še nekdo drug na tem svetu ima podobno mnenje kot jaz glede specifične igre. Ziher je to ista oseba :rofl:

 

Smešno mi je sicer da ti je tolko pomembno in imaš tolko časa preživet na random slovenskem forumu da greš pregledovat temo iz MAJA in primerjaš poste z mojimi.

 

Pravi mn3njalniški detektiv hahah

 

Ne vem kakšne drame ste mel tukaj gor ampak model očitno živi rent free v vaših glavah :rofl:

Thereisnoneed.gif

Povezava do prispevka

:wub:

 

Galaksija reče pred 10 minutami:

Smešno mi je sicer da ti je tolko pomembno in imaš tolko časa preživet na random slovenskem forumu da greš pregledovat temo iz MAJA in primerjaš poste z mojimi.

 

Pravi mn3njalniški detektiv hahah

 

"išči" -> "teme" -> "samo naslov" -> "witcher"

 

dobesedno na prvi strani

 

izgubljen čas vs static reakcija: worth it

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Witcher 3 DLC Inspired by Netflix Show Arriving This Year

New The Witcher 3 DLC inspired by the live-action Netflix show is arriving for free on PC, PlayStation, and Xbox later in 2021.

 

https://techraptor.net/gaming/news/witcher-3-dlc-inspired-by-netflix-show-arriving-this-year

 

Svašta :D Nov DLC 6 let po izidu... CD Project si očitno hoče kupit malo plus pik pri folku hehe

Povezava do prispevka

Noro! Kupil sem oba DLCja, kupil sem GOTY, dobil dvakrat GOTY4free pa nisem niti 1x povohal dodatkov :wacko:

Drugače pa po drugem ogledu prve sezone nisem več neki navdušen nad serijo. Se mi zdi, da je Witcher serija, ki ji ne sede 90s feel TV show ala Xena&Hercules

Povezava do prispevka

Jaz bi rajši da vse svoje zaposlene nagonijo kucat popravke za CP2077 za PS5, ma dobr, jih razumem, hype okrog witcherja je zaradi nadaljevanke res izjemen.

 

Meni tudi ni serija neki baš. Mislim da sem pogledal ene 5 delov pol pa vse skupi pobrisal, nimam cajta za neko srednjo toplo seriji, rajši shitpostam po forumu.

Povezava do prispevka

Drugače CDPR ne dela na "next-gen" verziji Witcherja ampak Saber Interactive. Isti modeli, ki so portali špil na Switcha.

 

Na promo sliki piše "Extra items inspited by the Netflix series". Tak, da možno da bo to to od novega DLCja.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

nimam cajta za neko srednjo toplo seriji, rajši shitpostam po forumu.

Tole! Rajši berem od Galka mn3 objave k pa gledam witcherja iz netflixa
 

Tijuana reče pred 6 urami:

 

Na promo sliki piše "Extra items inspited by the Netflix series". Tak, da možno da bo to to od novega DLCja.

Yen bodo zamenjali za Sanelo iz Tuša pa Triss iz Žabjeka

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 minutami:

A ni serija pač začetek Witcher univerzuma (prva in druga knjiga), torej celo pred dogodki iz W1 igre ?

W1 špil se dogaja nekje 5 let po zadnji knjigi.

 

Serija pa je po prvih dveh knjigah (The Last Wish in Sword of Destiny). Kar se mene tiče sm mel res zelo nizka pričakovanja za serijo in na koncu mi je bila kar huda. Tudi Henry Cavill sm mel dvome. A na koncu mi je bil dobra izbira.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 28 minutami:

A ni serija pač začetek Witcher univerzuma (prva in druga knjiga), torej celo pred dogodki iz W1 igre ?

serija s knjigami nima zveze niti 30%. EDIT: ok, okvirno nekako sledi zgodbi, zeloooooo okvirno.Netflix je od Sapkowskega dobil avtorske pravice za ekranizacijo nejverjetneje zato, ker je pisteljev sin bolehal za rakom in je pač človek potreboval ves denar do katerega je lahko prišel za zdravljenje. Žal je bilo neuspešno. Neflix je želel le pridobiti zvenečo mednarodno franšizo v roke, da bi lahko pokril fantasy segment, ki je postal naenkrat "in" zahvaljujoč Igri Prestolov. Potem so delanje serije dali v roke ženski, ki je poročena z enim od budžovanov v Netflixu. Baba je seveda kalifornijski woke liberal in po mojem niti ni prebrala kompletne sage ampak jo je dala v roke svojim scenaristom skupaj s kupčkom direktiv o temu kaj od njih pričakuje. Rezultat je škropucalo za ghetto publiko, ki nima veliko skupnega s knjigami. Seveda v seriji dobimo npr afriške vilince in razne kitajce (kar je v bistvu še najmanjši problem). Sapkowski je depresiven zaradi smrti sina, poln denarja, in se nikjer ne prikaže ter nič ne komentira (domnevam, da tudi ne sme po pogodbi)

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Ja tud jaz nekako dvomim da je nek hardcore slovanski zajeban starec ful vesel, da so mu življensko delo spremenili v neko napol komedijo napol pg 13 akcijo in mu politično korektno pobarvali še polovico likov :D

 

Ne vem no, jaz sem iz igric dobil zelo specifičen vibe, kaj pričakujem od Witcherja. Verjetno tudi slednje ni enako kot je "pravoverni" witcher iz knjig, ma vseeno, pač sem imel določena pričakovanja. Ki jih neka zelo razvlečena najstniška akcijska komedija z B-level scenarijem res ful ni dosegla, no. Preprosto mi je špil tok boljši in tok bolj zanimiv, da težko gledam.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...