Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 1 minuto:

Men je drgač najboljši gaming experience do sedaj switch z detached joyconoma, zleknjen v kavču z vsako roko na eni strani telesa in nabijat BOTW. Dobesedno zen.

Točno to in zelo underrated kontrolna shema. Je tudi za roke dobra, ker ti ne sili v en prednastavljen položaj, ampak lahko res prosto izbereš, kaj ti sede 

Povezava do prispevka

Eh,, jaz sem v štartu zraven Switcha nabavil tudi to igro (1-2-Switch), čeprav je bila konkretno (pre)draga. To bi kupci konzole morali dejansko dobiti zraven priloženo free.

Par dni je bilo sicer vseeno zabavno, potem pa je bila samo še za prah nabirat. Še najrajši smo igrali tisti strelski duel (Quick draw, če se ne motim). 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 20 urami:

Men je drgač najboljši gaming experience do sedaj switch z detached joyconoma, zleknjen v kavču z vsako roko na eni strani telesa in nabijat BOTW. Dobesedno zen.

Sure, Mario in BOTW sta z detached joyconoma čist uživantska, ko igraš Mario Kart (kar je večinoma najmanj v dvoje), je pa meni z basketaš dlanmi ekstremno neprijetno in je zato kontroler prou majka. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Sure, Mario in BOTW sta z detached joyconoma čist uživantska, ko igraš Mario Kart (kar je večinoma najmanj v dvoje), je pa meni z basketaš dlanmi ekstremno neprijetno in je zato kontroler prou majka. 

Jz sm mario kart vecinoma igral handheld ampak gladko velja isto kot za botw - ful mi ke blo carsko lezat pa ownat noobe z rokami ob telesu :D Pa nimam ravno majhnih rok. 

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 7 urami:

Vidim, da so pri nasih trgovcih cene za OLED-a kar poskocile, recimo pri BB-ju iz 369€, kolikor sem jaz dal ko sem ga prednarocil na 449€, pri Mimovrste je pa 399€.

 

https://www.bigbang.si/nintendo-switch-oled-model-bela-igralna-konzola-izdelek-276242/

450 € za switcha lmao

Povezava do prispevka

Slab teden še pa bo končno switch pri TV-ju, kjer si zasluži :D. Skrivam ga že od 15. oktobra.


Sem nabavil sineku še zraven mario maker 2 in mario superstars. Sanja ta mario maker že več let.

 

2 takšna pa še naslednji mesec + nba22 :)  https://www.amazon.de/-/en/ECCHTPOOWER-Wireless-Controller-Bluetooth-Vibration-black/dp/B091XTB7YN/ref=sr_1_4?keywords=pro+controller&qid=1639735266&sr=8-4

 

Če kdo prodaja kakšen špil, naj mi javi.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 41 minutami:

 

Dejansko raje neham igrat igrce ko da dam za to sranje od konzole 450€ lol.

 

Ta forum je res en velik lol. Swith je kurac, beast je kurac, vse igrice na obeh sistemih so kurac, playstation in njegove igrice je pa vse perfektno, ne glede na to kakšno sranje Sony izda :rofl:

Povezava do prispevka

Mah, niti ni tako brutalna. Tole je Fegič in a nutshell. Takih bipolarnih gluposti je na pretek lol.

Saj si ti prvi ugotovil, da vedno pljuva po vsem kar ne pozna. Pol nabavi in iznenada postane najboljša stvar na svetu. :D

Predpogoj je seveda, da se soforumaši ne strinjajo.

 

#contrarian

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...