Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 minutami:

Čemu to v oklepaju? A se ne strinjaš, da bi tako bilo tudi prav?


V oklepaj sem dal čisto brezveze, ker sem edital. Valda da bi bilo prav, da bi se o tem javno govorilo. Ne pa, da je bil priden, pošten in res prijateljski prijatelj nekaj zatiran zaradi barve kože in so ga poveljniki v SLO vojski dobesedno zafrkavali v glavo. Klicali cigo in kaj vem kaj vse.  Samo takrat še ni bilo teh novičarskih spletnih strani a'la 24ur itd. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Njega je uničil thread v Mali oglasi, never forget 

 

Sem pa pol slišal zgodbe, da sploh ni bil tak nice model, kot je deloval na prvi pogled. Vučko3 (??) mi je o tem razlagal, če se prav spomnim

Malo po tem ko je tukaj zapustil se je tudi na FB grupi Nintendo Slovenija skregal s co-admini grupe in sta s svojo spisala nek post ter protestno zapustila skupina. 

 

Nisem ga nekaj poznal ampak iz FB grupe se ga spomnim, da je bil kr toksičen v komentarjih.

Povezava do prispevka

Btw, jaz sem res ponosen da se mi je čefurska legenda Magnifico osebno podpisal na ovitek CDja.

691890529_efur.thumb.jpeg.4a3ef00820cf820dc38f3d2af1950ef1.jpeg

Edino ta neki svetleči srebrni flumaster je imel res za en kurac. Se pa v živo vseeno lepo vidi. Čisto nekaj drugega kot na tej fotki.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Tudi Maratonec je bil član, če se kdo spomni tega legendarnega Konzolaša, ne vem, če je še aktiven tukaj


Maratonca se spomnim. Ker jaz sem itak začel na forumu že čisto na začetku. Moj prvi nickname je bil Bobo. :) (zaradi ene igrice iz Amige).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Magnifico je zame ena največjih legend. Poleg tega je z njim igral moj kolega, sicer samo na par koncertih ampak vseeno... Plus to, da se moj sin pozna z njim in so večkrat skupaj harali po Ljubljani. Brat od Magnifica jih je v bistvu vozil s tistim malim avtkom. Pa vse čisto po domače. Za kosilo so si naročili neke poceni burgerje in kišto piva.  Kaj češ boljšega?

Magnifico je peder komad pa moraš poznat ozadje. Itak v pesmi že sam razloži kako in kaj. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Čaki malo... Ni tvoj sin star 15 let? In on hara po Ljubljani z Magnificom? Kaj jejo memile, naganjajo pičke in se ga zapijajo? 

 

Dobro, to je čudno, tudi za DaCapo svet, da 60-letni brko hanga s 15-letnim DaPubecom :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Čaki malo... Ni tvoj sin star 15 let? In on hara po Ljubljani z Magnificom? Kaj jejo memile, naganjajo pičke in se ga zapijajo? 


Niti slučajno. Moj sin je bil aprila 17.
Z Magnificom v LJ pa so imeli čisto normalen piknik oz. neko kosilo na vrtu. Šaci jih je pa potem še malo vozil okoli po mestu. (ker Robert načeloma sploh ne vozi avta, niti ne vem če ima izpit). 

Ni tu zdaj neko hanganje. Poznajo se pač..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

Tipični platonski odnos 60 letne zvezde estrade in mladoletnega najstnika.

 

Tko sem jaz pri 14tih hengal z Alfi Nipičem. Mal vozu naokol na motorju. Hang pa to. Piknik.


Vsi smo kdaj imeli kakšno bližnje henganje z estradniki. Jaz sem recimo z Miranom Rudanom pel Praslovana v živo na odru na precej velikem koncertu.  Pa Laure ni več sva tudi odpela duet. Good old times 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem se hecal, nikol spoznal Alfija. :( 

 

Sem pa legit spoznal neko mega Bollywood zvezdo, bla v istem hotelu v Dubaju. Na terasi kafane sva smalltalkala k sva bla v sosednjih separejih, oba bored čakala ekipo. Pol mi pa kelnarca rekla da če vem kdo to je, da če ji lahk zrihtam avtogram, da je ženska uno Angelina Jolie tier v Bollywoodu.  

 

Sem dobu podpis, googlal za to pičko, neka hindu plain jane, je pa res mela maso insta followerjev in igrala po nekih filmih. 

 

Nisva zapirala kafan skup :(

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...