Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Me3do reče pred 6 minutami:

Na redditu si imel zapise od enga tipa, ki je na random probal heroin

 

Evo link 

 

 

Se spomnim tega threada, omg, pomoje da sem ga že par let nazaj videl

 

Čisto navaden clean casual guy z resno partnerko in dobro službo sproba heroin, če se prav spomnim, in dva tedna (dva tedna!!) kasneje je njegovo življenje dobesedno razpadlo. Ženska, služba, denar, vse je reklo papa, po par tednih šel na odvajanje v eno izmed TOP klinik, vmes si je pridelal par duševnih bolezni s fokusom na bipolarni motnji, se večkrat OD-jal in bil med drugim trikrat klinično mrtev :D:D:D. Vse v razmaku praktično enega leta. Res insane zgodba, včasih vmes že pozabim, kaj ti heroin naredi in pol se spomnim teh štorij :D 

Povezava do prispevka

Tako da kidz, ankol v žilo. Sam vseeno tudi v svetu obstaja kar precej high-functioning ljudi, ki so na heroinu.

 

also, seems a fake story

 

Navedek

"Naw sorry man, I only sell half ounces, you can take that and I've got some coke and H."

At this point I didn't want to buy half an ounce of pot, I probably never smoked more than an eighth in my life but then I started considering his last word, Heroin. I've heard so much about it and how crazy addictive it is and seen it in the movies and TV (I'm thinking The Wire here, one of my favorite shows) and it really started to intrigue me. I've always wondered what it would be like to do Heroin. Out of no where I say I'll take the H and we do the deal there. I give him the cash under the table and he slides me a small order of fries with a little stamped wax baggie in it then he tells me to let him leave first.

mhm

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 3 urami:

Če name ciljaš, jaz spijem kakšna 3-4 piva na teden. Sicer pa pristojni pravijo, da je 1 pir lih znotraj OK meje :D

Ma sej valjda se (delno :D) zajebavam.

Spomnim se, ko smo imeli kake sistematske preglede z anketami in je bilo pitje alkohola vsakodnevno (ne glede na količino), ali zgolj to, da se napiješ enkrat na teden, smatrano kot alkoholizem. Valjda smo se samo smejali in vmes planirali kdo bo vozil med vikendom. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 31 minutami:

Nigga, zmišljevat si pa ni treba.

 

  

 

 

 

Sori sem si narobe zapomnu zgleda. Ma vseeno je poanta ta, da so hotli poudarit da je mega zasvoljivo, še vedno pa jaz ne bi primerjal, ker je čisto drugače.

 

Drugače ful dobra knjiga na temo drog je Drugs without the hot air, je tudi politična. Dokumentarec pa Black tar heroin, tak oldschool lo-fi 90s dokumentarec o đankijih iz LAja menda, ful priporočam.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 1 uro:

Če že govorimo o THCju je meni osebno (tiste parkrat na leto) boljše pokaditi kot pojesti nek cookie ali pa kaj

 

Pri kajenju lahko sam nadziraš, koliko boš zadet - ko začutiš da si dovolj, enostavno ugasneš

 

pri hrani pa tega ne moreš nadzirati

js sem kr trdno mnenja da bi moral bit edibli v obliki tablet, tko da veš kaj si delaš

ne pa povabljive sladkarije

glih ene 2 tedna nazaj sem pojedla eno HHC karamelo k je kolega 'pozabil' povedat da niso sam karamele (hvala bogu da sam 1)

ni blo ful zabavno in ne bom mu glih zlahka odpustila (al pa sploh tbh)

 

Hernire reče pred 52 minutami:

Se spomnim tega threada, omg, pomoje da sem ga že par let nazaj videl

 

Čisto navaden clean casual guy z resno partnerko in dobro službo sproba heroin, če se prav spomnim, in dva tedna (dva tedna!!) kasneje je njegovo življenje dobesedno razpadlo. Ženska, služba, denar, vse je reklo papa, po par tednih šel na odvajanje v eno izmed TOP klinik, vmes si je pridelal par duševnih bolezni s fokusom na bipolarni motnji, se večkrat OD-jal in bil med drugim trikrat klinično mrtev :D:D:D. Vse v razmaku praktično enega leta. Res insane zgodba, včasih vmes že pozabim, kaj ti heroin naredi in pol se spomnim teh štorij :D 

model je še vedno na redditu, kšno leto nazaj sem gledala k je prišel pokomentirat te stare zgodbe

je rekel da je valda šele v retrospektivi videl, kolk je njegov lajf samo izgledal v redu, dejansko je bla pa sam fasada

Povezava do prispevka

Evo, javim se kot hard tobačni zasvojenec :( Kadim skoraj 30 let in večino tega časa 2 škatli dnevno. Sedaj cca. 1 škatlo. Enkrat mi je uspelo 9 mesecev brez in sem se po čisti bedariji (ko mi sploh ni nekaj pasalo) spet nazaj navlekel :no:

 

Zdaj sem leto in pol mel projekt izguba kil, ki je uspel, uvedba več gibanja, ki gre kul in je in progress, minimaliziranje alkota, tudi uspešno... čiki pa pridejo na vrsto, ko se vse prej omenjeno stabilizira.

Povezava do prispevka

Jaz sem 15 let kadil, od ene do treh škatel na dan (to 2 čez dan in še eno, če sem šel žurat). V enem momentu sem odrezal in se nisem obrnu nazaj, sem rabu par let da sem prišu na clean, zdej bo pa 5 let od tega. Totalno sem vesel za to odločitev, lajf je res ful boljši in predvsem bolj poceni.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ja sej a poznaš un vic, k en nekadilec reče frendu, dolgoletnemu kadilcu "če bi namesto cigaret dajal denar na stran, bi zdej že imel Ferrarija".

In on mu odvrne:

"Kje je pol tvoj Ferrari?"

 

Je kr true ta vic, ne opazim da imam več denarja odkar ne kadim, samo slabe vesti ni več, da denar v teoriji nekam odteka.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Men tobak ni tok neki bad, škoduje itak, sam men je kr ql kadit zaenkrat, pa cool mi je, ker pač name nič ne vplivajo. Sem pa leta nazaj, ko mi ni nič več sedl kadit dejansko nehu za 5 let. Ni blo lahko nehat, sam ni pa blo nekih blodenj. 

 

Kadim pa al Winston Blue 100s, al pa Drum Absolute tobak pa zvijam. Zadnje čase dost bol to, manj skadim pa čik dalj traja, pustiš pr miru za par sekund pa ugasne.

 

 

Povezava do prispevka

Dons sm popravil še enkrat mojo Logitech G300 miško. Nekaj let nazaj mi je levi gumbek nehal delat, zdaj mi je pa desni. Še dobr, da mam doma eno pocen miško k sm jo dubu in jo imam za dele. Odpru miško odlotal in zalotal tiste gumpke in spet kot nova. A mi je čudno, ker ne vem, če sem kdaj kogarkoli slišal, da bi kerikoli miški nehal delat gumpk na miški, kaj šele obadva. Sam mene v bistvu to sploh ne mot, ker rad lotam pa šraufam, hitro mine pou ure pa še neki koristnega naredim.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 urami:

Jz mam g602 al nekaj temu podobnega in levi gumb nakljucno dela 2 klika. Sicer ga mam za htpc sam je  glih tko nadlezno. 

 

Ma to je zarota... Prej k mulc k sm res veliko geekal in klikal mi ni nobena miška crknila. Zdej zadnjih  6-7 let se mi je zgodil že 4x na miški double click in sem tudi sam mal lotal, ampak res grdo, da sem zamenjal stikala...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...