Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Evo, dispozicijo doktorata odobrili na komisiji za znanstveno raziskovalno delo, edino kazalo dispozicije moram dodat (o katerem v navodilih seveda ne duha ne sluha :D)

 

Zdaj pa še dva organa Univerze, pa smo ... Na začetku pisanja :D 

 

In b4 ex-forumaš pravnik na senatu univerze blocka dispozicijo, v negativni odločbi pa pripet .png PS5-ke in domač naslov za dostavo 

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Mene je pa pubec danes malce razočaral. Več kot celo pest odličnih mešanih oreščkov mu nasujem za malico in rečem: "Veš, to je super za spolno moč! Če boš kako ljubico danes srečal ..." 
On pa meni nazaj: "Ata, ti si čisto zmešan." 
Hmmm...

Povezava do prispevka
AMF reče pred 8 minutami:

st sm svoji pri kosilu tut rekel, da zato pojem toliko vogl futra.


Btw, če bi mi se slučajno zgodilo, da bi mi zmanjkala dnevna doza oreščkov, bi točno šel fotru "krast" iz njegovih ptičjih/veveričjih krmilnic. Mislim, neke najboljše neoporečne lešnike kupuje, da se o drugem sploh ne menim :) 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Mene je pa pubec danes malce razočaral. Več kot celo pest odličnih mešanih oreščkov mu nasujem za malico in rečem: "Veš, to je super za spolno moč! Če boš kako ljubico danes srečal ..." 
On pa meni nazaj: "Ata, ti si čisto zmešan." 
Hmmm...

fotr: no, saj lahko pa tudi lubčka

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

A mislte da je v resnici težko bit Galko? Tip tok pluskov faše na vsak post da je najbrž kr mal depresivno k vn vrže enga ki ne dobi odziva.

 

nabiranje pluskov je še vse kar mi je ostalo na tem forumu :(  Igric ni nobenih in jih še kr neki časa ne bo, od last gena sem preigral dobesedno vse kar obstaja na retailu, dobrih troll postov in hate izpadov ni več, Dejch me je trajno zaključil kar se tiče omenjanja COVID-a v Gostilni... Če še NBA tekem ne bi bilo, ne vem, bi se lahko spremenil v drevo al neki

  • Solzice 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

hehe hvala, zelo prijazna ponudba :D  Jaz se sicer tolažim s tem, da me manjko dobrih špilov prisili, da sem bolj fokusiran na biznis side lajfa, sam kaj kurac, komu se klele lažem, za par % bolje oddelani projekti glih ne odtehtajo endorfina ki ti ga šusnejo vrhunski špili

 

pa fora je imam doma še Switcha s par hudimi špili (Mario X Rabbids, Mario Oddyssey) pa imam tko 0% želje prižgati zadevo. Ne vem kaj za vraga mi je naredil Nintendo, da se ga sploh ne morem lotit

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 14 minutami:

ne še, tok je teh špilov, jz pa nimam baš tok časa, pa še reno 5ka se hoče šraufat. 5ka trmasta jao da ji jebem :D


Mene je najbolj zamoriilo, ker ni "podnapisov". Potem sem pa tudi zaradi pomanjkanja časa kar prenehal. Drugače pa je res cool avanturica. :) 

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

bomo končal DaCapo. k končam Batmana bom šel na Star Trek: The Final Unity. zame real deal star trek špil


P****, jaz se pa Star Trek avantur sploh ne spomnim. Moram počekirat ta omenjeni Final Unity. Te dneve bi mi prav sedlo nekaj SCI/FI. Skoraj sem že misli štartat komplet Space Quest serial, ampak kaj pa vem... :) 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 49 minutami:

vidš to nism preigral, ljudje sicr hvaljo. 


Zelo zelo retro je, vsaj po prvih 15 minutah igranja. Ampak to je meni načeloma OK. Izvemši umiranje (save-reload) in arkadni deli!  No, bomo videli čez vikend. Zaenkrat je pa kar OK. Poleg tega je voice acting v nulo (original igralci iz Trekijev, oz. vsaj nekaj njih glavnih). 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

pa fora je imam doma še Switcha s par hudimi špili (Mario X Rabbids, Mario Oddyssey) pa imam tko 0% želje prižgati zadevo. Ne vem kaj za vraga mi je naredil Nintendo, da se ga sploh ne morem lotit

Ja jaz sem med korono nekaj igral Zeldo v postelji, samo iskreno nisem padel not. Jebiga. Drugače Odyssey najbolj overrated igrica generacije, MARIO IN ZAJCI so mi dejansko jaći 

 

Glede Odysseye sem resno triggered, da jo ljudje tako slavijo. Povprečni art design, od 17 levelov jih je vsaj 40 % odvečnih (imaš pa vmes tudi genialne, Sand in Metro Kingdom sta crazy), predvsem pa je igrica absolutno prelahka. Mislim, da v main "story" del igre nisem umrl niti enkrat (ali pa vsaj sub-3x), kar je meni res kr neki, sploh ker so predhodniki konkretno zaguljene igre. Post story play je malce težji, vendar še vedno ne pretirano. Pa nisem hater casual igric, rad imam lahke in fine izzive, ampak tukaj se mi enostavno casualnost ni zdela izkoriščena

 

Dočim pri MARIO IN ZAJCIH mi je casualnost bolj blizu, ker pač gre za casual verzijo XCOM 2. Ampak ironično je igrica ene 5x težja od Odyssey plus res ima hud loop, da želiš delat stopnje na 100 %

 

A Astral Chain od Platinuma pa ti ni všeč? Mislim itak da bi igrica profitirala s HD PS5 verzijo, sam ker je verjetno ne bo, ostajamo na poor mans konzoli. Res fin eksperimentalni hack and slasher, ki v bistvu uno foro z nadzorom dveh likov ala DMC 5 razširi na celotno igro

 

Drugače pa +1, tudi meni Switch enostavno ne uspe zgenerirat proper hypa, pa drugače obožujem neke alter garažne low budget scene. Ampak Switch pa je direkt v neki jadni zoni, da ni ne carska alter scena ne huda mainstrem. Jebiga 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

hehe hvala, zelo prijazna ponudba :D  Jaz se sicer tolažim s tem, da me manjko dobrih špilov prisili, da sem bolj fokusiran na biznis side lajfa, sam kaj kurac, komu se klele lažem, za par % bolje oddelani projekti glih ne odtehtajo endorfina ki ti ga šusnejo vrhunski špili

 

pa fora je imam doma še Switcha s par hudimi špili (Mario X Rabbids, Mario Oddyssey) pa imam tko 0% želje prižgati zadevo. Ne vem kaj za vraga mi je naredil Nintendo, da se ga sploh ne morem lotit

 

COVID depresija

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...