Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

 

DaCapo reče Pravkar:

Star si tolko, kolko se počutiš. Jaz sem očitno ostal v nekih najstniških letih, priznam. Pustimo zdaj jamranje o zdravstvenih težavah in pomanjkanju dobrega seksa... :) 

Menda boš deležen na konjm33tu dobrega seksa za 10 let vnaprej

Povezava do prispevka

Pa neki komadi iz 80-ih morajo bit. Saj to ma vsak na fonu kak app (Spotify, Deezer..), po potrebi pa nekdo prinese nek "smart" zvočnik in to je to. 
Jaz imam recimo 2 Alexi (ampak to ni najboljša varianta, ker obvezno rabi net), enega JBL flip (po moje bi bil ok izbira), eno Manto na kolesih (ta je zelo glasen, pa še možnost dveh mikrofonov ima, tako da se lahko igramo karaoke) in še enega "pozabil ime", ki je zelo soliden ter konkretno glasen, glede na to, da je dokaj majhen. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

A naš dežurni komunajzar se pa ne bi oglasil? Če bomo v zaprtem prostoru bomo prisiljeni poslušati kakšen speech o brezrazredni družbi ali pa kak extra oster odstavek iz Kapitala :D :D  

A bi imeli manifestacijo na 1. maj raje. Kaj boš tam 22. 5. pa neki :D

 

  

tomazek reče pred 1 minuto:

Jebeš muziko, če se dobiš, da debatiraš s folkom. Meni je v 90% povsod preglasna glasba. Če bi si jo zaželel, grem na koncert. Ko se družim, pa mi je prej moteč faktor kot ne.

Muzka je fajn, ko si prvič z nekim nepoznanim folkom, da mal premeša neprijetne tišine :D

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 minuto:

Muzka je fajn, ko si prvič z nekim nepoznanim folkom, da mal premeša neprijetne tišine :D

Na naših srečanjih ponavadi padajo taki lajni za presekat tišino

 

- kaj pa Ghost of Tsushima, kera pasja jajca

- ej malo sem že pozabil, a Anor Londo je tudi v Dark Souls 3?

- ej a je še ker lidlič med nami, ali imamo vsi zdaj plejca?

- a ti si naredil vse uganke v Witness?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Jebeš muziko, če se dobiš, da debatiraš s folkom. Meni je v 90% povsod preglasna glasba. Če bi si jo zaželel, grem na koncert. Ko se družim, pa mi je prej moteč faktor kot ne.


Se strinjam v neki meri. Najprej malo spoznavanja in debat, potem pa postopama vse več glaZbe. Pijan folk se začne objemat in moški začnejo plesati z moškimi, pojejo se pesmi (karaoke varianta) itd.
Btw. kaj res ne bo nobene ženske na meetu? 

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Na naših srečanjih ponavadi padajo taki lajni za presekat tišino

 

- kaj pa Ghost of Tsushima, kera pasja jajca

- ej malo sem že pozabil, a Anor Londo je tudi v Dark Souls 3?

- ej a je še ker lidlič med nami, ali imamo vsi zdaj plejca?

- a ti si naredil vse uganke v Witness?

 

u nulo :D 

 

pa vsake toliko kak zvok šamarja po faci in renčanje NE SE ME DOTIKAT UBIL TE BOM 

 

ahahahahaha

 

FUCK res nov meet čimprej :D:D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Se strinjam v neki meri. Najprej malo spoznavanja in debat, potem pa postopama vse več glaZbe. Pijan folk se začne objemat in moški začnejo plesati z moškimi, pojejo se pesmi (karaoke varianta) itd.
Btw. kaj res ne bo nobene ženske na meetu? 

 

Ti si verjetno pozabil, da sva že imela to debato.... Sovražim plesat :D

 

Zapomni si. Sovražim:

 

- rožmarin in timijan v kuhinji 

- plesat 

- vrtne palčke (ker so zlovešči) 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Ampak glaZba vseeno mora bit. Ves večer ne bom sede poslušal Tomažkovih prigod iz trgatev ali pa Ke_kitovega pripovedovanja o karieri ilustratorja. Bog ne daj, da se oglasi še Černier in začne z debato o retro nostalgičnih artfag igrah. In potem uleti še Galko, ki se izprsi z golim oprsjem in začne razlagati o pomenu zdrave prehrane, dopolnil in trdemu delu v lokalnem fitnessu. Doćim, Lizz pa si predstavljam, da osamela sedi nekje v kotu sobice in čaka na plesalca.  :) 

btw, @tomazek: zakaj se ti je ples toliko zameril?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

umiram :) 


Al pa simple varianta z vlakom, @tomazek. Pivo lahko pijeva že med vožnjo, potem pa samo kak taxi upaliva do lokacije in to je to. Za nazaj pa dejansko nima veze... :) 
Škoda edino, da @lizz ni za akcijo :( 

za kako akcijo bi morala bit?

 

ce je nujno, odpri prosim Jira ticket.

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

 

DaCapo reče pred 5 urami:


Se strinjam v neki meri. Najprej malo spoznavanja in debat, potem pa postopama vse več glaZbe. Pijan folk se začne objemat in moški začnejo plesati z moškimi, pojejo se pesmi (karaoke varianta) itd.
Btw. kaj res ne bo nobene ženske na meetu? 

a js sem pa krompir

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

A naš dežurni komunajzar se pa ne bi oglasil? Če bomo v zaprtem prostoru bomo prisiljeni poslušati kakšen speech o brezrazredni družbi ali pa kak extra oster odstavek iz Kapitala :D :D  

Ko si omenjal bicepse in odvržene majčke sem bil še tiho, ampak zdaj, ampak zdaj. :D Valjda pridem, tovariš Galko. DaCapo, kar dodaj na USB.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 36 minutami:

to se neki menjo, pol se bojo pa dobil samo smetana in objavljali slike

js mislim da sploh ne bi mogu pridet

 

ER nisem sploh še začel igrat tko da se nimam o čem zgovarjat, drugih igric ne igram

 

fukam pa tut ne tko da bi verjetno žulu tist topu čajček tam v kotu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...