Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

 

Ne igraš ti na PC iger? Imaš Playstation? Potem vzami Bloodbourne. Če padeš not pa seveda še DS trilogijo potem. In nato še Elden Ring :D Potem pa se Sekiro. 

Igram na laptop tiste igre k niso grafično zahtevne, na ps4 pro pa igram tist kar je bol za tm. Pol praviš Bloodbourne pred DS?

Povezava do prispevka

Čez par let ko bo v penziji bo lahko prišel, k bo imel zastonj karto za vlak/bus za penziče. Sam takrat ne vem če bo lahko plesal, k bo že bolj star. Sam če se po najbolj kritičnih predelih mal namaže z arašidovim maslom,  pa da ga še malo zaužije, da bo stroj podmazan tudi v notranjosti, pol pa ni vrag da ne bi prišel.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 20. 1. 2024 at 20:36:

 

meni je neverjetno kok slaba ponudba (pol)pekočih feferonov je v SLO.

 

Kumarice: en milijon znamk in variacij. Olive: pet tisoč šecto vrst, s koščico, brez, polnjene z mandlji, narezane, nabrane s strani 16 letne romunske device itd itd. Šampinjoni: domači, iz francije, iz bosne, celi, narezani, celi narezani. Jebeno kislo zelje in repa: domače, v kosu, un brand, tretji brand, ni da ni.

 

Feferoni: 1 kozarec nepekočih od Naturete pa roka. 

 

Slovenci = ultimate haterji pekočega :( :( 

hofer ma še kr legit rahlo pekoče feferone (pač okusi se da so pekoči sam jih lahko ješ kot zelenjavo)

naloženi so zraven blagih sam pokrov kozarca je druge barve

so pa po mojem edini prav pekoči vloženi feferoni za kere vem, razen njih sta lahko dostopni sam še 2 priložnostni varianti v Lidlu, jalapenjo in neke baby, ki so pa oboji začimba level pekočnosti pa men kr dobri

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 9 urami:

 

Ker ne maram :D in nikoli nisem. Smrtna muka mi je bla, ko sem kdaj moral pa še pol sem se navadil zavrniti povabila v 90%

 

Plešem samo z volkovi.

Mene je bivsa zvlekla na plesne tečaje. Itak sem v štartu bil kaj bo to meni alo ples koji kurac. Fast forward 3 tedna sem ze kupoval plesne čevlje. 8 let kasneje, razturam standard in latino.

Ena izmed boljsih investicij v zivljenju v bistvu. In če grem ven, veliko več opcij :D

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 45 minutami:

Mene je bivsa zvlekla na plesne tečaje. Itak sem v štartu bil kaj bo to meni alo ples koji kurac. Fast forward 3 tedna sem ze kupoval plesne čevlje. 8 let kasneje, razturam standard in latino.

Ena izmed boljsih investicij v zivljenju v bistvu. In če grem ven, veliko več opcij :D

Midva z ženo tudi razmišljava, da bi se vpisala

 

Večino skupnih hobijev imava ful intelektualne reči, pa iščeva razen seksa še kakšno fizično skupno dejavnost

 

Sva nekje 50:50 med plezanjem in plesom

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Midva z ženo tudi razmišljava, da bi se vpisala

 

Večino skupnih hobijev imava ful intelektualne reči, pa iščeva razen seksa še kakšno fizično skupno dejavnost

 

Sva nekje 50:50 med plezanjem in plesom

Če hočeta testirat vezo, predlagam ples. Predlagam vse plese, ne samo en posamezen. In ne mislit, da pri plesu lahko izklopis mozgane in uzivas. 

Zahteva tudi nekaj razmisljanja in koordinacije, plesne figure ne pridejo same od sebe.

 

Še posebej se vidi kako razmisljas, glede na to kako ti grejo programirani standardni plesi in dosti bolj lahkotni latino. Jebes plezanje. Idita plesat

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

Midva z ženo tudi razmišljava, da bi se vpisala

 

Večino skupnih hobijev imava ful intelektualne reči, pa iščeva razen seksa še kakšno fizično skupno dejavnost

 

Sva nekje 50:50 med plezanjem in plesom

Otroka zaplodi

 

skupna dejavnost plus tok ti vzame energije da nimaš o čem drugem sploh časa razmišljat :D

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Torej, obstajajo ljudje katerim ples ne paše, ali kako? V smislu, pogledam človeka kako pleše...in bruhnem? :D

 

To sploh ni res. Glede plesa vsaj, to je izgovor, in ne ravno dober.

Definitivno obstajajo ljudje, ki jim ples bolj pristoji kot drugim. Že samo oblika telesa vpliva, kaj šele smisel za ritem in elegantno premikanje.

Drugače ne iščem izgovorov. Nikoli nisem plesal, ker mi dejavnost ni všeč, ne ker se ne bi mogel naučiti ali ker bi si mislil, da mi ne paše. Vsi smo dali skozi vsaj četvorko v srednji in plesanje res ni noben nor podvig.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 7 urami:

Znat kvalitetno plesat je kar podvig. Primerjat tisto srednjesolsko neumnost z dejanskim plesanjem, je noro.

Znat plesati ni isto kot znat kvalitetno plesati ali celo profesionalno. Čemu zdaj neki premikaš goalposte?

Če se ne strinjaš z menoj, je vse kul. Jebat ga, se ne strinjava.

Ampak take nepoštene Mefistoizme si lahko prišparaš.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Stari vsak se lahko nauci 3 figure, tako kot se vsak lahko nauci stisnit lock on v From igrah. Jaz govorim o tem, da dejansko nekaj znas. Mislim, da je samoumevno tole

sej se vsak tut lahko nauči kvačkat pa asinhrono plavat, pa vse lahko malo znaš ali si pa res dober v tem če te zadeva veseli

 

 

Povezava do prispevka

Mi smo se na tečaju morali naučiti ene 4 različne vrste plesa, poleg četvorke, tko da niso bile glih 3 figure. Furali smo ga pa ene 10 ur, če se prav spomnim.

Pri tem ni bilo enega samega sošolca ali sošolke, ki mu ne bi zneslo.

Naučiti se plesati, KOT ZAČETNIK ni težko. Bolje?

Povezava do prispevka

Najboljši družabni ples je itak sirtaki, pa dejansko lahko to vsak obvlada. Samo glasba je važna, noge potem kar same naredijo svoje.  

Na plesne tečaje pa jaz nikoli nisem hodil. Nekega valčka recimo sploh ne znam. Precenjena četvorka mi je pa itak ena največjih bedarij vseh časov. Plešeš pač tako kot ti narekuje glasba.
Ajde, salsa mi je zelo kul, ker je en tak lep, romantičen in skoraj že intimni ples; dočim tango mi je pa brezveze.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...