Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 49 minutami:

A ni Zodd satanic 666 potatoviran in ves jezen model, ki lahko da run for his money Buzzkilu v Blizzaed špilih, mislim da ima nekaj tisoč ur v Diablu 2? Ta je legendaren uporabnik, sem bil vedno velik fan :D

 

also bivši alkoholik in verižni kadilec 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 uro:

jah ni pa drago glede na to da se v trgovini nek bedn shit prodaja po 4€ oz. takrat se je. prodal sem pa 3 uložence, kar spet ni bad. Ta let bom pa neke semi ljute jalapenjote vzgajal. mam zdej ene 8 loncev pa bom mel pred flatom papriko, paradajz, pekočneže pa tko. to tko res en hud hobi drgač. 

ful pazi če maš paprike pa feferone blizu skupaj ker se oprašijo med sabo in pol maš randomizirano pekoče paprike

zgodil se mi je tud da je blo v enem feferonu po več pekočih pa nepekočih delov

 

Mutombo reče pred 1 uro:

Da vidis ti njegovo kolesarsko garderobo 😂

 

Kr ironija da za Avto samo 100 oktanov goni pa oblecen kot strict bedanc ker skoda denarja.

js prisežem da ma model avto rajš k js svoje mačke

pa mačke v primerjavi velik bolj vračajo ljubezen :D

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

ful pazi če maš paprike pa feferone blizu skupaj ker se oprašijo med sabo in pol maš randomizirano pekoče paprike

zgodil se mi je tud da je blo v enem feferonu po več pekočih pa nepekočih delov

 

všeč so mi pametne ženske, pa ne podjebavam.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:


Dejansko je to krivda muzikantov in komunikacije z njimi. Jaz sem na svoji poroki imel dva sposobneža, ki sta znala odšpilat vse možno. Moja prva glasbena želja je bil Praslovan od Predina ;) . 
Dočim, en kolega pa je na svoji poroki za otvoritveni ples izbral Metallico: Nothing else matters, potem pa takoj Sad But True. Ima se, može se. 

Kakšna krivda muzikantov? Ne moreš kot x gost bluzit za muziko. Kot sem ti že rekel, ob 11-12 civilna poroka, čez par ur cerkvena, če še malo par v random beznici zakuska. Najhujše kar se ti lahko zgodi.🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...