Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 4 urami:

Skratka na PS5 bomo igrali veliko igric, sam se ne vemo kdaj.

 

Razocaran da niso niti omenil VR (loh da sparajo za locen reveal, pricakujem dost ekskluzivnega contenta).

Razocaran da niso niti omenil BC (loh da sparajo za locen reveal)

Dodajam se:
Razocaran da nobena zadeva ni zgledala kot nekaj kar nebi mogu poganjat na mojem 2 leti starem racunalniku.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

Pri tej predstavitvi manjkajo EA igre, ker so prestavili EA Play na 18., skoraj zagotovo bi imeli napovednik za fifo, če ne kaj še drugega.

 

V bistvu ni blo ne CoD, ne Destiny 2, nič od EA, nič od Ubisoft kar je precej zanimivo.

 


Še najbolj me pa zanima kje THE FUCK je Elden Ring!?!?!??!? Microsoft je že imel 3rd party zadevo, Sony je že tudi mimo. Bandai nima nič planirano za ta E3 čas. Očitno bo treba počakat na Geoffovo Gamescom konferenco...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Xb julij konference? hohohoho

kako bi se mismejalo iz riti da pokazejo elden ring za xb hohoho

 

Julijska Xbox konferenca je namenjena 1st party igram tak da jok brate odpade ;)

 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Kako si bo Mefi privoščil nov PS5, če ga boste še naprej kurcal:

 

Whatever it takes

realno je console pleb kr na mestu izraz

pr vseh ps5 reveal videjih k sm dol poscrollal folk jamra k da bo kupoval lambota, pa kje bo dubu dnar memeti lol

 

 

also now that the dust has settled

men ni neki lep

če ne bo črn bo skrit v enem vogalu

dodatno mori da tut če bo šel v ležečega

zarad oblike ne bom mogu gor odlagat stvari :P

tko da defenitivno bo šel na bolj odročno mesto

 

[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Dodajam se:
Razocaran da nobena zadeva ni zgledala kot nekaj kar nebi mogu poganjat na mojem 2 leti starem racunalniku.

 

+1. HZD2 je zgledal kot da bi dal hzd1 na komp

 

Navedek

Pri tej predstavitvi manjkajo EA igre, ker so prestavili EA Play na 18., skoraj zagotovo bi imeli napovednik za fifo, če ne kaj še drugega.

eh, fifa je tok ziher anualni špil da tut če so mi prihranil 5 minut

George reče pred 3 urami:

Sony je naredil največjo gaming konzolo ever, kar je fail, upam da vsaj ružila ne bo kot PS4

 

da, sam naj ne bo glasen pa takoj trade_am za velikost pa (meni) ne-estetičnost

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Ampak nihče pa ni omenil, da bo iz gamepada boljši zvok. Ker če bo boljši zvok, bom veliko več iger preigral.

 

A misliš na slušalke izhodu? To močno močno dvomim. BT prenos, baterija, ki še kontroler komaj sfolga, najbolj cheap hardver kar je možno, ker gre za postransko funkcijo. Imo max 10% bolje kot je sedaj aka še vedno žalost.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

a mislste da dobimo pro verzijo čez čas ? glede na to da dobimo vr malce pozneje, jaz mislim da kar bo še ena verzija padla

samo če bodo gpuji v prihodnosti prinesli nekaj, kar bo bistveno izboljšalo izkušnjo

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Jst sm se neki v službi delu norca iz Damjančka pa so trije sodelavci (za katere si ne bi mislu), pol hitr povedal, da majo fajn izkušnje in da je [vstavi random kolega] kupil ta paket z desetimi igricami, kjer je res dobil value (Uncharted 4 ipd). Sm pol kr utihnu, ker nism vedu kako naj točno rečem, 'raziskovalni institut mn3njalnik se ne strinja z vami, honda, bianca, damjan'. Tko da očitno gre Damjančku dobr njegov biznis model.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Jst sm se neki v službi delu norca iz Damjančka pa so trije sodelavci (za katere si ne bi mislu), pol hitr povedal, da majo fajn izkušnje in da je [vstavi random kolega] kupil ta paket z desetimi igricami, kjer je res dobil value (Uncharted 4 ipd). Sm pol kr utihnu, ker nism vedu kako naj točno rečem, 'raziskovalni institut mn3njalnik se ne strinja z vami, honda, bianca, damjan'. Tko da očitno gre Damjančku dobr njegov biznis model.

Ma dobr mu gre, kolk folka nabavlja pri njemu pa niso slisal za joker forum, vejo da en prodaja konzole in igre in to jim je vazn

Pa dost folka hodi z igram do njega pa menjava z doplacilom 

Njega jebe samo slovnica, v zivo je kul in se da marsikaj zmenit. 

Pa ker je sam v tem, ga cist razumem da je pojeban s strani vecjih prodajalcev

Se spomnem k mi je govoru kako so ga hotl tozit zarad cipanja konzol oziroma drug fw, ki po zakonu ni prepovedan v slo, goblin je pa lahk prodajal take konzole takrt

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...