Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

 

Hernier reče Dne, 5. 10. 2021 at 14:01:

Po tem ko sem bil po systemu "odkupnina, kupec plača PPT" na Bolhi večkrat rejpan kot sosed, ki je tri leta preživel na Dobu, se tega več ne grem. Osebni prevzem, nakazilo na račun ali pa GTFO. Sam forumašu še upam poslat na lep ZS :D 

 

Ironično sem mel prav s forumašem probleme :rofl:

 

 

 

Drgač pa moram reči, da se je Goblin izjemno poslabšal zadnji čas  :mellow: 

 

Zaporedoma že ene tretjič niso dobavili prednaročila na dan izida. In prav vsakič se naredijo francoza in niti obvestijo ne, da bo kakšna zamuda.  

Seveda medtem gladko pišejo izdelek je na zalogi :rolleyes: 

Na zalogi pač ne pomeni pri dobavitelju !

 

Res kot igričarska štacuna imajo eno samo nalogo, dobaviti igre na dan izida. Očitno pretežka naloga.

Povezava do prispevka

Mene je pa nazadnje Gamecenter razočaral. Pred tem vse štimalo naročeval dopoldne (do 13h), dobil naslednji dan. Zdaj pa res nevem kaj je bilo samo se mi je totalno zasral. Naročil špil dopoldne (špil mel "na zalogi"). Po treh dneh pišem e-mail. Niti odpisal ni. Celi teden je minil, da so mi dostavil špil. Vmes ga je pa celo dodatno znižal. Sicer ponavadi me ne moti, če se zamudi samo tipson niti sporočo ni kake zamude, nisi odpisal ni na maile.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jst sem pa naredil velik zajeb pri naročanju Plejke :D 
Najprej sem ga naročil preko BigBang in po tednu dni nisem dobil nobenega odgovora, kot samo to, da je naročilo v obdelavi. Nakar en dan vidim, da je na mimovrste na zalogi. Jo naročim preko mimovrste in kenslam bigbang naročilo. Čez 2 ure me kličejo iz Mimovrste, da je bil napačen deal in, da je cena drugačna. Prodajali so namreč bundle z dvema igrama ter konzolo, ki pa je bila digital verzija. Ker pa ne želim imeti digitalne verzije sem naročilo preklical in sedaj sem spet praznih rok :D 

 

Ta teden pa ne duha ne sluha o novih zalogah :rolleyes: 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

 

ti idiota imajo še kakšen drug problem, kot samo neusklajene zaloge. njihov IT/SQL oddelek ali pa zgolj egotrip in charge je tudi zgodba zase.

Preach, ampak oni so res izjemen primer nesposobnosti :D 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 7. 10. 2021 at 16:14:

Najprej sem ga naročil preko BigBang in po tednu dni nisem dobil nobenega odgovora, kot samo to, da je naročilo v obdelavi.

 

Ta problem sem imel tudi jaz. Poklical sem na big bang, kjer so mi rekli, da me naročilo čaka za prevzem v poslovalnici. Pred tem pa nisem dobil nobenega obvestila. Kar žalostno, da jim sistem obveščanja ne funkcionira tako, kot bi moral. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 2 urama:

 

Ta problem sem imel tudi jaz. Poklical sem na big bang, kjer so mi rekli, da me naročila čaka za prevzem v poslovalnici. Pred tem pa nisem dobil nobenega obvestila. Kar žalostno, da jim sistem obveščanja ne funkcionira tako, kot bi moral. 

 

 

Ee, vidiš.... Sem ga imel pa sem ga spustil... Kakšno teslo :ododava:

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 8 urami:

Ker ps vita in ps5 remote play žal ne dela, me zanima, ali je možno ps4 controller povezati z android telefonom in igrati ps5 igre ali delajo samo ps4 igre na ps5? 

 

Mislim, da ima steam neko funkcijo remote playa. Žal pa ne vem če obstaja opcija preko PS

 

https://store.steampowered.com/remoteplay/

Povezava do prispevka
foker reče pred 11 urami:

Kdo ve a bo kdaj kaka 1440p podpora,.. Ker nekega bajnega Oleda za 5 jurjev pa res ne bom kupoval,.. Malega TVja pa tudi ne maram.

Sej ne rabis kupit oleda, ce si zdej zadovoljen s 1440p monitorjem ti je lcd ocitno cist dovolj (tudi meni je, ni diss).

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 9 urami:

Ker ps vita in ps5 remote play žal ne dela, me zanima, ali je možno ps4 controller povezati z android telefonom in igrati ps5 igre ali delajo samo ps4 igre na ps5? 

A dejansko uporabljas vito za remote play? Svaka cast, pomoje ste ful redki :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...