Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 28 minutami:

 

ZamBratija, jebote. :D

Poznam - v bistvu, če grem kaj dol na plažo, grem najraje prav tam (ne zaradi nudistične :D).

 

 

hehe zatipkal sem se:D mi je bila že ene 15 let nazaj najbolj všeč mivkasta plaža tam. Pol je bilo tako da smo hodili h kolegu na vikend v Savudrijo ene 10 let, no potem si je dobil punco in nismo bili več vabljeni, pa sem rekel, jebat ga zdaj moram nekaj kupit, in sem dobil top stanovanje z balkonom in vrtom 100 metrov stran od te mivkaste plaže:D Mi je pa bilo pa kar strestno kupovanje v tujini. Tako da sem ene 6 stanovanj pogledal in ta moj mi je bil top že ko sem vstopil vanj. Tako da pri nakupovanju stanovanje je po mojem glavna faktor tisti feeling ko prideš v njega, vse neke predpostavke na papirju (bližina morja, velikost, razporeditev) na koncu niso nič vredne.

 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 2 urama:

Čestitke. Upam, da ti bo gta v fajn laufal na ps 5 :w00t:

Gta tak ze mam na accju….kaj naj nebi laufo? 🙈

 

 

drugac pa storija…

 

vcere vecer sem tak pozno priso pa samo nastelal vse pa dau syncat 4ko s 5ko…in spat.

 

dans urco pred sihtom vklopim da malo vidim za kaj se gre…grem na ps+ malo scrolam..opa..BloodBorne gratis…( bil mi je 3.spil na 4ki…jeboMeUMozak..nikak da mi steklo..Cleric me razcefukavo in sem obupal prodal..vmes pa valda nadrko Sekiro) in si recem..hmm..mu dam se eno sanso? Valda hitro DL…mi lih cukne tolko da lahko zastartam..vletim not..po stengah dol do oniga prviga werewolfa..ga potamanim ko keks (ko nazadnje vem da sem ze tu rabo 2uri da sem reso)…in ce me nebi bebika prisilila (ker sem se valda njo mogo usput odlozit) bi tak presprico prvi dve urci gladko :))….

 

vglavnem…samo o tem se studiram kak kome cakam da vletim domu pa nazaj na BB…totih prvih par minutk me odpelalo….in sem v dilemi..ker mi je koncno Witcher zacel bit vredi..(priso malo naprej od onih 3 carovnic..pa sn prav inpresioniran kaki spil)….zaj pa kaj zagnat vecer pa drkat do Eldena…..huh

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 5 minutami:

Res? Bojim se da ce ga neham zaj se ga vec nebom loto :/…pol zacnem BB do ER..te pride pomlad pa neham spilat do zime…vmes pa novi GoW pa se kaj…te pa tak zima polna spet.

samo zavedaj se, da če imaš tud oba DLCja, je v Witcher 3 za 200 ur kvalitetnega igranja .... in to brez New Game+

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 13 minutami:

fatherG je pa ze druga pesem…tu pa se morem malo nabildat pomoje oreden ga bom sesu.

 

Ma ne... parryjaj ga s pištolo, čemur sledi visceral in pazi da se ne zatakneš med nagrobnike, ko se mu umikaš. Padel bo kot klada. Ta ni glih nekaj... za BSB se moraš potem bolj pripraviti.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 52 minutami:

Grem v temo Trenutno igram: debata o Bloodbornu :D 

 

Grem v temo Ps5 in glej ga zlomka.... debata o Bloodbornu :D 

 

Se bojim it še v kako drugo temo, madona, me bo zaluštalo spet zagnat BB :D 

 

Meanwhile, tema za BB pa v nagrobnici mn3njala lepo sameva že dalj časa ^^

Hehe tudi mene malo vleče da si spet nadaljeval, sicer nevem ali bi bilo bolj zabavno čisto na novo z drugačnim buildom ali bi šel newgame +. Nekako me bolj vleče slednje ko imam veliko orožij nabranih in bi nabildal nekega še neuporabljenega, bo pa verjetno kasneje špil težji če je podobno kot v dark souls ng+.

Povezava do prispevka

Danes me je vrglo na rit na letališču v Istanbulu, najprej ko sem videl v izložbi polno zalogo PS5 Digital ter Bluray varjant ter Nintendo Switchev OLED, posedlo pa me je, ko sem videl cene, in sicer cena za PS5 Digital je 999€, PS5 Bluray 1099€, Switch OLED pa 599€ :D

 

Slikati nisem upal, ker so se pojavili prodajalci okrog mene takoj, ko so opazili, da gledam mašinerijo :D

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 6 minutami:

Kje se kupuje PS plus naročnino? Also, zdej sem videl da mam še iz časov PS3 regijo nastavljeno na UK, živim pa v Nemčiji. Moram na kaj pazit? Verjetno ne morem kupit Nemški PS+ in ga tudi uporabit?

Za ta acc moras kupit UK PS+ narocnino, lahko pa nardis en US racun pa na njem kupujes in downloadas PS+ in igrice in jih se vedno potem igras na UK racunu.

 

Najlazje ti je pogledat kak allkeyshop al pa kej podobnega: https://www.allkeyshop.com/blog/buy-playstation-plus-365-days-card-psn-compare-prices/?regions=pspuk

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...