Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sam sem si rekel, da nikoli ne bom nič kupil v BigBangu

 

in tako bom rekel, zarečenega kruha se največ poje

 

TV sem kupoval med rono, ko so bile meje zaprte, in kaj mi je pomagalo, da je bila v Italiji 100-150€ cenejša, če nisem mogel do nje

 

Takrat je BigBang še neko akcijo imel (pomojem isto z mastercard se ne spomnim več) + dobil sem PS naročnino za 1 leto

 

Tako da ja, odvisno od situacije, kdaj tudi BigBang pride prav :D

Povezava do prispevka
vertov reče pred 1 uro:

Samsung qn90b, Big Bang 1700€, nekje drugje 1400€.

 

Dokler vse štima, je vseeno kje kupiš - ko se pa zalomi, takrat ni vseeno, tako da je za razmislit za take bolj vredne stvari.

BigBang ne slovi baš po prijaznosti do kupcev in tudi sam sem imel z njimi že okršaje - meni osebno se je Harvey Norman že večkrat izkazal za fer trgovca, ko je bilo treba reševat reklamacije - nazadnje prav z mojo televizijo, ki je prvič prišla razbita - prišel vodja poslovalnice osebno v roku pol ure od klica, odnesli/prinesli čez 1 teden oni novo televizijo (ne več Pošta), res profi pristop - to govorim za Harvey Norman Koper, ampak predvidevam da je politika podjetja podobna povsod...

Povezava do prispevka

Za dobrih 70 evričev kar daš za extra, ko je skonto, imaš praktično toliko, da ne veš kje začeti. To je cena ene nove igre na trgu in če do zdaj nisi veliko igral, je to best service ever. Ampak tudi Ps2 era je imela svoje čare z zbiranjem dragih iger. Vsakič, ko sem kupil novo, sem potem navdušeno pogledovali na polico, kjer so bile zložene škatle in se veselil, ker je bila kolona daljša, haha. Nekateri še vedno prisegajo na fizično, sam sem pa velik fan digitalnega, ampak tukaj nekje se moja ljubezen do digitalizacije tudi konča, hehe.

Povezava do prispevka

Jaz ne maram in nočem teh servisov, ker nikoli neki na blef ne sprobam. Ali se odlocim za nakup in se igri posvetim ali pa pač preprosto passam. Sem imel Premium, sedaj ob poteku pa spremenim v Essentiel (igranje preko spleta edini razlog). Ves ta library in mesečne igre, ki pridejo brezplačno so pa kr neki. Vse igre, ki so bili dobre sem bodisi že kupil day one ali pa na prvi razprodaji... 

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Jaz spadam v skupino Fotrčki ki kupujejo igrice že več kot 10 let na dan izida, pa sem bil vseeno mega vesel za 2-mesečni PSN premium :D 

 

Namreč kar nekaj igric sem si želel sprobat, ki so bile precej AA / indy / ghetto kvalitete in sem bil 90% ziher, da mi ne bodo zares top... ...ampak sem jih vseeno tolikokrat zasledil, da me je matralo vprašanje Kaj pa če so dejansko bomba špili, ki bodo šli mimo mene :) Pol pa pride PSN Premium in mi je bilo kot da se mi je Marija prikazala. In sem IMO sprobal ene 30 špilov, ki so mi bili že prej zanimivi. Pač od bolj premium robe tipa Guardians of the Galaxy, Darksiders 3, Mafia Remake, Watchdogs in Stray pa do randomnjakov a la Observer, Carmageddon Max Damage, Matterfall, Shadow Warrior 3, Trials Rising in Trackmania Turbo. Pa še celega fuka druge robe. 

 

Spoiler - niti en špil, ki sem ga sprobal na Premiumu, mi ni bil zares vrhunski. Sem pa vsaj pomirjen zdaj, evo :D  

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 6 urami:

Sem ravno včeraj hotel vzet premium, pa pogledam polico pa sem si rekel nope. mogoče Extra, še enkrat pogledam polico neeeeh... :panika:

 

Še tega kar imam na polici ne uspem odigrat, kje je potem plus v tej knjižnici :beer:

 

Ko sem bil mlad, bi ubijal za tako storitev - danes pa se je dobesedno otepam, ker bi imel samo še večji backlog. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...