Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Rougelite mode - to je samo salvage od Factions 2 faila, "nc ne bomo stran metal" pravjo gorenci
Lost levels - leveli ki so bli cuttani iz originala z namenom, ponavadi majo slab pacing, se slabo obnesejo na user testingu, ne doprinesejo dovolj k zgodbi. Glede na to da ma Tlou2 ze tko probleme s pacingom dvomim da bo nek hud doprinos k originalni zgodbi, bolj extra content za fane. Spet, glej zgoraj kaj pravijo gorenci.

Ne vem, men se zdi to res prov un tipicen money grab, z ne res prevec efforta, res netipicno za ND. Jao no moj najljubsi studio je to generacijo res polom. 
Ajde vsaj samo 10 bucksov je ce ze mas game kar je ok cena. 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 22 minutami:


Lost levels - leveli ki so bli cuttani iz originala z namenom, ponavadi majo slab pacing, se slabo obnesejo na user testingu, ne doprinesejo dovolj k zgodbi. Glede na to da ma Tlou2 ze tko probleme s pacingom dvomim da bo nek hud doprinos k originalni zgodbi, bolj extra content za fane. Spet, glej zgoraj kaj pravijo gorenci.
 

Mene edin to zanima, sam če bi blo to kar bi jz rd vidu, bi itak že izdal kakšn DLC, tko da se bojim, da imaš prav, da bo bol tko tko. Sicer jz tko nam kupu oz. upgradeal tega, ker nimam PS5 in zarad tega že nam kupoval konzole. Na PS4 pa tko mam še tok špilov za preigrat, da se vn ne vidm.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Že odkar je PUBG ratal popularen, se mi zdi ideja gameloopa nabiranja surovin v shooterjih kul, če bi le bil posebej del špila - tako kot bo tu. Valda, pri Last of Us type singleplayer kampanjah nas bolj vleče to, da zgodba napreduje naprej, bi pa rad špilal posebej roguelike če bi blo na neki dost velki mapi.

 

Returnal je pokazal, da je lahko to vrhunsko.

Povezava do prispevka

Evo po treh letih sem jo tudi jaz danes končno obrnil.

V moji beležki 7/10. Singleplayer non rpg, linearen špil ne bi smel bit dolg 30h pizda. OK mogoče če bi igral na bl EZ mode, bi bil lahko dosti krajši, ampak to ni poanta.

Tolko je bilo govora o tem LGBTju sem pričakoval, da se bosta k v nadaljevanki dve bradonji cel čas lupčkala. Vsi so praisal zgodbo, a 17x slabša od enke, vmes je par takih goofov, da sem hotel televizijo zbit, od plot neumnosti, do unih scen iz cheez grozljivk, ko ne moreš gledat, več tiste blondinke, ker je tolk neumna.

Produkcija, animacije, grafika, je pa na najvišjem nivoju, kar sem do sedaj videl v igrah. Celo gameplay, ki ga je dost teško narest pri tovrstnih igrah je dober.

 

Sem pa eno stvar dojel v igri, kaj manjka današnjim igram? Zakaj vedno več folka igrra, MP igre... Umetna inteligenca. Miljone se vlaga v grafiko, animacije itd... Ampak enemyi so še vedno zabiti, k da smo letta 1998. Dejansko v eni najdražjih iger vseh časov, se lahko še zmeraj v en kot postaviš, kako mino postaviš in čakaš, da k tebi pridejo direktno na nišan. Razumem zombije, a humani bi lahko malce več pokazali no...

Povezava do prispevka
g. Profesor reče Pravkar:

 

naiven sm, k sm plačal 37 evrov prevec za Mirage, kerga mi je neroden prodat in sm ga fuknu v predal :D

 

za jebenih deset bruseljcanov dobis proper challenge on a fakin new level

 

 

Jaz sem bolj salty, ker delajo remake praktično novih špilov (kar postaja vedno bolj pogosta praks), namesto da bi cel fokus dali v nove IP-je ali nadaljevanja.

 

Jaz bi ti z veseljem vzel Mirage, če ne bi imel 4 ogromne igre backloga. Potem pa pri meni ziher pride na vrsto - spomladi verjetno.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 5 minutami:

 

Jaz sem bolj salty, ker delajo remake praktično novih špilov (kar postaja vedno bolj pogosta praks), namesto da bi cel fokus dali v nove IP-je ali nadaljevanja.

 

Jaz bi ti z veseljem vzel Mirage, če ne bi imel 4 ogromne igre backloga. Potem pa pri meni ziher pride na vrsto - spomladi verjetno.

 

jest sm bil tud, do te novice

 

ti posljem za en 4pack guinnessa, nakazes ko zazenes, sam da gre od doma :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 51 minutami:

 

naiven sm, k sm plačal 37 evrov prevec za Mirage, kerga mi je neroden prodat in sm ga fuknu v predal :D

 

za jebenih deset bruseljcanov dobis proper challenge on a fakin new level

 

bnnbnmb.jpg.9874e1d9d67fca350e703871d261d499.jpg 

 

 I mean... vzeli so modalitete iz coop U2/U3. Tisto je blo že ob releasu in džabe btw.

 

Res underrated MP generacija, tako MP TLoU1 kot zlasti U2/U3 (coop in versus so bili za tiste čase fantastični in tudi zelo popularni). Coop je tedaj bil tudi res močan izziv na najvišjih težavnostih, si moral bit res usklajen team tryhardov, da si nardil na crushing določene coop mape.

 

Pač, dajmo rečt bobu bob.. plačali bomo 10EUR za ta nov rouguelite mode. In nič slabega, da ne bo pomote, samo, da se ve za kaj se plačuje. Ker sam remaster Ps4 verzije res nima smisla, ker je za mene čisto neopazna in zanemarljiva razlika.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...