Skoči na vsebino
ponyo

Trenutno berem

Priporočeni prispevki

ChAiN reče Dne, 5. 8. 2020 at 21:44:

711GdZQ13ML.jpg.f4cdcddd66523d2dedea53c6daa73177.jpg

septembra pride drugi del nove trilogije

A se še kdo drug težko čez to knjigo prebija? Mene Abercrombijeve knjige, razen prvotne trilogije, enostavno ne pritegnejo..

Trenutno sem nekje na polovici in ne vem če bom še nadaljeval.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Kole reče Dne, 7. 8. 2020 at 8:19:

Adam Nevill - The Reddening

Javi, kakšna je.

Meni je žal, da sem enkrat šel gladko mimo ful njegovih knjig, ki so jih prodajali v antikvariatu na Cankarjevem nabrežju. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Kar zanimiva zgodba o tem, kako zajebano je objaviti zgodbo, kakršna je bila o Weinsteinu in njegovem posiljevanju. Kako tipo najame bivše Mossadove operativce, da grozijo novinarjem, pričam, predsednikom TV mrež itd :D včasih so fajtali hladno vojno, danes z istim zanosom fajtajo v svetu holivuda. Kako so že 30 let novinarjii pisali o tem, a noben medij ni želel objaviti zgodbe... 

IMG_4697-rotated.jpg

uredilo bitje MihaKihot

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Dante reče Dne, 7. 8. 2020 at 6:31:

A se še kdo drug težko čez to knjigo prebija? Mene Abercrombijeve knjige, razen prvotne trilogije, enostavno ne pritegnejo..

Trenutno sem nekje na polovici in ne vem če bom še nadaljeval.

Heroes si prebral? 
Men je nova trilogija kar berljiva ampak se ne more kosati s prvo. Sem tudi nekje na polovici prvega dela in jo sparam za dopust. Upam, da se zacne kaj dogajat, ker do zdj je bolj meh vse skup.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...