Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 1 minuto:

Spila kdo na PCju? Kako je stanje tam kaj, je res cisto v kurcu al kaj?

 

Očitno. Apologisti na steamu že jokajo.

 
Stop 60% mixed reviews
Not fair. The game is incredible, you are taking down the rating of the game just because of performance and technical issues that usually are solved in the first days of the game. Just review the game istself, not how good it is running.
 
QQ, nehajte, ker performance ni važen, mkay?
 
 
Če mi bo uspelo privateerat kopijo, bom probal danes tudi sam pa sporočim.
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 5 minutami:

Torej glede na pritožbe ogromnega števila ljudi je špil na PC-ju na pol igralen, na meti ima pa oceno 95% :rolleyes:. Kako lahko daš špilu oceno 100 ob toliko tehničnih težavah mi ni jasno (oziroma razlog lahko najdem samo v kuvertah). 

 

Si decembra 2020 živel pod skalo? CP2077? :P

 

Cel kup publikacij, je šlo po releasu spreminjat svoje pre-release-review ocene, ker so se posrali, ko jih je folk držal accountable oz. jim je v faco povedal kako neumne (diskonektane z realnostjo oz. publiko) so publikacije tega tipa.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

BOTW je laufal na WIIU od 15-30 fps pa je vseeno ena najbolje ocenjenih iger vseh časov tko da perfomans pač nikol ni bil merilo za ocene in ne šteje med tehnične probleme. Druga stvar je pa če imaš game breaking buge in constantne crashe itd.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Hmm očitno nalagalni časi sploh niso švoh v BC verziji če je tole res kar sem našel na Reseteri

 

Navedek

PS4 Pro backwards compatibility version on PS5 gives you:

- slightly softer image quality (1800p checkerboarding)
- rock solid locked 60 fps
- less grass vegetation, but also less pop-in (next-gen grass fades in a few metres in front of the player)
- slightly lower shadow quality and ambient occlusion settings
- 10 second loading time instead of 7 seconds
- there is no DualSense haptic support in the PS5 version, so you are not missing any
- there is save transfer from PS4 to PS5, so you can switch later if VRR is implemented or game is patched. You cannot go back to PS4 from PS5!

PS4 version on PS5 is ONLY possible with digital version or PS4 disc, PS5 disc version is NOT supported!
There is only one digital version for both PS4 and PS5 on PSN, so it is not possible to buy the wrong digital version, don‘t worry!
 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ma kaj porihtat.. playstation naj da ven VRR in bo reseno.. samo to.. pol naj rihtajo pocasi kolko hocejo

 

Sony TVji dobijo VRR z začetkom marca tako da mi je res čudno da v tej beti ni VRR ker so tud že na nekem promocijskem materijalu za Sony TVje imel spodaj droben tisk da rabiš namestit FW update na PS5...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

BOTW je laufal na WIIU od 15-30 fps pa je vseeno ena najbolje ocenjenih iger vseh časov tko da perfomans pač nikol ni bil merilo za ocene in ne šteje med tehnične probleme. Druga stvar je pa če imaš game breaking buge in constantne crashe itd.

Folk ima še druge probleme z igro in ne samo frame drope. 

Povezava do prispevka

Regarding the phenomenon of frame rate and other performance-related issues during gameplay
- We will be constantly working to improve the game so that it can be played comfortably on various PC environments and platforms.
- For the PC version, updating your graphics card drivers to the latest version may significantly improve performance.
 

Men drgac uredu dela na PC. Bolana igrica, sam screenshote skos delam.

 

Spoiler

Also zdej sem dobil ta bell za spirite. A to je considered cheesing?

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

 

Si dvomil a, priznaj? :D 

 

  Skrij vsebine

 

 

Nisem še prestar, From tradicija spoštovana :mafija:

Sicer sem se nenormalno lovil s tipkami in kontrolami (pač nisem igral From špila od izida Sekira, kolko je to zdaj, ene 2 leti?), recimo stiskal L3 za run (thanks HZD2, lol), zato vmes kar neki na random croucham in na koncu sem ga lotel mahnit z napačnim orožjem in bi skoraj zajebal.... skoraj, ma nisem ^_^

Kolikokrat si reštartal igro? Se na začetku vidi, da si ga pričakoval v naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...